1. leht 1-st

Muudatused foorumi kasutamises

Postitatud: 10 Okt 2012, 16:13
Postitas Taavi
Edaspidi jäävad tavakasutajatele alles minimaalsed võimalused. Ehk teisisõnu, praktiliselt saavad teha postitusi, vastata, teha teemasid, saata privaatsõnumeid. Enamik lisafunktsioone jäävad kasutamiseks ainult neile, kes on Raha Foorumi eluspüsimist toetanud.

Täpsemalt lisafunktsioonide kohta saab lugeda Toetajad teemast.

Kes veel teist teemat lugenud ei ole, siis muudatus on tingitud sellest, et loodame saada kasutajate toetusel piisava koguse raha kokku, et ei peaks hostingukulusid jmt nii palju reklaamitulude abil katma ja saaks häirivad reklaamid maha võtta. See omakorda teeks foorumi kiiremaks ja selle kasutamise kõigile mugavamaks.

Re: Muudatused foorumi kasutamises

Postitatud: 12 Okt 2012, 01:04
Postitas Onu M
Mind küll need reklaamid ei häiri. Suht nõme, et iga sammu eest peab pappi välja käima. Pigem rohkem reklaami kui kasutajatelt raha nõuda.

Re: Muudatused foorumi kasutamises

Postitatud: 12 Okt 2012, 15:14
Postitas marten66
Iga sammu eest ei peaks raha nõudma.
Rahaliselt võiks foorumit toetada küll. Ja selle eest mõned lisahüved saada.

Mind natuke häirivad piltreklaamid, k.a. allkirjades olevad bännerid. Rohkem reklaami ei tähenda suuremat konversiooni, pigem see tähendab rohkem AdBlocki ja ebamugavust. Toetajateks hakkvadki ilmselt kauaaegsed kasutajad, sest 9€ aastas ei ole mingi kirvesumma. Eriti neile, kes siin praalivad, et "teevad 200 doltsi kuus".

Ja tavakasutajatele peaks alles jääma kõik olulisemad võimalused foorumis tegutsemiseks, k.a. vähem piltreklaami.

Taavi, praeguste piltreklaamide lingid saaks ju tekstina panna kuskile nt sinna samasse toetajate lehele, et "Toeta foorumit ka klikates nendel linkidel ja sobivusel liitu nende saitidega" ja panedselle pokerstrategy-lingi sinna teksina ja teised.

Re: Muudatused foorumi kasutamises

Postitatud: 14 Okt 2012, 12:12
Postitas gngstmt
Minuarust ka, Eesti rahafoorum on väike küll suhteliselt, aga ikkagi- päris palju abi on sellest, kui oma emakeeles vähe raskemaid teemasid lahatakse. Mina olen kahe käega poolt, et selline süsteem arendamisel on. Järgmine kuu saan täitsa suurema summaga kaasa lüüa. Ega kes maksta ei taha, ega ta foorumis käimist ära ei keelata ju, st ega iga kliki eest või kirjutatud posti eest raha küsita.. Põhifunktsioonid jäävad ju kättesaadavaks. Minule nt meeldib, et tasuliseks lähevad just need asjad, mis võivad kasutajale ka kaudselt kasu sisse tuua. Tõsi ta ju on- kui paljud räägivad, et teenin nii ja naapalju- raudselt oled mõne referrali või direct trafficut siit foorumist saanud- või oled oma sissetuleku just RF toel üles ehitanud- ons see siis suur asi mingi killuke ühe kuu sissetulekust aastatasuks maksta :D

Loodetavasti mõtlevad paljud nii, et selline käik tõstab foorumi kvaliteeti ja loodetavasti ka kasutajate aktiivsust pisut- maksnud raha- peab ju selle eest ka midagi saama/jagama :D

Re: Muudatused foorumi kasutamises

Postitatud: 15 Okt 2012, 00:05
Postitas Taavi
Onu M: Maksma ei pea millegi eest. Foorum on täiesti tasuta kasutamiseks. Kõik kasutajad saavad registreeruda, lugeda, postitada ja teemasid teha nagu ikka.
Erinevus lihtsalt selles, et toetajatel on võimalus pisut lisafunktsioone kasutada ja eelduste kohaselt muuta foorumi kasutamine kiiremaks ja mugavamaks kõigi jaoks.