AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Need IBAN jmt ei puutu väga asjasse. Kui süsteem võrdleb pangakontode nimede kattuvust nt, siis need ju ei kattu lihtsalt ja korras.

Ei imesta üldse, et probleeme on. Selliseid lollusi ei maksa teha.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Intzsz

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Intzsz »

loe paar posti ülevamalt poolt siis saad aru miks ma nii tegin.
Aga kas ma SEBsse saan selle kuidagi tagasi?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Intzsz kirjutas: loe paar posti ülevamalt poolt siis saad aru miks ma nii tegin.
Aga kas ma SEBsse saan selle kuidagi tagasi?


Seda pead juba SEB'ist /Alertpay'st küsima.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Intzsz

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Intzsz »

Intzsz kirjutas: Muret tekitab ikkagi see 6 päev ja rahast pole haisugi.. :roll:


Kustutasin siis niiõelda esimese acci ära ja üritasin seda teisele lisada, aga ei lase ütleb et see email on kasutusel juba.
Bux.to-st saadab ka sinna 10$ mis peaks kohe kohe kohale jõudam sest möödas on juba 6kuud ja 2 päeva.
Normaalne on muidugi see et raha saadetakse siis hetkel alertpaykasutajale mida olemas ei ole.
Mis nüüd?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Intzsz,
vaevalt, et keegi oskab sulle nüüd õiget soovitust anda. Sa pead nüüd mõtlema ise, kuidas sellisest segadusest, mis sa tekitasid, välja saada.. Nagu ma ennist ütlesin, et kui sa rikud AlertPay reegleid, siis on raske sind aidata.

Sa poleks pidanud mingi tühise Neobux'i pärast registreerima teist AlertPay kontot ja veel suurem viga oli saata sellele uuele AlertPay kontole, kus teadlikult sisestasid oma ees- ja perek.nime valedesse lahtritesse, nii suurt rahasummat. Kui su Neobux'i konto blokeeriti (õigemini öelda 'peatati') tõesti ainult mitteaktiivsuse pärast, siis sa oleksid pidanud võtma ühendust Neobux'iga ja paluma neil oma konto uuesti avada. Kõik lehed lubavad seda teha, kui otsustad uuesti tegeleda sellega. Sa ju ei rikkunud ühtegi nende reeglit. Või siiski rikkusid?? Tavaliselt need kontod, mis on mingi aeg 'inactive', lihtsalt ajutiselt peatatakse ja mingi aeg sinu andmed veel püsivad süsteemis.
NeoBux
TERMS OF SERVICE
..
8. ACCOUNT SUSPENSION
8.1. We have the right to suspend your account at any time for any valid reason including, but not limited to, the disrespect of our Terms of Service.
8.2. All suspended accounts will have their balance reset, all associated referrals taken away and no refunds will be given.
8.3. All suspended accounts will be archived and you cannot register using the same username or email addresses.
8.4. After 30 days of inactivity, your account will be temporarely suspended and permanently suspended after 60 days of inactivity.
8.5. We won't delete user's accounts for any reason even if they are active, terminated or suspended.

Mina sinu asemel tunneksin hetkel rohkem muret mitte Neobux'i 10$ pärast, mis peaks nagu sinu vana AlertPay kontole tulema, vaid pigem selle 425 EEK pärast, mis sa SEB-ist saatsid.
Kui sa kustustasid oma esimese õigete andmetega AlertPay konto (kui ma sind õieti mõistsin) ja SEB-ist saatsid raha oma teisele uuele AlertPay kontole, kus on valesti sisestatud sinu ees- ja perek.nimi, siis mina hetkel ei näe küll muud varianti, kui oodata veel mingi aeg ja kui siis ka oma raha kätte ei saa, võtta AlertPay'ga ühendust ja mõelda välja mõjuv põhjus, miks sa kustutasid ühe konto ja lõid teise konto (näit. otsustasid kõigepealt AlertPay'd mitte kasutada, hiljem otsustasid jällegi kasutada, kuid sisestasid teadmatult valesti oma andmed). Kõik oleneb sellest, kas AlertPay jääb sind uskuma või mitte. Võimalik, et AlertPay näeb ka millal sa regasid 1.-se konto, millal 2.-se ja millal oli esimene konto kustutatud..

Rohkem ma kahjuks ei oska sulle midagi paremat soovitada.

PS. Ma ei saa ühest sinu jutust aru. Väidad, et Neobux peab kohe kohe sinu endisele AlertPay kontole saatma 10$, kuid sinu endine Neobux konto on ju peatatud. Kui see on nii, siis ma ei saa aru, et kust sa üldse võtad, et ta seda raha sinna saadab?

8.2. All suspended accounts will have their balance reset, all associated referrals taken away and no refunds will be given.
Intzsz

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Intzsz »

Njaa, saatsin alertpaysse kirja nad ütlesid et ma ootaks veel 3päeva ja kui siis raha pole võtaksin uuesti ühendust.

Mu postituses on selline rida, neobuxsist pole seal sõnagi.
Bux.to-st saadab ka sinna 10$ mis peaks kohe kohe kohale jõudam sest möödas on juba 6kuud ja 2 päeva.
prints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas prints »

kallis surf ,mul üks mure ,mul pole ju mingit arvet mis oleks minu nimel ,mida ma tegema nüüd peaks? pass id tunnistasid ära nad
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

prints kirjutas: kallis surf ,mul üks mure ,mul pole ju mingit arvet mis oleks minu nimel ,mida ma tegema nüüd peaks? pass id tunnistasid ära nad

Kas tõesti ühtegi arvet ei ole?
elion, tele2, emt.. või mõni kaabellevi või üüriarve? Tähtis oleks, et seal oleks sinu nimi ja aadress.
prints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas prints »

surf kirjutas:
prints kirjutas: kallis surf ,mul üks mure ,mul pole ju mingit arvet mis oleks minu nimel ,mida ma tegema nüüd peaks? pass id tunnistasid ära nad

Kas tõesti ühtegi arvet ei ole?
elion, tele2, emt.. või mõni kaabellevi või üüriarve? Tähtis oleks, et seal oleks sinu nimi ja aadress.



kusjuures jumala tõsiselt pole ühtegi arvet
ainult konto on SEB pangas ja netpoindi arve proovisin neile esitada seda ei võetud arvesse

ei oska midagi teha edasi lihtsalt kunangi vanemad ütlesid mida vähem jälgi jätad maha seda parem aga paistab et nüüd maksab asi kätte
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

No siis ei jää sul muud üle kui:
The proof of address requirements are:

* A utility bill that has been mailed to you in the last 3 months. It should show your name and your current address.
* Utility Bill
* Phone bill
* Credit card statement
* Bank Statement
prints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas prints »

surf kirjutas: No siis ei jää sul muud üle kui:
The proof of address requirements are:

* A utility bill that has been mailed to you in the last 3 months. It should show your name and your current address.
* Utility Bill
* Phone bill
* Credit card statement
* Bank Statement


tänud surf proovin sellega
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

prints kirjutas: tänud surf proovin sellega

Soovitan kohe skänneeritud dokument saata. Vastasel juhul võid saada samasuguse vastuse nagu mina omal ajal sain:
Utility Bill. Declined. Online statements not accepted.
Unfortunately we are unable to accept the proof of address you have sent us because it appears to be a screenshot or a document from a website which can easily be replicated. For the security of our customers, we are required to take measures to prevent the chances of fraud and provided increased protection to our customers. Please scan and re-submit a tangible document. You may request a paper copy of your document from your provider or visit your bank to request a bank statement. We appreciate your co-operation during our verification process.
prints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas prints »

teised ikka saavad mu kontole raha kanda kui mul natuke aega läheb selle dokumendi koopiaga ???

bank statement ( kontoteatis ) ---- et milline see üldse välja näeb ja kuidas seda saada ,


ok sain korda
tegin pildi ümbrikust ja mündiäri saadetud kirjast korraga ja võeti asjad vastu

tänud surf
kas pole mitte naljakas et nii läks läbi ???
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Ma usun küll, et siin pole tglt midagi imelikku, et su aadress ja nimi sedasi läbi läks, sest ümbrikul on ikkagi sinu andmed ja Eesti Posti kinnitus. Kuigi jah, kes teab, kas nad ka edaspidi lubavad oma andmeid sellisel viisil kinnitada (?). Äkki tehti sulle erand? :lol:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kus sa neid andmeid ümbrikul näed? Täiesti lambikas ümbrik võiks seal taga peidus ju olla? :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

deathace kirjutas: Kus sa neid andmeid ümbrikul näed? Täiesti lambikas ümbrik võiks seal taga peidus ju olla? :)

Ma usun, et prints saatis neile ikka teistsuguse pildi või siis skännitud pildi ümbrikust ja RF-is ta lihtsalt ei soovinud konkreetset pilti näidata (seal tema aadress jms andmed). ;)
prints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas prints »

surf pilt on täpselt sama mis ma saatsin
pildil üleval servas peaks olema must laik kus andmeid varjasin ,selle varjasin selleks et panin ka siia foorumisse ülesse
neile saatsin ikka aadressiga :)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Liigutatud postitused.
LG55 kirjutas: Palun abi alertpayga...
Tegin sinna ülekande 783 eeku, siis näitas mitu päeva et total 783 ja available 0 eeku (sellest saan aru, et see oli transferi aeg) aga täna näitab total 1566 ja available 730, mis see siis tähendab, kas ta hakkabki nii mu kontolt raha tõmbama automaatselt selle lubatud summa suuruses vms? Suurimad tänud!
LG55 kirjutas: Leidsin vea yles, kuidagi on tekkinud veel yks nõue, mis on "pending staatuses" kas saan selle ka kuidagi tühistada või niikuinii ei lähe see minu kontolt maha enne, kui teen makset oma pangast?


Üritan aru saada, mis sa tegid..

Sinu esimene postitus.
Arvatavasti tegid 2 X 'Add Funds', siit ka summa 1566 EEK.

Sinu teine postitus.
Kui oled klikinud oma AlertPy kontol lingile 'Add Funds', automaatselt ei võta keegi sinu panga kontolt raha maha. Pead seda oma arveldusarvelt ise saatma. Mittevajaliku 'requesti' saad alati kustutada/tühistada (e. CANCEL)
Tekitasin ka ise kunagi ammu proovi mõttes ühe pendingu, kuid raha sinna ei saatnud. Hiljem lihsalt tühistasin selle. Kui ma ei eksi, siis vajutasin 'Statuse' all olevale 'CANCEL' lingile (vt. pilti)

Pilt
LG

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas LG »

Tänud, Surf!
SCD

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas SCD »

Muah, uus kujundus lehel.
Mulle meeldib :)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Jah, välimusel pole viga.
Seda beta versiooni said tegelikult kõik kasutajad mõni kuu tagasi ka testida. Loodame, et see versioon hakkab sama kindlalt töötama, kui vana seda tegi.

Märkasin ka mõnda mitteolulist viga lehel näit. mõnedele piltidele on unustatud lisada URL asukohad ja kui "Fees" lehel valida rippmenüüst Eesti riigi, siis selle kõrvale on tunnusmärgina lisatud Hispaania lipp. :lol:
Kuid üldosas liikumine erinevatel lehtedel on AlertPay kasutajale palju sõbralikumaks ja informatiivsemaks muudetud.
Lisaks KKK-le on nüüd lehel ka uus 'Knowledge Base' (Teadmiste Baas), kus võib leida lahendused enimlevinud probleemidele ja loomulikult ka 'Support Center' (Abikeskus)
aremac

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas aremac »

Kuidas saab alertpays raha kanda hanzapanka???
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

aremac kirjutas: Kuidas saab alertpays raha kanda hanzapanka???

Ma kahtlen, et sa saad seda teha.
Loe postitust siin:
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=9936#p9936
raints

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raints »

surf kirjutas:
aremac kirjutas: Kuidas saab alertpays raha kanda hanzapanka???

Ma kahtlen, et sa saad seda teha.
Loe postitust siin:
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=9936#p9936

Alertpayst saab juu raha hansapanka saata. Ise olen 2 korda saatnud ning edukalt kätte saanud.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

raints kirjutas:
surf kirjutas:
aremac kirjutas: Kuidas saab alertpays raha kanda hanzapanka???

Ma kahtlen, et sa saad seda teha.
Loe postitust siin:
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=9936#p9936

Alertpayst saab juu raha hansapanka saata. Ise olen 2 korda saatnud ning edukalt kätte saanud.

Raints, kas sa midagi segi ei aja? :roll:
Niipalju, kui ma sinu postitusi siin jälginud olen, siis kõik need räägivad vastupidist juttu - AlertPay'st -> SEB panka:
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=12005#p12005
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=12055#p12055
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=12256#p12256
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=12274#p12274

Siin teemas ma pole veel näinud ühtegi postitust, kus keegi oleks väitnud, et ta sai raha Hansapanka.. :?:
Vasta