Saame tuttavaks

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
miki33
Kontakt:

Re: Saame tuttavaks

Lugemata postitus Postitas miki33 » 11 Juun 2009, 18:18

OK minust siis natuke... (H)
Nimi Riina, vanust veidi üle 30, rmtp. Klikin alates 2008 sügisest.
Viimati muutis miki33, 08 Jaan 2010, 14:22, muudetud 1 kord kokku.

Kiisu1986

Lugemata postitus Postitas Kiisu1986 » 15 Juun 2009, 13:21

Nii tundub et ainult lugemisest ei piisa, peab midagi kuskile kirjutama ka siin...
Nimi siis Mirjan, vanus 23, lapsega kodune hetkel, muidu konsultant ja koolitaja.
Internetis teenimise kohta uurima hakkasin 2008 oktoobris esimesed klikid tegin 2009 jaanuaris.

keio

Lugemata postitus Postitas keio » 25 Juun 2009, 19:58

tervist
Nimi siis Keio, 19 aastat vana ja just lõpetasin gümnaasiumi.

allarr63

Lugemata postitus Postitas allarr63 » 06 Aug 2009, 09:29

Tere.Nimi on Allar ja olen pärit Järvamaalt.Vanust aga on juba 45 aastat.Praegusel hetkel töötu kuna ei kannatanud ülemuse idiootsusi välja.kodus aga kuus last toita ja nii otsingi igasugust internetis teenimise võimalust,sest meiekandis on tööleidmine vägagi raske.Kurb on aga see,et inglise keel on alla igasugust arvestust.Aga kuiagi peab ju millegagi tegelema ja nii otsingi mingi lahendust!Keegi võiks ju midagi head pakkuda ja ehk saaks hiljem ka tõsisemalt koostööd teha.Paypali teha ei saa!Kõik pakkumised mailile teretulnud!
allarr63@hot.ee
Olge siis tugevad!

rahaneeger0

Lugemata postitus Postitas rahaneeger0 » 30 Aug 2009, 23:09

Tere nimi on Heldur ja ma olen 90 aastane pensionar ,kes teenib pensi korvalt lisaraha
tegin nalja tegelt on mu nimi Martin ja olen 19 aastane
raha teenimise internetis avastisin juhuslikult netis kolades

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 30 Aug 2009, 23:12

[mod="surf"]Tahaksin omalt poolt öelda kõigile suve jooksul liitunud uutele liikmetele - Tere tulemast RahaFoorumisse!
Mõeldes sellele, et kui rasked ajad on hetkel Eestis (ja kogu maailmas), südamest loodan, et külastades seda foorumit avastate enda jaoks midagi uut ja tarka, mis aitaks teie sissetulekuid kasvõi vähemalgi määral suurendada.

Edu kõigile!![/mod]

Rait
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Rait » 06 Sept 2009, 15:15

Nimi Rait... kohekohe 19... koole l2bitud pole, aga ei lase sellel ennast segada. Raha olen eluaeg netis teening erinevate meetoditega... legal, semi-legal... illegal, aga raha on raha ju :D
Huviks v2he arvutid ja muu sodi mis arvutitega seotud.

bonfleur

Lugemata postitus Postitas bonfleur » 22 Nov 2009, 16:16

Tere!
Kirjutan endast ka paar tutvustavat sõna. Olen noor naine, muusik. Rahateenimisvõimalustest internetis huvitusin hiljuti, seega olen kogenematu. Siit loodan leida väärtuslikku infot ja edaspidi ka oma kogemusi jagada. Hetkel pakub kõige enam huvi Affiliate Marketing.
Kõigile palju edu!

milo
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas milo » 16 Jaan 2010, 21:09

Tere

Minu nimi on Tanel ja äsja 30 saanud. Sügisel kaotasin töö ja siiani kodune olnud. Tööd teinud 12 aastat müügisektoris, alates klienditeenindajast, konsultandi ja kliendihaldurini välja aga masu aeg tõmbas ikka selle töö väga kokku. Kuna viimases kohas pakuti, et jätame töö alles aga palga tõmbame miinimumi peale ja müügiprotsenti ka palju ei pakutud siis sundisin ennast lahkuma. Rahafoorumi leidsin kui toksisin googlisse "töö tartus" ja mingi infolaine kuulutuse kus kuulutuses pakuti kodust tööd :rohe: Lähemalt uurides selgus, et tegemist PTC teemaga. Igaljuhul too sait mida promoti ei tundunud eriti usaldusväärne ja siin foorumis teemasid sirvides arvan, et olen targemaks saanud. Hetkel korraga 7-l saidil klikkimas ja värban direct reffe. Müügitöö kogemus tuleb kõvasti kasuks värbamisel ;) Meeldib, et tegevus ei võta palju aega ja jääb palju vaba aega pere ja sõprade jaoks :) Ahjaa... raha. Seda veel ei tule meeletult aga näen, et töötab ja praeguse strateegia edu ja mitte edu korral võin siia postitusse aasta pärast täienduse teha ;)

Parimat
Tanel aka milo

-IFFI-
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas -IFFI- » 28 Jaan 2010, 23:15

Tervitus ka minu poolt ;)

Ivar on nimeks ja vanust veel hetkel kena 33. Tööpõld on olnud suur ja lai ning häste kirju (peetud erinevaid ameteid mis vähegi võimalik, alates põllumehest kuni maailma suurimate kruisilaevade ehitajani välja) Nagu eelpool kõnelejad on rääkinud tegi masu ka minuga oma töö ning hetkel ka siis kodune. Ommukust õhtani ja vastupidi istun netis. Tee siia leidsin lapates netis kuldset börsi ja nähes seal kuulutust "Kodune töö" ...aega mul oli kah nagu muda siis mõtlesin miks mitte proovida siinset elu. Nüüdseks siis miski 3 kuud vast juba klikinud. Kuna ise olen kah umbkeelne mulk siis ei saa suurt aru eriti võõrkeelest mis on kindlasti takistuseks aga ma olen usin õpilane ja avatud kõigile pakkumistele. Huvisid ja hobisid polegi muud kui netis kollamine ja nokitsemine.(Ei ole paks, rasvane ja patsiga...täielik vastand sellele ;) )

Et kui kellegil miskit huvitavat minuga plaanis ootan huviga kõiksugu pakkumisi.
Viimati muutis -IFFI-, 21 Veebr 2010, 22:59, muudetud 2 korda kokku.

Vasta