AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

SDD kirjutas: Me ju sellest just räägime, et kas keegi on saanud.

Raints lubas proovida ja öelda, kui raha kogub.
Minul pole seal sentigi hetkel, alles eile regasin ära.
NeoBuxis kah vähe.

kui terve alertpay teema läbi lugeda siis ei leidu ühtegi, kes oleks alertpays raha saatnud SEB pangaarvele. Kasutaja surf tathis ka saata, aga kuna USD kurss on halb, siis ta pidi ootama või kuidas lood on Surf?
Pilt
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Yep,nigela kursi tõttu pole ka ise AP-d välja veel võtnud.

Ma arvan, et pabistada selles mõttes ei ole vaja. Kindlasti saab sealt raha välja võtta. ;)
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raulves »

Tere!
Kas ma sain õieti aru,et kui ma tahan SEBist kanda AP kontole raha siis pean tegutsema järgnevalt.
Home-Add funds-By bank transfer ja seal panen selle summa mis tahan AP kontole ja siis next ja deposit.Kui ma deposit vajutan ,kas siis saan selle viitenumbri ja andmed kuhu pean raha kandma.Ja siis lähen SEB U-neti ja siis täidan siseriikliku arve ja ongi kõik w.
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

kasutaja Equal postituses on kõik täpselt olemas.
Otse Earthport Plc kontole siseriiklik makse.
Asi käib nii.

1. Logi oma AlertPay'sse.
2. Vajuta Add Funds.
3. Sealt vajuta Bank Transfer.
4. Vali konto mis on Confirmed.
5. Sisesta summa mida üle kanda tahad.
6. Vaata, et kõik õige oleks ja vajuta Confirm.
7. Vajuta Deposit.
8. Ülekanne on Pending staatusega.


Nüüd mida sa tegema pead on lihtsalt selle summa mis sa sinna panid, saatma kontole mida seal näitab. Lisa selgitusse ka see Bank Deposit Code.

Tegelikult on see suht lihtne.

EDIT: Unustasin mainida ka, et alla 800 kroonistel kannetel võetakse sult ära 47 eeku. Ja kui soovid dollariteks konverteerida oma kroonid siis võtab see sealt veel natuke. Ma saatsin 400 eeku, sain AlertPay'sse 353, vahetasin dollariteks $33.96. Võtsid sealt $0.89 USD. Seda kui hakkad konverteerima siis seal näitab ka seda Fee'd.
Pilt
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

den3 kirjutas: Kas selleks , et alertpay-st saada raha enda SEB kontole peab ikkagi olema Visa, Master kaart või kantakse ka lihtsalt kontole, sest alertpay-l pidi ju SEB pangas oma konto olema? Keegi on sealt raha kätte saanud?

Visa või Master kaarti ei pea olema. Raha saad küsida oma SEB panga kontole (arveldusarvele). Erinevalt PayPalist sa ei saagi raha oma krediitkaartidele saata.
Minu postitused sellest siin:
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=10503#p10503
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=11171#p11171


@ raulves
Lisaksin Raintsi vastusele ka veel seda, et enne ülekande tegemist (Add funds jne) pead loomulikult sisestama oma panga andmed AlertPay kontole (My Profile -> Bank Accounts)
Siim
Postitusi: 7
Liitunud: 24 Sept 2007, 23:19

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Siim »

Kuidas saab võimalikult lihtsalt alertpayst raha kätte.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Siim kirjutas: Kuidas saab võimalikult lihtsalt alertpayst raha kätte.


Pangaülekanne näiteks?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Kuna paljud küsivad, kui kiiresti ja kas üldse AlertPay maksab meie SEB arvetele, siis ma just praegu tegin 150 USD suuruse ülekande oma SEB arveldusarvele ja annan siin kõigile teada, kuna selle kätte saan ;)
You have successfully withdrawn funds from your Estonia Krooni Balance to your bank account (SEB Eesti Uhispank - XXXXX). The amount of 1467.44 EEK will be available in your bank account within 3-5 business days.

-----------------------------------
Transaction Details
-----------------------------------
* Date: August, 04 2008 11:04:51 PM
* Reference Number: ABB68-EA34A-6268A
* Withdrawal Method: By Bank Transfer
* Balance Name: Estonia Krooni
* Amount Requested: 1467.44 EEK
* Fees: 47.00 EEK
* Amount Sent: 1420.44 EEK
* Transaction Details: -------
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Vaatan siis kuidas asjad kulgevad, ise oleks nagunii nädala lõpus saatnud prooviks.
Pilt
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Näen juba järgmist pilti oma AlertPay kontol:
Transaction Overview

Date: 8/5/2008 1:11:25 PM
Reference No: ABB68-EA34A-6268A
Transaction Type: Withdrawal
Method: By Bank Transfer
Current Status: Completed
Amount: 1467.44 EEK
Note:

Näis kaua see minu SEB kontole ka jõuab.. Öösel SEB'is vaevalt keegi sellega tegeleb. Kuid arvata võib, et AlertPay on oma töö teinud ja asi seisab nüüd SEB'i taga.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Siin ta on.. ;)
Ei läinud kahte päevagi. W/d sai tehtud eile hommikul kell 05:51 ja täna kella 15:00 ajal raha juba SEB arvel.

Pilt
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

surf kirjutas: Siin ta on.. ;)
Ei läinud kahte päevagi. W/d sai tehtud eile hommikul kell 05:51 ja täna kella 15:00 ajal raha juba SEB arvel.

Pilt

Päris kiirelt tuli. Loodan, et saan ise ka sama ajaga arvestada. Sa oled vist üks vähestest kellele alertpay on eestis maksnud :D
Pilt
Pilt
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Nonii. Panin ka raha kodu poole teele. Vaatame, mis juhtub.
Pilt

Pühapäeval Alertpay küll ei tegutse, aga noh homme jälle tööpäev :P .
Pilt
Pilt
SGH
Postitusi: 4
Liitunud: 11 Aug 2008, 18:28

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas SGH »

Sõbral juhtus selline juhus, et unustas AlertPay salasõna ära. Kasutaja, ehk email on meeles. Kasutasime parooli meeldetuletamise teenust. Peale e-posti aadressi sisestamist ütleb, et kiri on edukalt saadetud. Kuid kirja ootanud juba 1 ööpäev.
Kas neil lähebki selle saatmisega aega ja paanikaks pole põhjust?
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

W/D oli eile juba alertpays completed staatusega, täna ei ole raha ikka veel SEB kontol. Loodan et sisestasin panga andmed alertpaysse õieti. SWIFT panin nagu ikka SEB Pank - EEUHEE2X. IBAN-iks EE90 9999 1234 5678 9012 või oleks tulnud panna see mis mul endal on U-netis?...Konto numbri kontrollisin mitmeid kordi üle. :roll:
PS: uuendasin panga konto andmed ära, ning saatsin neile kirja, et selline jama juhtus... :lol:
Pilt
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

raints kirjutas: W/D oli eile juba alertpays completed staatusega, täna ei ole raha ikka veel SEB kontol. Loodan et sisestasin panga andmed alertpaysse õieti. SWIFT panin nagu ikka SEB Pank - EEUHEE2X. IBAN-iks EE90 9999 1234 5678 9012 või oleks tulnud panna see mis mul endal on U-netis?...Konto numbri kontrollisin mitmeid kordi üle. :roll:
PS: uuendasin panga konto andmed ära, ning saatsin neile kirja, et selline jama juhtus... :lol:

SWIFT kood on õige, kuid kui sa sisestasid oma IBAN-iks EE909999123456789012, siis pole mingi ime, et sa pole oma raha kätte saanud..:lol:
Sellist IBAN numbrit SEB-is lihtsalt ei eksisteeri. Arvan, et sa võtsid selle numbri SEB lehelt, mis oli toodud näitena. :D

Iga arvelduskonto number sisaldab oma unikaalset IBAN numbrit ja arvutada saab seda siin: https://www.pangaliit.ee/Dokumendid/IBAN/ . Sisesta sinna oma SEB arvelduskonto nr ja saadki oma IBAN numbri!


Veelkord IBAN-i strukruurist ja SWIFT koodidest siin: https://www.pangaliit.ee/arveldused/IBAN/
NB! ÄRGE KOPEERIGE SEALT ÜHTEGI IBAN NUMBRIT, NEED ON NÄIDISNUMBRID!
IBANi STRUKTUUR
Eesti IBAN on 20-kohaline – 6-kohaline IBANi päis, millele järgneb 14-kohaline siseriiklik kontonumber. Juhul kui kliendi kontonumber on lühem kui 14 kohta, lisatakse selle ette vajalik arv nulle. IBANi päis algab kahetähelise riigikoodiga (Eesti puhul EE), seejärel tuleb kahekohaline kontrolljärk, millele järgneb kahekohaline pangakood.
SDD
Postitusi: 17
Liitunud: 03 Juul 2008, 19:33

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas SDD »

Nojahh, ja mina loll ootan Moneybookers'ist oma väikest raha konto kinnitamiseks.

Krt. Kus te ennem olite oma IBANi kalkulaatoriga ah? :P

EDIT: Logisin SEEPI sisse ja mis ma näen, Moneybookers mulle ühe sendi saatnud :P
Siis oli IBAN õige, mis ma leidsin netist. Ei kasutanud kalkulaatorit.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Aga mille jaoks on meil panga klienditeeninduse tel. numbrid olemas? :D Need ju vastavad küsimustele 24h ööpäevas ja antud tel. numbrilt saab alati abi..
Ja IBAN-ist oli siin juba juttu veebruaris, link siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=8833#p8833

Soovitan kasutada sõna otsingu vormi topicu all (Search for:), see on suureks abiks vajaliku sõna leidmisel, eriti siis, kui topicus on palju postitusi ;)
SGH
Postitusi: 4
Liitunud: 11 Aug 2008, 18:28

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas SGH »

Huvitav kui kaua raha Hansast Alertpaysse liigub. Juba nädal ootan :P
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

SGH kirjutas: Sõbral juhtus selline juhus, et unustas AlertPay salasõna ära. Kasutaja, ehk email on meeles. Kasutasime parooli meeldetuletamise teenust. Peale e-posti aadressi sisestamist ütleb, et kiri on edukalt saadetud. Kuid kirja ootanud juba 1 ööpäev.
Kas neil lähebki selle saatmisega aega ja paanikaks pole põhjust?

Vabandan, ei märganud kohe sinu postitust! Paanikaks võib siiski põhjust olla, kui oled kindel, et sa ei saanud emailile seda meeldetuletust. Sellised meeldetuletused on tavaliselt automaatsed. Proovisin ise järele. Lisasin oma emaili ja sain oma emaili postkasti ka koheselt kirja:

Pilt

Nii et minu jaoks töötas kõik automaatselt.
Siin võib olla mitu põhjust, miks sa ei leidnud seda kirja oma postkastist:
1. sisestasid vale emaili
2. email on sattunud rämpsposti (späm) kataloogi. Kontrolli üle oma rämpsposti kataloog!
3. kasutad mõnda Eesti emaili serverit (näit. hot.ee jt.), mis ei sobi selliste kontode registreerimiseks.
Paljud meie mailiserverid kasutavad spetsiaalset tarkvara (spämmifiltreid), kus ka vajalik kiri markeeritakse spämmiks ja tihtipeale need kirjad ei jõuagi sinu postkasti, kuna neil puuduvad eraldi spämmi kataloogid/lahtrid.
Mina ise kasutan gmail-i ja kõik kirjad jõuavad alati kohale.
4. 'keegi' on sinu teadmata vahetanud sinu email aadressi AlertPay kontol - see on üks paanika põhjuseks (häkker).

Proovi veelkord kasutada seda 'Password recovery' teenust! Kui peale emaili sisestust sa saad vastuseks:
An email has been sent to the email address you entered. Please check your email for instructions on how to reset your password,
siis peaks kõik OK olema. See peaks ütlema seda, et süsteem tunneb sinu poolt sisestatud emaili ära ja see kiri on sulle saadetud.
Kui kirja ei tule, siis soovitan võtta ühendust AlertPay klienditeenindusega: customersupport@alertpay.com

VÕI veel parem,

mine https://www.alertpay.com/info/ContactUs.aspx ja vali seal kategooria 'I have account issues' , alamkategoorias 'Subcategory'-s vali 'Forgot my primary password' ja seleta neile oma probleem!
SGH
Postitusi: 4
Liitunud: 11 Aug 2008, 18:28

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas SGH »

Tänan hea ülevaate eest :)

Postkastiks nimelt ongi hot.ee Ei tea kas seal tasuks pärida, ehk nad lasevad selle kirja läbi vms.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Ei, vaevalt, et sa seda kirja enam hot.ee-st kätte saad. Arvan, et see on kadunud..

Esimene asi, mida peaksid tegema, on:
1. lood uue email aadressi - Gmail https://gmail.com
2. võtad ühendust AlertPay'ga:
avad https://www.alertpay.com/info/ContactUs.aspx , valid seal kategooria 'I have account issues' ja alamkategoorias ('Subcategory') näit. 'Forgot my primary password' ning seletad neile oma probleemist. Kirjuta, et unustasid oma põhiparooli (primary password) ja ei saa kasutada nende meeldetuletusteenust, kuna sinu hot.ee server ei võta vastu seda emaili ja palud kontol muuta oma endist emaili aadressi või saata see 'password recovery' link uuele email aadressile. Nii saad siseneda oma AlertPay kontole ja ise hiljem muuta oma emaili aadressi.
SGH
Postitusi: 4
Liitunud: 11 Aug 2008, 18:28

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas SGH »

surf kirjutas: Ei, vaevalt, et sa seda kirja enam hot.ee-st kätte saad. Arvan, et see on kadunud..

Esimene asi, mida peaksid tegema, on:
1. lood uue email aadressi - Gmail https://gmail.com
2. võtad ühendust AlertPay'ga:
avad https://www.alertpay.com/info/ContactUs.aspx , valid seal kategooria 'I have account issues' ja alamkategoorias ('Subcategory') näit. 'Forgot my primary password' ning seletad neile oma probleemist. Kirjuta, et unustasid oma põhiparooli (primary password) ja ei saa kasutada nende meeldetuletusteenust, kuna sinu hot.ee server ei võta vastu seda emaili ja palud kontol muuta oma endist emaili aadressi või saata see 'password recovery' link uuele email aadressile. Nii saad siseneda oma AlertPay kontole ja ise hiljem muuta oma emaili aadressi.


Selge. Eks ma üritan.

Aga inglise keele oskusest jääb natuke puudu vist.
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Kuna sisestasin vale IBAN-i siis pean ootama nüüd Alertpaylt vastust. Aga kas ma peaks võtma ühendust ka SEB-ga või on see aint AP rida. Viimati kui mul üks teine asi untsu läks, siis vastasid nad mulle 2 nädala jooksul. Raha peaks seisma juu hetkel AP SEB kontol. Vaevalt et ilma jään,aga ootamist nüüd lihtsalt rohkem. Teen varsti uue W/D, siis juba õigemate andmetega :lol: , vaatab kuidas läheb.
Pilt
Pilt
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

Nii.Proov 2. Tegin uue withdrawali siis hommikul, seekord peab kõik õnneks minema :lol:
Pilt
Pilt
Pilt
Vasta