Kui kuus jääb järgi vaba raha.

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Mart01
Postitusi: 1
Liitunud: 09 Dets 2016, 15:11

Kui kuus jääb järgi vaba raha.

Lugemata postitus Postitas Mart01 »

Kui kuus jääb järgi vaba raha 500 eurot.....Mida sellega peale hakata, kuhu investeerida? Küsin enne kui foorumit uurima hakkan. Esialgu tundub mõttetu investeerida 1000 euri mille pealt teeniksin aastas ainult 150 eurot, mõistlikum oleks see raha siis juba endasse investeerida, näiteks reisima minnes. Mida arvate? On ideid?

Päikest!

Märt.
Taavi
Postitusi: 1072
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kui kuus jääb järgi vaba raha.

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui sa suudad €1000 pealt aastaga teenida €150, siis on see 15% tootlus, mis passiivse investeeringu puhul on pigem juba ülihea tulemus. Võimalik, et isegi ebarealistlikult kõrge enamiku jaoks.

Kui sul jääb iga kuu üle €500, siis aasta lõpuks saad juba €6000 investeerida. Selle pealt teenitava tulu saad samuti uuesti ära investeerida ja sedasi vähehaaval see igakuiselt investeeritav summa kasvab, kuni lõpuks on piisava järjepidevuse ja aruka tegutsemise järel summad juba piisavalt suured, et sinu igakuised kulud ära katta ning liitintress teeb seejuures põhitöö.

Soovitan alustada näiteks minu e-raamatusse või Alustava investori koolituspäeva investeerimisest, et enda jaoks paremini investeerimise sisu ja selle mõte selgeks teha:

https://rahatasku.ee/
Vasta