Foorumist

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
mankiboy

Foorumist

Lugemata postitus Postitas mankiboy » 03 Sept 2012, 19:25

Tere,

Kuna hetkel suht tühi aeg, siis küsiks, et miks siin foorumis nii vähe infot liigub. Kas inimesed on kadedad või lihtsalt puudub siinsetel inimestel kogemus IM'st? Nagu ma aru saan, siis on see foorum mõeldud üldiseks aruteluks internetis teenimisest. Ometigi kui login foorumisse ja vaatan teemasi siis hüppavad ette sellised teemad:

1) neobuxi taolised skämmlehed. Kas on tõesti inimesi kes viitsivad klikkida mingitel nõmedatel reklaamidel ja teenida 0,00001$ kliki eest? Kui ma oleks mode vms siis ma kustutaks sellised teemad kohe ära. Taolised lehed on halvad nii klikkijatele kui ka reklaamijatele.

2) Kes tegeleb panustamisega? Jällegi.. vähegi realistlik inimene ei hakka ju internetis panustama kui tal algkapital puudub. Eks naljapärast võib tõesti paar "betti" panna oma lemmik jalgpalli meeskonna peale, aga no see ei ole ju mingi stabiilne sissetulek. Isegi kui sellega on võimalik teenida, siis nende teenijate % on nii olematult väike + strateegilist juttu on vähe.

3) Mingid X raha-liigutamis platvormid ala "Soovin xx,xx PaY4You'sse ja tahan xx,xx BingoXXXPayza'sse. Mis teema nendega on? Ma pole siiani arusaanud.. Kui inimene tahab raha kuskile liigutada, siis miks ta seda ise ei tee? Keegi ei hakka ju nii väikeste summade pärast mingeid riske võtma..

4) Võid auhindu küsimuste vastamise eest. No cmon' mis asi see veel on? Vastad paarile küsimusele igapäev ja saad mingeid olematuid "kingitusi" ? Tasuta lõunaid EI ole...

5) pay4results.eu - see on ka siin foorumis üleshaibitud CPA network. Siiski mul puudub arusaam, et miks ta parem on kui kõik teised (peerfly, Maxbounty etc..)?

Kurvaks teeb see, et vähesed räägivad reaalsetest kogemustest/strateegiatest, mis tõesti abi annaksid. Kui keegi kirjutab: "teenisin eelmine nädal XX asjaga $56", siis mind pigem huvitaks strateegia, mitte summa

Õnneks on mõned teemad ka kasulikud:

https://rahafoorum.eu/foorum/viewtopic.p ... 2a60b94388

Pole üldse pahatahtlik kellegi vastu :). Lihtsalt kutsun inimesi rohkem infot jagama ja avalikumalt oma strateegiatest rääkima... Kui ma kunagi foorumisse registreerusin (2009a), siis ei teadnud ma internetis teenimisest mitte mõhkugi. Just tänu rahafoorumile olen ma jõudnud nii kaugele.

tykk6una

Re: Foorumist

Lugemata postitus Postitas tykk6una » 03 Sept 2012, 22:39

Täiesti nõus sinuga. Minu arvates oleks aeg edasi liikuda ja lõpetada mässamine nende ebastabiilsete (scam) klikilehtedega. Keskendugem pigem investeerimisele, ettevõtlusesele ja enesearendusele.

Audio

Lugemata postitus Postitas Audio » 03 Sept 2012, 23:24

Sama, ma ei saa aru, miks klikitakse ikka PTC saitidel. Oleks tore, kui see foorum jälle aktiivne oleks ja ka kasulik info. Mina alustasin ise PTC-ga, selle foorumi kaudu ja sealt arenes kõik edasi.

bikeboy

Lugemata postitus Postitas bikeboy » 04 Sept 2012, 21:17

Alustasin siin paari ideega: viewtopic.php?p=33773#p33773

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 05 Sept 2012, 23:15

Täiesti nõus, et see PTC klikkimine on suuresti ajaraiskamine ja ülevalpool väljatoodud postitused on tõesti ühed asjalikumad ja väärtuslikumad, mis siit leida võib. Samas kui see on foorumis kõige aktiivsem alafoorum, siis senikaua see ka püsib. Sealt tuleb paraku suurem osa liiklusest ilmselt.

Pakun esialgu välja kaks võimalust, kuidas olukorda muuta:
1. Püüan selle nädala jooksul alafoorumeid pisut muuta/liita/liigutada.
2. Kui keegi on huvitatud sarnases stiilis asjalike postituste kirjutamisest, nagu mankiboy üleval välja tõi, siis pakun välja variandi, et saaks need ka rahafoorumi esilehel (wordpressis) avaldada. Sellisel juhul saatke oma huvi kohta mulle siin PS või andke meili peale teada. Ehk aitab siis ka rohkem sama mõtteviisiga inimesi siia kokku koguda.

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 06 Sept 2012, 21:33

bikeboy kirjutas:Alustasin siin paari ideega: viewtopic.php?p=33773#p33773
Midagi sellist pidasid silmas?

mankiboy

Lugemata postitus Postitas mankiboy » 06 Sept 2012, 22:56

Tundub, et foorum on väikse uuenduse saanud. Mina olen rahul : )

bikeboy

Lugemata postitus Postitas bikeboy » 07 Sept 2012, 22:41

Väga äge! "Kuivem ja puhtam tunne"... või kuidas see reklaam oli :)

EDIT
"Üldine arutelu" ja "Teemaväline loba" võib ka tegelt kokku panna.
"Internetiturundus" ja "Turundus ja reklaam" samuti.

Kas foorumis theme ei saa muuta? Käisin juhtpaneeli all kõik lehed läbi? Võiks mingi kompaktsem versioon ka olla. Praegu sikutab jubedalt üle lehe.

Väga hea. Veel kord.

gngstmt
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas gngstmt » 08 Sept 2012, 10:07

Super, värske tõesti, loodetavasti aitab aktiivsusele ka kaasa. Mulle meeldib- palju selgema ja puhtama tunde jätab foorum nüüd. Hea muudatus on minuarust see, et "üldine" ja "teemaväline" on põhiteemadest allpool. First things first- RF peateemad ikka eespool.
Kena :tants:

gngstmt
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas gngstmt » 30 Sept 2012, 10:16

Üks asi ajab foorumis natuke närvi praegu- nimelt reklaamid, mis ilmuvad vasakule alla nurka. Hea koht click rate tõstmiseks ilmselt, aga foorumi kasutusmugavus langeb sellega minu meelest, ilmub ta täpselt teemade kohale ja tihti klikin juba endale tuttava teema peale enne, kui reklaam päriselt lahti on laadinud- teema ei avane ja tuleb reklaami leht lahti hoopis..
Just my opinion, et sellega võiks midagi ette võtta :)

Vasta