international-trading.com

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Jameson

international-trading.com

Lugemata postitus Postitas Jameson » 15 Sept 2017, 13:16

Tere!

Kas kellelgi on kogemusi sellise n.ö. firmaga? international-trading.com?

Asi selles, et minule on sealt korduvalt helistatud. Soovitakse, et investeeriksin läbi nende ettevõtte börsiaktsiatesse. Seal on siis konkreetne maakler, kes on siis jutu järgi turu siseinfoga kursis ja õigel ajal ütleb, kuna osta, kuna müüa. Teenustasu 1% ostu ja 1% müügi pealt. Sooviti teha kontot minule, selle jaoks salvestati kõne. Enne muidugi suunati imekiiresti kellelegi, kes sellega tegeleb. Ootama telefoni otsas ei pidanud. Et kõik asjad oleks tehtud ja korras, pidid nemad mulle saatma mingi USA maksude ankeedi, kui ma õigesti aru sain (aga mul ei ole tegelikult see lühend meeles) ja minul oli vaja neile saata dokumendi ja mingi arve koopia.
Ülekanne pidi minema mingi vahemehe arvele (middleman), kes teeb konkreetseid tehinguid ja jutu järgi broneeritakse nende tegelaste juurde tehinguid, neid tegelasi on mitmeid. Aga minu erinevaid tehinguid haldab siis see maakler selles konkreetses ettevõttes.

Tegin siis taustakontrolli ja ei leidnud eriti midagi. See koduleht on neil suhteliselt mõtetu, otsingusse seda nime sisestades tuleb mida iganes, sest see nimi on nii üldine. Ja scam´ide poole pealt ma ka nagu kohe ei näinud seda kuskil nimekirjas. Või ei osanud otsida. Kuskilt jäi ainult silma, et kui ettevõtte enda kontole raha ei kanta, siis on asi kahtlane... Maksude pärast pidid nad seal Aasia kandis majandama.
Ise olen mõelnud, et nii nagu Eestis on ettevõtted registris ja neil on koodid ja aadressid, peaks ka siis antud hetkel sellel Hong-Kongist helistaval ettevõttel olema. Kuskil midagi ikka peaks olema!?
Eesti finantsinspektsioon ka ei teadnud midagi, nimekirjas seda ettevõtet neil ka ei olnud. Nad ütlesid, et see pannakse hoiatuseks üles siis, kui mina ütlen, et tegemist on pettusega!?

Jah. Ega ma täpselt ei tea ka, kuidas seal ülejäänud maailmas see kauplemine käib. Enda kogemused piirduvad läbi kohaliku panga tehingute tegemisega. Eestis tee arvuti lahti ja osta-müü nii palju, kui jõuad. Võibolla on see tavaline, see helistamine. Ja kuidas sa siis ajad kõik asjad telefoni teel korda? Eks ta kuidagi nii peaks vist käima, ühtegi standardit ka kuskilt ei leidnud (selliste operatsioonide kohta). Mina neile veel midagi ei saatnud, ütlesin, et kahtlane värk, tõestage mulle vastupidist. Vend ohkas, ütles, et saab aru ja lubas helistada. Frankfurdis pidi ka mingi kontor olema. Leht on blank...

Kusjuures, mulle meenub, et aasta tagasi helistati ka kuskilt sealt. Ja sama aktsia (ILMN) kohta anti ostusoovitus, ei muud. Lihtsalt öeldi, et see tõuseb 30+% aasta lõpuks. Ok, uurisin natuke ja ostsin läbi oma panga, sain 20% tootlust, siis oli vaja väljuda. Hetkel pakkus jälle seda sama aktsiat. Aga nüüd läbi nende ettevõtte.

Oskab keegi midagi kommenteerida sellise asja kohta? Et kas see tundub nii, nagu see välja näeb, või on see kõik täiesti tavaline!?

Terv.
J.

Taavi
Kontakt:

Re: international-trading.com

Lugemata postitus Postitas Taavi » 15 Sept 2017, 15:27

Ei hakanud kogu postitust läbi lugema. Esimese paari lausega juba tundub olevat klassikaline petuskeem. Võimalik, et parimal juhul isegi teed mingi reaalse tehingu ja saad päris aktsiaid, aga nemad lihtsalt siis teenivad sinu pealt affiliate tasu ja muid tasusid. Mingit siseinfot nad ei oma ja kui mingil imekombel omaksid, siis selline tehing oleks reeglina illegaalne. Lõpptulemusena teed suvalise tehingu ja maksad neile ja halvimal juhul kaotad ka raha ja kingid neile oma isikuandmed.

Jameson

Re: international-trading.com

Lugemata postitus Postitas Jameson » 15 Sept 2017, 15:42

Selge, siis on nii nagu see välja paistabki...
Olen mõelnud InteractiveBrokers´i peale, ehk siis tuleb see ära teha.
Aga tänud!

Vasta