Lihtne laen.

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Nõutu

Lihtne laen.

Lugemata postitus Postitas Nõutu » 10 Okt 2019, 09:14

Tervitus!

Olen hädas sellega,et ei leia lihtsat laenu kinnisvara tagatisel. (Sellest võib keegi ka äriidee saada).
Reklaame on küll kõik kohad täis,silmad säravad, klahvid laiali,rahapakid laual,lapsed hüppavad rõõmust ,rahulolev koer lõõtsutab kamina ees...
Reaalselt aga ei anna keegi sulle laenu,kui helistad,kirjutad,siis peale stressi ja peavalu ei saa sa midagi.

Ma kirjeldan veidi oma teemat..
Soovin alustada uue tööga. Otsin selleks raha ja ma annaksin enda maatüki tagatiseks.
Laenuasutuses küsivad kohe mingit väljavõtet...mis see nende asi on,see on mu isiklik teema. Mina ei küsi kellegi käest,et kellega ta magab! :)
Arusaadav oleks see siis kui mul ainult lihtne palk ja kogulugu.

Seletage mulle lahti.
Igasugused maade kokkuostjad pakuvad mu maatüki eest 15-17000eur. ja kohe täna.Maatükki ma müüa ei soovi,tahan vb kunagi maja sinna ehitada. Laenu soovin saada 7000eur.aastaks-paariks,ma ei saa! Miks? Hakkavad jaurama mingist sissetulekust,perekonnaseisust,vanaema tervisest jne..
Tagatise mõte on siis mis? Kui võlgu jään,siis kas 8-10000eur.puhas kasum on väike?
Oskab keegi soovitada inimest,firmat kes nagu päriselt laenab tagatise olemasolul!?
Vanasti oli nii et tagatisest jäid ilma kui ei maksnud ja korras. Nüüd ,moodsas maailmas imevad enamus pastakat ,lakivad küüsi ja targutavad ja õpetavad lauatagant kuidas tööd peab tegema ja kui loll sa tegelt oled ,ning oma asju sa kindlasti kalkuleerida ise ei oska.

Tänud kui keegi oskab soovitada mõnd investorit.

Vasta