Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
cubicus

Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Hakkas ennast väheke huvitama antud teema kuid sooviks esmalt rohkem teadmisi koguda.Nigu pealkiri ütleb-kas keegi tegele wholesale ja dropshipping äriga siin Eestis või müüb kaupa Ebays?.Kui asi toob korralikult sisse siis kaalun ise tegelema hakata ja töö outsourcida.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Oleneb mida ja kui suurelt:)

Endal olemas vastava erialal tunnistus. Kaubandus ja logistika:)
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Mul oli vahepeal suuremad ideed Ebay kauba Eestisse toomisega, aga kahjuks jäid katki, kuna seadused segavad iga teist liigutust. Ja ega turule on ka raske ligi saada. Vabandan kui panin teemast mööda, sellesmõttes et ma ei tea mis see wholesale ja dropshipping on.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Audio kirjutas:Mul oli vahepeal suuremad ideed Ebay kauba Eestisse toomisega, aga kahjuks jäid katki, kuna seadused segavad iga teist liigutust. Ja ega turule on ka raske ligi saada. Vabandan kui panin teemast mööda, sellesmõttes et ma ei tea mis see wholesale ja dropshipping on.

Dropshipping on tarneahele juhtimise viise (strateegija) kus kauba müüjal pole reaalselt kaupa olemas ...vaid kui tuleb kliendilt tellimus siis tema müüja edastab tellimuse tootjale/laole ja ladu korraldab siis transpordi kliendile....Pmst nagu võtad tellimus vastu...
Vist oli nii....
Wholesale...tavaline tõlge ing.keelest:)
cubicus

Re: Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

ulvar kirjutas:
Audio kirjutas:Mul oli vahepeal suuremad ideed Ebay kauba Eestisse toomisega, aga kahjuks jäid katki, kuna seadused segavad iga teist liigutust. Ja ega turule on ka raske ligi saada. Vabandan kui panin teemast mööda, sellesmõttes et ma ei tea mis see wholesale ja dropshipping on.

Dropshipping on tarneahele juhtimise viise (strateegija) kus kauba müüjal pole reaalselt kaupa olemas ...vaid kui tuleb kliendilt tellimus siis tema müüja edastab tellimuse tootjale/laole ja ladu korraldab siis transpordi kliendile....Pmst nagu võtad tellimus vastu...
Vist oli nii....
Wholesale...tavaline tõlge ing.keelest:)

Dropshipping jah töötab nii,et sa maksad kauba eest alles siis kui kaup on ostjale välja saadetud.See mudel peaks EBays hästi töötama.Wholesale on tavaline hulgi ostmine odavalt ja siis kasumiga müümine.Mind ennast huvitabki just DS kuna sel mudelil on enda kulud peaaegu olematud.Samuti saab netipoe seda mudelit kasutades üless ehitada.
Kasutaja avatar
antsus1000
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Juun 2010, 13:38

Re: Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas antsus1000 »

Metlesin ka dropshippinguga alustada, kuid jäin toppama.
Et kas ikka on mõtet alustada?
Kas on ostjaid kes minult ostaks?
Miks nad peaks minult ostma kui võivad osta otse ebayst, amazonasest, focalpricest?
Usun, et Eestist võiks osad osta, kes ise ei saa Inglise keelsetelt lehtedelt tellimisega hakkama (kui teeks eesti keelse lehe).
[paypal2=1]andresraja@hotmail.com[/paypal2]
[click]Pilt[/click]
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Ostjaid oleks küllaga, kui teistest väiksem hind. Mul on valmimas list toodetest mida saaks teistest odavamalt müüa, aga samas ka kasumisse jääda. Osade hinna vahed on ca 15 dollarit, nende toodetega saab hindadega mängida. Kui oled piisavalt müünud juba, siis võid hakata hindu tõstma, kuna oled saavutanud usalduse ja siis lihtsam müüa. Rääkides veel mu listist, siis hetkel 25 toodet valmis.
cubicus

Re: Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Viisin ennast natuke kurssi selle teemaga.Sa võid kas Ebays müüa või teha oma e-poe.E-pood on parem valik kuna Ebays on väga palju konkurente ja seal teenida peaegu võimatu.Niche toodete müümine on parim variant aga nende leidmine tuhandete tootjate seast on sigaraske.Ilmselt tuleb sul Audio e-raamat osta või kõik outsourcida.Samas paljudele inimestele meeldib teise inimese käest osta keda ta usaldab või kuulab.

Siin on üks e-pood mis on salehoo põhjal tehtud-

https://www.squashways.co.nz
Kasutaja avatar
antsus1000
Postitusi: 2
Liitunud: 23 Juun 2010, 13:38

Re: Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas antsus1000 »

Aga kus reklaamida oma e-poodi? Muidu müüks focalprice.com tooteid.
[paypal2=1]andresraja@hotmail.com[/paypal2]
[click]Pilt[/click]
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Ega oma enda poega on raske algul midagi saavutada. Pigem alustada ebays niche toodetega, kuna seal ju leitakse sind otsingu sõnadega. Kui oled oma usalduse ebays saanud võid hakata toote piltidele näiteks saidi url juurde lisama ja nii see levib. Vähemalt minu plaan on selline. Ise hakkan tegutsema nii pea kui saan krediitkaardi, kuna endal vanust hetkel 15 ja ise seda teha ei saa.
rosco
Postitusi: 19
Liitunud: 06 Okt 2008, 13:28

Re: Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas rosco »

Keegi dealextremest/focalprice/ dhgate`hiina poodidest eestisse kah tellinud on?
Iroo
Postitusi: 1
Liitunud: 02 Okt 2011, 12:38

Re: Keegi tegeleb wholesale või dropshipping äriga?

Lugemata postitus Postitas Iroo »

Audio kirjutas:... Ise hakkan tegutsema nii pea kui saan krediitkaardi, kuna endal vanust hetkel 15 ja ise seda teha ei saa.
SEB-l on selline asi nagu virtuaalne krediitkaart, U-netis saad ise avada selle ja tehinguid teha kontol oleva raha piires. :)
Ma ei tea, kas sina seda avada saaksid...uuri pangast.
Vasta