Alladzup- teeni raha oma reklaami näitamisega.

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Onu M
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Juul 2008, 23:09
Kontakt:

Alladzup- teeni raha oma reklaami näitamisega.

Lugemata postitus Postitas Onu M »

Tegamist siis sellise kohaga, kus sulle makstakse reklaami näitamise eest. Äraseletatuna toimib asi järgmiselt: Et oma reklaami näitama saaks hakata tuleb maksta ühekordne tasu $10, mis on eluaegse tasuta reklaami eest üliväike summa ja mille teenib kordades tagasi. Lehel on kolm reklaami, igaüks kuulub ühele kasutajale, neile kõigile tuleb maksta $3 ja lisaks admini tasu $1 kokku seega $10 (3+3+3+1=10). Selles süsteemis peitubki raha teenimis idee, kui sa liitud saidiga, siis saad tasuta reklaamikoha, kõige ülemiseks teised reklaamid liiguvad kohavõrra allapoole (kokku on neid koos sinu reklaamiga 3 tk.) Peale reklaami üles seadmist pole vaja teha muud, kui näidata oma alladzup-i lehte maailmale (kasutades nt TE'sid, blogisid veebilehti jmt). Alladzupi lehe näitamisega saad, reklaami oma lehele (sinu rklaam) ja meelitad potensiaalseid referraleid alladzupi. Iga referral maksab sulle $3. Kõige parem asja juures on see, et kui sa oled endale juba ühe referrali saanud ja ta reklaamib samuti lehte, siis sinu reklaam on tema lehel kohe teine tema järel ja kui tema saab endale referrali saad sina sammuti $3. Ja järgmise referraliga on sama lugu, siis reklaamivad juba 3 inimest sinu saiti.

Lehega tutvuda ja liituda saate siit: https://alladzup.com/index.php?id=OnuM

Kellel mu jutt arusaamatuks jäi või soovib midagi küsida/täpsustada, küsige julgelt. Soovitan kõigile soojalt seda programmi.

Taavi
Postitusi: 1604
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Alladzup- teeni raha oma reklaami näitamisega.

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ehk siis tegu püramiidskeemiga natukene teises kuues.

Onu M
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Juul 2008, 23:09
Kontakt:

Re: Alladzup- teeni raha oma reklaami näitamisega.

Lugemata postitus Postitas Onu M »

Põhimõteliselt on kõik "internetiturundus" püramiidskeem. Ainukese vahega, et müüakse mingit toodet. Antud juhul siis reklaami. Alladzup tasub ennast ära juba ainuüksi reklaami pärast. Sinu bänner on nähtav vastavalt iseenda aktiivsusele ja referralite olemasolule kümnetele tuhandetele inimestele. Näiteks OnBuxis maksab bänneri näitamine 1 päev $8 dollarit ja see raha on läinud. Alladzup'is maksad aga ühekordse summa ja sinu bänner on nähtav kogu elu ja võimalus referralite pealt reklaamiraha tagasi teenida ja isegi kasumisse jääda. Point on selles, et sulle makstakse peale reklaami näitamise eest.

Vasta