Saame tuttavaks

Raha teenimise ja RahaFoorumiga seotud jutud, mis mujale ei sobi.
Kasutaja avatar
Taavi
Kontakt:

Saame tuttavaks

Lugemata postitus Postitas Taavi » 14 Okt 2006, 17:04

Siia teemasse siis võiksid kõik nii vanad kui uued kasutajad enda kohta miskit kirjutada. Kirjutada võib siis kasvõi ainult oma nime või lihtsalt tere öelda või siis millega tegeled, kes/mis oled, kust tuled, kuhu edasi lähed, oma lemmikvärv, suurim saladus ja kui on väga oluline, siis kasvõi oma kingasuurus Laughing

Paluks igaühel siiski kogu informatsioon ühe postituse sisse ära mahutada ja kui on soovi uuendada aegunud infot, siis võiks seda samuti teha sama postituse muutmisega, mitte uue postituse tegemisega, sest muidu on kõigil mingi hunnik postitusi lõpuks teab kus pärapõrgus ja uus kasutaja tuleb loeb siin 4 lehte vana infot ja siis hakkab samade inimeste kohta uuesti, aga juba uut infot lugema Smile

Liigutasin siia ka postitused eelmise teema alt.

Kasutaja avatar
raix13

Re: Endast siis väheke..

Lugemata postitus Postitas raix13 » 14 Okt 2006, 17:17

Pmst neti teenimisega tegelenud juba runescape algusest siis umbes 5-6 a
käin jalka trennis , aktiivselt tegelen Larbiga.
:mrgreen: elan Tartu ligidal.

Kasutaja avatar
pippen

Lugemata postitus Postitas pippen » 14 Okt 2006, 17:33

Mina siis 24-aastane, 4 aastat töötanud ärikonsultandina (nali naljaks, aga just selline ametinimetus oli töölepingus), ehk siis äriplaanide, europrojektide jms koostamine. Augustis tegin oma konsultatsioonifirma, nii et nüüd siis firmaomanik.

Netis teenimisega alustasin ka 5-6 aastat tagasi, nagu ikka algul e-mailid, surfimine, edasi HYIP-id, nüüd põhiline kasiinoboonused ja forex.

Vaba raha investeerin huvitavamatesse projektidesse ja enda harimisse. Äri tegemisel olen lähtunud Rein Kilgi lausest "et teha suurt äri, tee mitu väikest" Mitte, et Kilk mu suur eeskuju oleks, aga mõte on tal õige. ;)

Kasutaja avatar
Risto

Lugemata postitus Postitas Risto » 16 Okt 2006, 14:05

Et siis 21 olen... elan tallinnas ja mingid firma plaanid on peas... kunagil sai netiga hunniku raha kokku aetud nüüd vähemalt algkapitali võtta kuskilt... kuigi kahjuks neti asi suht soiku jäänd.

hobidest siis karti meeldib sõita ja üldse suur autopede olen:D:D... ja eks kahjuks sinna alla suht palju raha läheb ka

kakao

Lugemata postitus Postitas kakao » 16 Okt 2006, 16:02

Olen 15 ..ei teeni kuskil põhimõtteliselt..vahel küll tuleb kuskilt aga mitte midagi kindlat..
Käin koolis . :twisted:

surf
Kontakt:

Re: Millega keegi tegeleb ja palju keegi teenib siis ka?

Lugemata postitus Postitas surf » 18 Nov 2006, 23:40

Tere rahvas!

Minu esimene postitus selles huvitavas foorumis.

Millega tegelen?
Hetkel töötan... Palk on nigel, seepärast otsin ka pidevalt mingeid muid sissetulekuallikaid... :mrgreen:
Põhilisteks online sissetuleku allikateks oleks siis HYIP-id ja Auto Surfid. Tegelenud nendega al. 2005.a. Need on küll kõrge riskiga programmid, kuid hea kogemuse korral on võimalik ka head kasu lõigata. Kasum oleneb muidugi omakapitali suurusest. ;)

Sissetulekute statistika:
Eile $58.00
See nädal u. $201
See kuu u. $315
Eelmine nädal u. $170
Parim päevane sisstulek see kuu u. $415 (15. nov)

See stats on hüplev kuna arvestatud ka jooksvaid väljaminekuid e. investeeringud. Üheselt öeldes puhas kasum..

Hääd pappi teile! :mrgreen:

ps
Tahaks tänada selle foorumi tiimi!! Eestis on vähe inimesi, kes viitsiksid selleteemalisi foorumeid teha. Kahju ainult, et vähe külastusi. Saaks sellest foorumist ka "sipelgapesa" teha, oleks super.

Kui ma ei eksi, siis ma näen siin ka tuttavaid kasutajanimesid ühest teisest kadunud eesti rahafoorumist. ;)

Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas marten66 » 25 Dets 2006, 16:07

02.09.2007
Hetkel olen 19 ja käin tööl. GPT-teemaga tegelenud alates 2005 märts.
Tegelen peamiselt reklaamimisega, GPT-info kogumisega ja uute tegijate otsimisega.
Viimati muutis marten66, 02 Jaan 2007, 00:35, muudetud 3 korda kokku.

Kasutaja avatar
svensoon

Lugemata postitus Postitas svensoon » 25 Dets 2006, 16:33

Olen siis 18 aastane, 3dal jaanuaril saan 19 täis :) Netis raha teenimisega teen praegu tutvust. Hetkle olen abiturient. Suviti sõidan mootorrattaga, mis on ka mu hobi. Rohkem esialgu ei oskagi öelda enda kohta.

Sven

IXI

Lugemata postitus Postitas IXI » 31 Aug 2007, 23:03

Et siis tutvuks kaa väheke kes mis on ja millega tegeleb jne ;)

Et ise siis 21 aastat juba eksisteerind siinseal ja asund siis koguaeg tallinnas... tegeledn kõikvõimalike värkidega.. põhiliselt netiga seoses.. hetkel siis põhiliselt selle foorumi ja interneti kasiinode/pokkeritubadega... muud ostmüükvahetust teen kaa aegajalt ikka..

huvisi hobisi siis eriti nagu polegi.. niisama elunautimine.. hobbykarti jah siis sõitnud juba siin 8+ aastat.. muud eriti pole viitsind teha (hobide mõttes) ...
ja mis siin ikka väga muud kirjutadagi.. ei tulegi midagi ette mida veel rääkida.. :)

Uuendan siis enda kohta värki ja ootan ka teistelt seda ja kes veel ei ole midagi kirjutand, siis mis te veel ootate :mrgreen:

Muutusi võrreldes esimese postiga niipalju, et nüüdseks juba 22 vanust ära kukkund :cry: Ei eksisteeri samuti enam Tallinnas, siis selle foorumiga tegelen ikka, kuid mitte enam omanikuna :) Netis teen nüüd suht laialdaselt kõike, spordiennustust, pokkerit, kasiinosi üritan vahest röövida, forexit vaikselt väikselt, ja noh klikin kaa kui viitsmist on.. HYIPidega enam eriti ei tegele, vahest harva kui miskt ilusat on siis võib natuke proovida :)!
Adsense vastu hakkasin uuesti huvi tundma.. et vaatab palju seal vahepeal muutunud on jne :)!

Hobidest siis ikka kart, kart, kart kuigi seda väheks jäänd viimasel ajal ja 8 aasta asemel siis nüüd 1 september kukub juubel ja 10 aastat ära :)

Muidu nagu ikka viks ja korralik :mrgreen:

Kasutaja avatar
Taavi
Kontakt:

Re: Saame tuttavaks

Lugemata postitus Postitas Taavi » 01 Sept 2007, 20:58

Nimeks on endiselt Taavi. Õpin psühholoogiat ja olen ülikoolis sedasorti passiivne aktivist, kes aeg-ajalt teeb kah natuke midagi :)

Hobideks peamiselt jalgrattaga sõitmine ja igat sorti dokumentaalfilmid ning eks RahaFoorumigi peaks nüüd hobide sekka vist kirjutama varsti.

Kunagi väga väga ammu sai pisut tehtud neid PTC ja PTR asju, aga tol ajal referrale kuskilt ei suutnud leida ja need summad tundusid ka naeruväärselt väiksed (lisaks veel jutud, et ei maksta jms, et sai üpriski kiiresti asjast loobutud).

Tõsisemat investeerimist sai alustatud börsil ja muidugi sellel kõige paremal ajal, kui kõik kolinal kukkusid ja krahhidest hakati rääkima ning lisaks veel Tallinnas laamendama hakati ja veel pisut kukutati :D
Ühesõnaga mitte just kõige parem ajastus. Enne seda sai paar aastat börsimänge mängitud ja siis ikka aeg-ajalt õnnestus ka päris korralikult plussi jääda, aga eks see reaalne asi on pisut teistsugune siiski. Kuigi ega need mängud ja koolitused ka mööda külge pole maha jooksnud.

Nii tasakesi olen ka bettimise maailma ja pokkeriga tutvust teinud, aga seal midagi teeninud pole kuidagi, nii et need pigem selline meelelahutus hetkel olnud.

Eile sai esimesed $5 investeeritud HYIP'i, nii et uue asjaga jälle tagasihoidlikult algust tehtud.

Tööl hetkel ei käi ja loodetavasti ei pea ka ülikooli kõrvalt hakkama käima, sest muidu jääb aega veel kuidagi eriti väheks ja siis on pisut jama. Alati peaks justkui olema võimalus olemas soovi korral ka lihtsalt niisama vedelemiseks ja mõtlemiseks või suvel sõpradega lõkke ääres istumiseks ja grillimiseks ;)

Vasta