AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

PayPal, Skrill, Neteller, Stripe, Payza jmt
armido15

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Ilmselt ta ei pruugi sellest informeeritud olla.
Eesti pole just väga suur riik ka.
Võimalik ,et ta lihtsalt ei tea täpseid kuupäevi aga ilmselt on soovitatav enne 31.Detsembrit ära vahetada.
Aga mulle jääb ka selline tunne nagu poleks ta tekstist korralikult aru saanud.
Aga ka see võimalus ,et ta ei hakka lihtsalt põhjalikult seletama vaid kirjutama otseselt ,mis sul ette vaja võtta.
Taavi

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Tundub, et tegemist lihtsalt kiiresti vastanud supporti teenindajaga, kes nägi currency ja exchange ja kopeeris stampvastuse sulle ja sai linnukese kirjale juurde panna, et tehtud. Soovitan üle küsida uuesti ;)

Teine variant muidugi, et keeleoskamatu...
surf

Lugemata postitus Postitas surf »

Teil on mõlemil õigus.
Nii ebaprofessionaalset vastust ma pole veel AP-st saanud. Ma kaldun arvama, et minu abikeskuse piletile vastas inimene, kes inglise keelt praktiliselt üldse ei mõista ja on nii suur võhik, et ei oska ka sellisteks juhtudeks tavalist google translatorit kasutada. Ma üldse ei imesta, kui selleks inimeseks oli nende üks uus kaugtöötaja Indiast. Nimi oli ka indupärane. Ma tean, et Navi Mumbais (Indias) asub neil uus klienditugi. Google puhvrist võib leida hiljutisi AlertPay kuulutusi erinevatest tööotsinguportaalidest, kus nad otsivad uude satelliitkontorisse Mumbaisse mitut klienditoe spetsialisti. Viimastes AlertPay uudistes oli ka mainitud, et nad avavad lähikuudel Mumbais uue kontori: viewtopic.php?p=26254#p26254
icehammer12

Lugemata postitus Postitas icehammer12 »

Tere!
Kas alertpayst saab paypalile raha saada ning kuidas seda teha.
Taavi

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ei saa. Ainult vahetades kellegagi...
surf

[mod="surf"]NB! AlertPay konto autoriseerimisel viidi sisse mõningad muudatused. Loe lähemalt siin: viewtopic.php?p=26550&sid=4ea10623555a4 ... 0f6#p26550[/mod]

Uued valikud:
Valik A: Bank transfer OR bank wire deposit
Valik B: Credit card validation
Valik C: Phone validation AND check withdrawal

Kui ma õieti aru saan siis, siis autoriseerida saab nüüd ka pangaülekandega. Selleks peab deponeerima vähemalt $50 USD suuruse summaga.
GSM autoriseerimisele liideti tšeki väljavõtmine (valik C), mis muudab antud valiku kalliks, sest meie pangad küsivad tšeki lunastamisel suurt teenustasu.
Nii, et hetkel kõige sobivam autoriseerimisviis neile, kellel krediitkaarti ei ole, on pangaülekanne (Valik A) ja neile, kellel krediitkaart olemas, krediitkaardi autoriseerimine (Valik B).

Antud muudatus kehtib autoriseerimata kontodele.
surf

Lõpuks kajastas ka AlertPay oma uudistes Eesti üleminekust eurole

https://rahafoorum.eu/foorum/viewtopic.p ... 918#p26918
surf

Alertpay muutis Eesti teenustasude lehte. Kõik summad nüüd eurodes: https://rahafoorum.eu/foorum/viewtopic.p ... 042#p27042

Head uut Euro-aastat kõigile!
aixi

Lugemata postitus Postitas aixi »

https://alertpay.edicypages.com/kontode-tuubid
Personal Starter
Kuulimiit on 400 et kui pangast 400 APle kas siis on selles kuus kõik või saan see 400 näiteks kuhugi hypitile ka veel kanda. Ja mis tähendab see lause et kumulatiivselt (kõik ülekanded kokku) $2000 USD. Kas seda et kui iga kuu on maksimum 400 siis saab kokku mingi 5 kuud ja tuleb ära autoriseerida.
https://alertpay.edicypages.com/maksete-sooritamine
Seal on kirjas et valuuta vahetus kontol maksab 2,5% aga kui ma AP kontol enne ära ei konverteeri vaid kannan kohe oma pangakontole ja kui mul AP konto on näiteks USD siis mis protsent maha läheb. Arveldusarvele peaks ikka eurodes saabuma et kas pank ise võtab siis mingi vahendustasu või AP
surf

1. Nii on kirjas Alertay KKK-s (Personal Starter kasutajale):
Monthly receiving limit of $400 and a cumulative lifetime receiving limit of $2000 e. siis raha saamisel on piiranguks $400 kuus. Endal on autoriseeritud konto ja raske täpset vastust anda, kuid arvan, et kui sa deponeerid oma pangast summa, mis jääb selle piiridesse, siis peaksid saama ka selle raha edasi saata, kuid kui sa samal kuul saad oma kontole juurde kasvõi $1, siis nõuab AP sinult konto verifitseerimist.
Kumulatiivselt $2000 tähendab seda, et kokku $2000 olenemata ajast. Kui mingi aja jooksul see piir saab ületatud, siis tuleb konto verifitseerida.

2. Kui sa raha küsimisel panka ise kontol eelnevalt valuutat ei vaheta, siis teeb seda sinu eest automaatselt AP (skript) ja sellega maksadki AP konverteerimistasu 2,5%. Kui sa küsid mõnda muud valuutat oma pangakontole, siis kohustuslik vahetus eurodeks on sinu profiiili all juba sisse programmeeritud. Rahaühik on meil ju euro.
Ja Eesti pangad ei võta raha saamisel mingit teenustasu. Konverteerimistasu 2,5% on ikka AP oma.
Vasta