Fake IP+ autoclicker

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
iceman12

Fake IP+ autoclicker

Lugemata postitus Postitas iceman12 »

Tahaks teada, kuidas oleks võimalik siis teenida Auto Hide IP-ga + autoclickeriga raha. Endal suht vähe teadmisi interneti ärindusest, et tulla mingi hea idee peale. Tekib alati huvi siis kui raha vaja, ning kõik tegemised jäävad poolikuks :(. Tean, et mu plaan on ebaeetiline aga mis siin maailmas on üldse eetilist. Võiks siis koorida neid, kes tavaliselt teistelt nahka võtavad. Programmiga saab valida väga paljude riikide IP-sid ja neid saab panna vahetuma 1-120 min intervallidega.

gngstmt
Kontakt:

Re: Fake IP+ autoclicker

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Enda kogemustest ütlen, et taoliste plaanidega võidki jaurama jääda... Raha ei tule kergelt, ka mitte Internetis. Selleks, et midagi ära teha, tuleb kõvasti ja sihikindlalt tööd teha. Ise olen palgatöö kõrvalt peaagu aasta internetiturunduse kohta õppinud, sa ei kujuta ettegi, kui palju ma lugenud olen... Eelmisel kuul tegin esimese müügi, komisjonitasuga 6.18 dollarit. Asi hakkab minema, praegu ärkan kell viis, lähen võsa lõikama, jõuan neljaks koju ja hakkan netis tegelema, sest tahan saavutada teistest sõltumatut sissetulekut, mis võimaldaks mul töötada kodus nii palju kui ise tahan ja elada puhtalt internetiärist ära.
Oijahh, panin mingi rahvatarkuse maha nüüd...
Ok, loo moraal, ära raiska aega, eriti suhteliselt blackhat süsteemidega. Tee tööd ja tuleb ka armastus

Vasta