Vead foorumis

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Taavi
Kontakt:

Vead foorumis

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Tegin siis täna uuenduse foorumile. Kui keegi kuskil mingeid vigu ja/või tõlkimata sõnu leiab, siis andke siin julgelt teada ja võtan vaikselt ükshaaval need ette vastavalt võimalustele.

Onu M
Kontakt:

Re: Vead foorumis

Lugemata postitus Postitas Onu M »

Ma ei tea, kas viga on minus, aga see automaatse sisselogimis süsteem (jäta meelde kastike) ei funktsioneeri. Iga kord kui lehele tulen peab uuesti sisse logima, hirmus tüütu on.

Taavi
Kontakt:

huvitav...mul justkui nagu töötaks...oled erineva brauseriga proovinud? Et äkki mingi kindla brauseriga ei funka?

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf »

Onu M kirjutas:Ma ei tea, kas viga on minus, aga see automaatse sisselogimis süsteem (jäta meelde kastike) ei funktsioneeri. Iga kord kui lehele tulen peab uuesti sisse logima, hirmus tüütu on.
Sama siin. Kui kasutada .ee domeeni, siis automaatse sisselogimisega probleemi ei ole (IE ja Firefox), .eu domeeniga peab aga alati uuesti sisse logima (IE ja Firefox).

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf »

bump

arvamus, põhjus? :)

Taavi
Kontakt:

Kui nüüd kiiresti öelda, siis võimalik, et seotud foorumi cookiede settingutega. Need on seadistatud .ee domeeni peale ehk siis ilmselt .eu puhul küpsised ei funka päris nii, nagu peaks.

Igatahes, soovitan nii või naa .ee'd kasutada :)

Vasta