Saame tuttavaks

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Kasutaja avatar
rappia1

Re: Saame tuttavaks

Lugemata postitus Postitas rappia1 » 26 Sept 2008, 21:20

edit
Viimati muutis rappia1, 28 Veebr 2012, 22:14, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Kontakt:

Re: Endast siis väheke..

Lugemata postitus Postitas marten66 » 16 Mär 2009, 17:50

marten66 kirjutas:02.09.2007
Hetkel olen 19 ja käin tööl. GPT-teemaga tegelenud alates 2005 märts.
Tegelen peamiselt reklaamimisega, GPT-info kogumisega ja uute tegijate otsimisega.
Hetkel olen 20 ja käin tööl.
Tegelen peamiselt veebilehe arendamisega, reklaamipinna müümisega seal ja sms-teenustega.

swift

Lugemata postitus Postitas swift » 16 Mär 2009, 19:03

Vanust 22 ning tegelen vabakutselisena affiliate marketingi ja kodulehekülgede valmistamisega koos kogu sinna juurde kuuluvaga (programmeerimine, disain, seo, marketing, usability) nii Eestis kui ka välismaal.

Kõik leheküljed teen Wordpressi blogimootori peale. Oskan keskmisel tasemel php-d ja flashi.
Suurem osa päevast kulub muidugi niisama lebotamisele. Produktiivne suudan olla vast paar tundi päevas.

Olen ka kolm aastat ülikoolis käinud, aga lõpetamisest on veel asi kaugel, sest kogu aega on miskit tähtsamat teha. :)

Vabal ajal meeldib tegeleda tugitoolispordiga (eriti jalgpall) ja paras melomaan olen ka.

Kasutaja avatar
LG
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas LG » 16 Mär 2009, 19:05

Mina olen 24 .a., kahe lapsega kodune , kohevarsti tööle taas, töötan Express Postis, internetiga rohkem ei tegele, kui nüüd pisike blogitamine ja teenimine (lihtsalt ei oska kuskilt õppida ka :lol: )

Kasutaja avatar
L4im
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas L4im » 17 Mär 2009, 00:11

Tere!

Nimi Mart ja olen 21. Töötan reisisadamas, suhteliselt väike palk kuid vähemalt töökoht olemas. Netis teenimisega tegelen eelmise aasta detsembrist. Algas sellest, et nägin videot joutuubis "teeni raha internetis". Koolis ei käi enam, keskharidusest minujaoks piisab :D

septembris sõjaväkke 8)

meeldiv teiega tutvuda äripartnerid ;)

Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marten66 » 18 Mär 2009, 12:11

swift kirjutas:Vanust 22 ning tegelen vabakutselisena affiliate marketingi ja kodulehekülgede valmistamisega koos kogu sinna juurde kuuluvaga (programmeerimine, disain, seo, marketing, usability) nii Eestis kui ka välismaal.

Kõik leheküljed teen Wordpressi blogimootori peale. Oskan keskmisel tasemel php-d ja flashi.
Suurem osa päevast kulub muidugi niisama lebotamisele. Produktiivne suudan olla vast paar tundi päevas.

Olen ka kolm aastat ülikoolis käinud, aga lõpetamisest on veel asi kaugel, sest kogu aega on miskit tähtsamat teha. :)

Vabal ajal meeldib tegeleda tugitoolispordiga (eriti jalgpall) ja paras melomaan olen ka.
Kuidas see CVs välja näeb?

swift

Lugemata postitus Postitas swift » 18 Mär 2009, 16:06

marten66 kirjutas: Kuidas see CVs välja näeb?
CVs ei näe see just eriti hea välja, kuid tööle pole nagunii plaanis lähiajal minna niiet ma ei lase ennast sellest eriti heidutada. :)

Audio

Lugemata postitus Postitas Audio » 27 Apr 2009, 16:13

Minu nimi on Mart , olen 13.
Käin koolis ,hobideks on jalgpall ja korvpall.
Nüüd juba mingi aasta liige olnud.
Viimati muutis Audio, 06 Aug 2009, 09:59, muudetud 1 kord kokku.

bhoyy

Lugemata postitus Postitas bhoyy » 09 Juun 2009, 21:21

Olen Jan, 19 aastane. Küsin foorumis teinekord mõttetuid küsmusi, kuid pole midagi teha, selline ma olen. Keskharidus peaks paari nädala pärast selguma. Kui võimalik siis üritan kiirelt sõtta saada.
Üritan kh vaikselt netis raha teha, pole veel õnnestunud, kuid ei lase pead norgu, tiksun vaikselt edasi ja olen valmis katsetama nii uusi kui vanu rahakasvatamise süsteeme, kui kellegil mingeid mõtteid, siis võiks selle välja öelda.
Edu teile kihlveokontorite lüpsmises jne! Olge terved ja nautige Eestit ja maailma!

PAAP

Lugemata postitus Postitas PAAP » 10 Juun 2009, 23:36

Minu nimi on Ursel olen 20 ja lõpetan kohe kohe keskkooli ( aasta õppisin välismaal) Netis tegelen eelkõige MLM´iga, kuid ära ei ütle ka HYPE´dest ja teatud liiki ennustamisstrateegiatest.RF liige olen olnud umbes pool aastat ja selle aja jooksul enda silmaringi avardanud tohutult. Praegu ulatuvad kull keskmised neti sissetulekud 5K / kuu kohta, kuid see näitaja paraneb iga kuuga :D Sügisest on plaan Tartusse finantsjuhtimist õppima minna. Ei oskagi nagu midagi rohkem lisada, ah seda ka et kaks korda olen käinud Tartu Maratonil, ikka sellel pikemal distantsil( 63km) ja mõlemad korrad jäin esituhandesse :D

Vasta