Fifa 2007 Turniir

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
sunmannu

Fifa 2007 Turniir

Lugemata postitus Postitas sunmannu »

Mäng toimub alagruppidega. Hetkel on olemas 4 alagruppi ( igas alagrupis 4 meeskonda ) ja seega kokku 16 tiimi. Iga meeskond mängib kõigi oma alagrupi vastastega 2 korda. Edasi pääsevad 2 parimat igast alagrupist. Kui alagrupi mäng jääb viiki siis lahkuvad mõlemad tiimid mängust kui 90 minutit on täis saanud.
Alagrupis lisaaega ei ole. Alagrupimängudest edasi (veerandfinaalid jne.) on lisaaeg.
Tuleb üles märkida mängu skoor, väravate lööjad ja punaste kaartide saajad, kui järgmises mängus osaleb punase kaardi saanud mängija siis sellele järgneb karistus - miinuspunktide saamine.
Edasipääsejad peavad veerandfinaalmängud. Veerandfinaalide võitjad pääsevad edasi poolfinaalidesse. Poolfinaalide võitjad peavad omavahel finaali. Poolfinaalide kaotajad peavad pronksimängud.
1 poolaeg tuleb panna 8 minutit. Terve mäng on siis 2 x 8 minutit.
Raskustase peab olema vähemalt proffessional ( võib ka kõrgem olla ).
Suhelda saate MSN-s. Võite teha sinna grupi " FIFA TURNIIR" vms ning samuti ka foorumis.
Enne igat mängu tuleb kokku leppida, kas mängitakse turniiri mäng või niisama sõpruskohtumine.
Kui 1 nädala jooksul ei suudeta 1 tegi mängu teha siis toimub turniirist eemaldamine ja vastastele antakse 3-0 kaotusvõidud või asendatakse klubi omanik mõne turniiri kohast ilma jäänud inimesega.
Kui lahkuda mängust üle kahe korra meelega, st. loobumiskaotus siis järgneb sellele turniirilt eemaldamine.
Oma viha väljavalamine vastaste peal pole soovitatav.
Kui lahkuda mängust ilma mõjuva põhjuseta siis saadakse 3-0 kaotusvõit.
Kui lahkuda mängust mõjuva põhjusega ( ühendus katkes, mäng jooksis kokku vms ) siis tehakse uus mäng ja mängitakse niipalju edasi kui eelmine mäng mängida jäi. Väravad jäävad samuti alles.
Mängides on soovitatav panna kõik graafika low peale, heli täielikult maha keerata ( mängu menüüst ), kohtunikud off panna ja resulutsioon 800 x 600.

Vasta