PayPal-raha väljavõtmine

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
usa66
Postitusi: 1
Liitunud: 30 Dets 2018, 13:08

PayPal-raha väljavõtmine

Lugemata postitus Postitas usa66 »

Tere, soovitakse maksta PayPaliga 7000€ ja loomulikult tahan kanda selle oma kontole. On Swedi arve ja Maestro deebet ning Mastercard credit.
PayPal kontot mul veel pole, kas on üldse mõtet hakata seda looma ja millised on teenustasud raha ülekandel?
Tänud ette, olen virtuaalrahas võhik.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal-raha väljavõtmine

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Minule teadaolevalt PayPal ei toeta täna Eesti pankadesse välja võtmist. Kuigi pole seda aastaid selliseks otstarbeks kasutanud, nii et igapäevaselt ei jälgi nende toimetusi.

Tasub ka arvestada, et kui tegemist on näiteks mingi töötasu või millegi müügiga, siis PayPal võimaldab tehinguid vaidlustada üsna tükk aega. Samuti peaksid läbima mingid verifitseerimise protsessid, et üldse nii suurt summat vastu võtta. Vajadusel võivad nad veel nõuda ka igasugu huvitavaid dokumente lisaks.

Omast kogemust võin öelda, et kui nad peaksid mingit vaidlust uurima hakkama, siis võib asi üsna lootusetuks minna päris kiiresti. Kunagi pandi mul ükskord konto kinni, sest minule ülekande teinud inimesele ülekande teinud inimene vaidlustas selle tehingu, mistõttu vaidlustati ka minu tehing ja nõuti igasugu dokumente. Paraku juhtus lõpuks nii, et dokumendid kippusid tihtipeale ära aeguma, enne kui PayPal neid vaatama jõudis ja lõpuks jätsin asja sinnapaika, sest jutt oli mõnest eurost kontol.
Vasta