amazon.comist tellimine

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Taavi
Kontakt:

amazon.comist tellimine

Lugemata postitus Postitas Taavi » 22 Nov 2011, 14:26

Tahaks siis tellida amazonist kindle touchi, aga Eestisse ei saa seda teha. Mingil põhjusel ei saadeta siia.

Ühesõnaga, on kellelgi häid ideid, kuidas ma selle sealt kätte võiks saada? :)

gngstmt
Kontakt:

Re: amazon.comist tellimine

Lugemata postitus Postitas gngstmt » 22 Nov 2011, 16:15

Ok, kuna olen ise Amazon Associates liige, siis uurisin kiirelt asja. Mingit ametlikku kui ammendavat vastust veel ei saanud, aga leidsin ise sellise variandi- kui sa valid endale sobiva toote välja, Add to shopping cart- checkout- choose address ja kui tuleb vastus, et ei saa antud aadressile tellida (tegemist siis US-only kindle'dega), antakse ka variant (täpset sõnastust ei mäleta), "Go to non-US kindle page". Sealt leidsin sellise aadressi (tegemist pole affiliate aadressiga). https://www.amazon.com/dp/B0051QVF7A?country=EE
Loodetavasti on tegu selle Kindle'ga, mida soovid :) Hind igatahes on OK minuarust. Kui tellida võimalik (minul igatahes läks checkout protsess kuni paymentini välja, enne kui cancel panin, ei tulnud mingit errorit, et saata ei saa), siis pane kohe alguses tähele, et telliksid paremalt lisaks ka Power Adapteri, kuna Euroopa turule mõeldud Kindle'del ei ole seda kaasas.

Loodan, et oli tsipakenegi abi.

Mait
Viimati muutis gngstmt, 22 Nov 2011, 16:17, muudetud 2 korda kokku.

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 22 Nov 2011, 23:23

Seda saab ilmselt tellida küll jah, aga nagu ma mainisin, siis ma tahtsin kindle touch võtta ehk puutetundliku ekraaniga kindlet ;)

gngstmt
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas gngstmt » 23 Nov 2011, 12:21

Yeeah... my bad, ei vaadanud korralikult.

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 23 Nov 2011, 13:01

Vaatasin, et netikulleri kaudu saaks ka tellida, aga siis läheks hind ca 2x kallimaks. Eriti ei ole vist mõtet.

swift

Lugemata postitus Postitas swift » 23 Nov 2011, 14:37

deathace kirjutas:Vaatasin, et netikulleri kaudu saaks ka tellida, aga siis läheks hind ca 2x kallimaks. Eriti ei ole vist mõtet.
Aga eBay? Seal pole hind väga palju kallim ja saadavad ka Eestisse.

Vasta