Foorumist

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
marten66
Moderaator
Kontakt:

Re: Foorumist

Lugemata postitus Postitas marten66 » 06 Nov 2012, 21:38

Kiirelt vaadates paistab täitsa OK olevat. Millal bänner-reklaamid ära kaovad? :)

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 07 Nov 2012, 05:01

Kui raha voolama hakkab :)

marten66
Moderaator
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marten66 » 09 Nov 2012, 07:07

hops, ja ongi avatarid ja signad läinud. palju puhtam ja parem lugeda. ei ole mingit sodi-reklaami signades. Saaks need Bännerid ka ära, oleks timmu. Loodan ,et ma ainuke nüüd ei ole kes foorumit toetama hakkab :P

Reklaamid võiks juba praegu ära kaduda. Nii või teisiti peab monetiseerimine olema sisu arendust mitte-häiriv. Minu arvates...
Kui saladus ei ole, siis palju täpselt ühe aasta kulud on hetkel?

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 13 Nov 2012, 12:56

Praeguste hindade juures €102 domeenid + hosting. Ja lugematu hulk töötunde :)

Aga täiendasin postitust ja panin ka kogumiseesmärgi paika, mille järel reklaamid kaovad:
viewtopic.php?f=118&t=5558

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 04 Dets 2012, 10:08

Tähelepanelikumad märkavad, et katsetuseks võtsin detsembriks bännerreklaamid maha.

Loodetavasti tulevad toestustest, liikmestaatustest jmt kohtadest piisavad summad kokku, et RahaFoorumi elus hoida :)

Freebooter
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Freebooter » 08 Dets 2012, 03:04

Pole neid muutusi siiani kommenteerinud, aga mainiks paar asja ära enda isiklikust vaatevinklist:

1) Uus ülesehitus on väga hea

2) Need reklaamid mis siin varem olid ei häirinud absoluutselt, üleüldiselt on mu arust suuremal osal saitidest nendega hoopis rohkem üle pingutatud

3) Tasulised teenused on teretulnud, aga natuke häirib, et praegu peab n-ö maksma selle eest, mis enne tasuta oli... Parema meelega maksaks millegi uue eest :) (siin mängib rolli ilmselt ka see, et olen registreeritud kasutaja juba pikemat aega olnud ning "vana RF-ga" ära harjunud, võib-olla uuemad liitujad näevad asja teisiti)

4) Eriti häirib, et tavaliikmed ei saa postitada pilte (maksetõestuste teemad, õpetused, muud screenshotid?) ja postitusi muuta (kirjavead, muutused mingi programmi/probleemi/saidi koha pealt, jne?)

Minu 2 senti.

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 08 Dets 2012, 15:38

No tänan, et keegi vähemalt tagasisidet ka annab :)
Freebooter kirjutas:Pole neid muutusi siiani kommenteerinud, aga mainiks paar asja ära enda isiklikust vaatevinklist:
3) Tasulised teenused on teretulnud, aga natuke häirib, et praegu peab n-ö maksma selle eest, mis enne tasuta oli... Parema meelega maksaks millegi uue eest :) (siin mängib rolli ilmselt ka see, et olen registreeritud kasutaja juba pikemat aega olnud ning "vana RF-ga" ära harjunud, võib-olla uuemad liitujad näevad asja teisiti)
Enne maksid nende eest reklaame vaadates ja klikkides :D Aga mis funktsioonide puudumine sind siis häirib ja mis on see uus, mida näha sooviksid?
Freebooter kirjutas:4) Eriti häirib, et tavaliikmed ei saa postitada pilte (maksetõestuste teemad, õpetused, muud screenshotid?) ja postitusi muuta (kirjavead, muutused mingi programmi/probleemi/saidi koha pealt, jne?)
See pildi asi oli ilmselt kuidagi kogemata sisse tulnud apsakas. Ei mõelnud seda kunagi maha võtta ja nagu näha, siis ükski liikmelisus ka seda funktsiooni ei paku. Ühesõnaga, panin tagasi ja nüüd peaks korras olema ma loodan.

Muutmise kohapealt oli üheks lisapõhjuseks ka see, et jube palju oli selliseid vanemaid teemasid, kus keegi postitas midagi ja sai negatiivset tagasisidet vmt ning siis olid tema postitused muudetud tühjaks või selliseks, et vastajate kommentaarid tundusid seetõttu päris tobedad või arusaamatud. Lisaks ei ole ka mingi nö sõneluse puhul sedasi aru saada, kes ja kuidas alustas :)
Ehk seda funktsiooni päris igaühele ei annaks siiski. Panebki rohkem järgi mõtlema ja postitusi üle vaatama, enne kirjutamist äkki (selleks on mõeldud "Eelvaade" nupp).

Lihtsamaid parandusi/uuendusi saad teha kui teemasse uue postituse teed. Sellisel juhul näevad teised ka, et midagi muudeti. Suuremaid läbi SMSi või siis iseseisvalt aastakese jagu toetades RahaFoorumi hostingukulude tasumist €9 euroga.

Freebooter
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Freebooter » 09 Dets 2012, 01:44

See "miski uus" ... no ei teagi nüüd ausalt mis olla võiks täpselt. Mu arust keegi tõi siin kusagil teemas välja (kuigi ma seda postitust enam üles ei leia), et välismaised foorumit ntks WarriorForum pakuvad oma maksvatele liikmetele väärt asju. Ise niiväga tuttav selle kohaga ei ole aga olen ka ainult head kuulnud. Ehk saab sealt mingeid ideid?

Funktsioonidest häiribki enam see, et ei saanud pilte lisada ja ei saa poste muuta. Muu on vähemtähtis (kuigi ntks avatarid ja signad võiks ka mu arust alles olla)

marten66
Moderaator
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marten66 » 09 Dets 2012, 04:17

Arvan ka, et piltide lisamine ja postituse muutmine peaks igalühel olema. Avatarid ja signad ei ole otseselt vajalikud, et kasulikku infot levitada, selleks need ongi nüüd tasulised.

cash4me

Lugemata postitus Postitas cash4me » 10 Dets 2012, 01:13

Kui foorum muutub tasuliseks kaovad need üksikud kasutajad ja võid lehe kinni panna.

Vasta