Palju raha teenimise ideid

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
LauraM
Postitusi: 3
Liitunud: 01 Aug 2016, 13:15

Palju raha teenimise ideid

Lugemata postitus Postitas LauraM »

Kümneid ideid raha teenimiseks ilma palgatööle minemata: link vigane
marten66
Moderaator
Postitusi: 276
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Palju raha teenimise ideid

Lugemata postitus Postitas marten66 »

siin ka: link vigane
copy-paste

Näitle mõnes reklaamis, muusikavideos, seriaalis või isegi filmis
Teistesse maailmadesse põgenemise eest võib ka raha teenida. Facebooki grupis «Pean saama näidelda, muidu suren» otsitakse erinevatesse rollidesse inimesi, kes pole professionaalsed näitlejad. Nii võidki avastada end järsku teleekraanilt kokka, kontoritöötajat või selgeltnägija seansil osalejat mängimas. Tasub õnne proovida ka erinevate agentuuridega. Näiteks Estonian Casting otsib ka harrastusnäitlejaid.

Raja oma kodukohvik
Eestisse on vaikselt liikumas kodukohvikute rajamise trend. Pakutakse näiteks selliste eksootiliste riikide nagu Jaapani, Hiina ja India toite. Oma kodukohviku jaoks on mugav teha Facebookis grupp, kuhu sõpradele ja tuttavatele postitada, millal, mida, kus ja mis hinna eest süüa teha. Üldiselt pakutakse süüa annetuste eest, mis algavad teatud summast.

Hakka kohalikuks giidiks
Showaround.com pakub kohalikele võimalust teha turistidele oma elukohas ekskurssiooni ning selle eest tasu saada. Ekskursiooni tehes võib jääda täiesti iseendaks ning pakse ajalooraamatuid tingimata läbi lappama ei pea.

Poseeri fotograafile või pildista ise
Milleks teha «enekaid», kui on võimalik lasta end pildistada fotograafil ja selle eest veel raha saada? Teiselt küljelt on vahva raha saada ka fotograafi töö eest mõne reklaami või kodualbumi tarbeks. Facebooki grupis «Modellid&fotograafid» otsitakse tihti modelle või fotograafe erinevate projektide tarbeks. Mõned tööd on ka tasustatud. Kas poleks vahva leida enda pilt või pildistatu mõne ajakirja veergudelt?

Hoia lemmiklooma
Kui su sõbrad lemmikloomahoidjat ei vaja, siis Facebooki grupis «Koerahoidja» otsitakse väga sageli koerahoidjaid. See töö ei pruugi aga tasustatud tööks jääda, kuna võite lõpuks leida end palumas, et teile jälle see tore kutsu hoida toodaks.

Tee oma vanast kellegi uus
Küsi endalt, millal sa viimati seda pluusi päriselt kandsid? Mitte kunagi? Kas tõesti on vaja 10 paari küünekääre? Milleks hoida enda kapis asju, mida sa ei kasuta, aga millest võiks rõõmu tunda keegi teine. Mitmetes linnades korraldatakse regulaarselt kirbuturgusid, kus on võimalus oma vanade asjade eest raha teenida. Kui sa ei soovi ise müüa, siis on poode, mis võimaldavad nädalaks ajaks boksi rentida ja oma asjad sinna müüki panna. Kõige lihtsam variant on aga oma asjad üles pildistada ning internetiavarustesse müügiks riputada.

Hakka abiõpetajaks
Raamatukogus käies hoidke silm peal stendidel, kuna sinna poetatakse enamus töökuulutusi abiõpetajatele. Kui sa oskad hästi füüsikat või inglise keelt, võid aidata mõnel õpilasel saada sama targaks nagu sina. Gümnaasiumiõpilastel tasub pöörduda õpilasfirma Student Network poole, mis vahendab õpetajaid põhikooliõpilastele. Muide, õpetamine on üks parim õppimisviis.

Hakka testkliendiks
Paljud ettevõtjad on huvitatud sellest, kuidas kogeb klient nende poes käimist. Dive Group OÜ pakub tööd testklientidele, kes peavad hindama teeninduse erinevaid tahke. Põhimõtteliselt on see omamoodi spioneerimine.

Tõlgi tekste
Leheküljel https://www.tekstiabi.ee otsitakse erinevaid keeli valdavaid tõlke (elukutselisi, tõestatud töökogemusega vabakutselisi ja lihtsalt vabakutselisi). Tõlke soovija teeb börsile pakkumise, tõlkijad kandideerivad ja valitakse parim pakkuja. Sõltuvalt tõlkekeelest võib tõlkija teenida 8-20.41 eurot 1800 tähemärgi (tühikud kaasa arvatud) eest, mis on umbes lehekülg teksti. Sellest läheb veel maha tekstiabi.ee vahendustasu, kuid sellel leheküljel teenib aktiivne olles väga hästi.

Mine juhutööle
GoWorkABit abil on võimalik näiteks ühel päeval töötada keevitustöödel, teisel müüjana ja kolmandal kino abitöölisena. Töötasu maksab alati GoWorkABit ise, mistõttu võib olla kindel palga laekumises. Raha saab kätte kahe nädala jooksul.

Teeni raha sellega, mida sa hästi oskad
Kui sa oskad hästi müügivideoid teha, valmistad hästi kommipuid või muud vahvat, siis reklaami oma oskust lehel https://www.vabakutselised.com. See lehekülg vahendab turvalist suhtlust teenusepakkujate ja teenuste otsijate vahel. Inglisekeelse alternatiivi leiab aadressil https://www.freelancer.com.
marten66
Moderaator
Postitusi: 276
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Palju raha teenimise ideid

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Panin kokku üle 30 võimaluse lisaraha tegemiseks – ohud ja võimalused. Kus ja kuidas lisaraha teenida kui pead mingil põhjusel palju aega kodus olema (lapsed, lähedase hooldus, haigus) või tahad lihtsalt kodust aega raha teenimiseks ära kasutada.

Loendisse olen pannud kõik võimalused, millele saad kohe käpa külge lüüa. Mõndasid saad neist omavahel kombineerida ka. Võid väga hästi teenida isegi kui sa ei saa või ei taha FIEna tegutseda või äriühingut teha.

https://top-kiirlaenud.ee/lisaraha-teen ... -ja-kodus/
Vasta