Ärikontaktid?... Kust leida?

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Rebane

Ärikontaktid?... Kust leida?

Lugemata postitus Postitas Rebane »

Tere

Olen poole oma elust palgatööd teinud ning leidnud selle juures, et olen suuteline rohkemaks kui mu etteantud töökohustused. Seetõtu astusin ülikooli ning lõpetasin ülikooli logistika erialal. Nüüd on aeg oma pikemalt plaanitud unistus ellu viia ning alustada ettevõtlusega. Olen pikka aega teinud tööd erinevates ladudes, nii suurtes kui väikestes ning kaupadega alates koduelektroonikast lõpetates toiduainetega. Ladudes olen olnud nii lihttööline kui ka laojuht. Sooviksin oma kogemustele ja teadmistele toetudes hakata ise laopidamisega tegelema kuid mul pole selle alustamiseks nö. võtmeklienti. Kuidas selliseid kontakte leida? Kuhu pöörduda, et võimalikud firmad, kes laoteenust vajaksid, mind leiaks? Minu eeliseks on pikaaegsed kogemused, kõrghariduse omandamisel saadud teadmised, personaalne lähenemine kliendi vajadustele, teenuse kvaliteet (olles teinud tööd laos igal tasandil, tunnen lao kõiki töövõtteid) ning firma väiksus, mis tagab madalama hoiustamiskulu ning seega ka väiksema hinna kliendile.

Ideaalis võiks leida suurema ettevõtte, kes soovib enda hallatava lao kolida teenusepakkuja lattu või kes pole senise teenusepakkuja hinna ja kvaliteediga rahul. Või siis kolm, neli väiksemat firmat, kellel on pidevalt kaupa hoiustada.

Hetkel alustan nullist.

R
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Ärikontaktid?... Kust leida?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui sa selles valdkonnas igal tasemel töötanud oled, siis ideaalis võiks sul juba mingid kontaktid olemas olla või vähemalt aimu olla, mis liiki ettevõtete puhul või kelle klientidele sa rohkem väärtust luua saad. Alustagi sealt.
ulvar1

Re: Ärikontaktid?... Kust leida?

Lugemata postitus Postitas ulvar1 »

Kas sul on olemas ladu kus antud teenust pakkuda? Kas sul on olemas inimesed? Raamatupidamine, müük, logistika jne (kõike üksi ka ei jõua)? Kuidas sa proovid leida esimest klient kui sul ei ole näidata ladu, tehnika, inimesi kes seda tööd tegema hakkab? Kui mina otsiks enda partnerit siis kindlasti ma ei valiks partneriks sellist firmat kelle puudub kõik.

Räägi mis sul peale kogemuste on? Milline kapital kohe alustamiseks?
Vasta