AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

owndyaa kirjutas: Küsimus

Bank Information:
Bank Name:
Bank Phone Number:
Bank Contact Name:


MIs ma peaks panema nendele?
Pank : Ühispank / SEB

Kas deposit bank transfer wire või transfer


Bank Name: SEB Eesti Uhispank ( "U" täppideta! )
Bank Phone Number: 00 372 6655100 ( 003726655100 või +3726655100 , oleneb kuidas script vastu võtab )
Bank Contact Name: võid jätta tühjaks või lisa N/A (kui sul personaalset tellerit muidugi ei ole, kes sinu eest kostab :) )

Kas deposit bank transfer wire või transfer: Bank Transfer
Step 2 of 5
Bank Transfer (for deposit and withdrawal)
Bank transfers to your local account in Estonia



Lisaks
SWIFT (ehk BIC) ja IBAN koodid leiad oma U-netti sisenedes.
Kui muidu ei leia, siis SEB Pank SWIFT on EEUHEE2X ja oma IBANi saad arvutada siin: https://www.seb.ee/index/70020302

Ja ära unusta, et pangaülekande tegemisel alla 800 EEK maksad 47 EEK
Less than 800.00 EEK 47.00 EEK
800.00 EEK and up Free
owndyaa

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas owndyaa »

Tänan sellise informatsiooni eest. Aega võis võtta sul aga asja sai :p
owndyaa

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas owndyaa »

Kas ma pean ise raha saatma sinna alertpaysse nüüd? Või saadavad arve kontole?

EDIT : Sain juba
Viimati muutis owndyaa, 03 Nov 2008, 19:03, muudetud 1 kord kokku.
rohupoiss

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas rohupoiss »

Selline kiri tuli e-posti, ei saa nagu üldse aru mis tegema pean.. :?

******************************************************************************************************************* THIS IS AN AUTOMATED EMAIL - PLEASE DO NOT REPLY. *******************************************************************************************************************
Dear .........

You have successfully created a deposit transaction but still have 1 more step remaining! Please make arrangements to transfer funds from your bank account: Swedbank(XXXX01), to the account shown below. You may do this using your bank's online Internet banking facilities, by a telephone banking service, or in person at the branch.

Important Note:

You must include the bank deposit code as part of the transaction to ensure your payment is applied correctly, otherwise we will be unable to locate your deposit and this will result in delays. When entering your bank deposit code, please ensure that you only enter numbers; any additional text may cause the deposit code to be truncated. If you are unable to enter the full bank deposit code, remove the first 2 numbers and enter the remaining digits. Simply add the code to any of the following fields that get sent along with your transaction

1. Reference
2. Memo
3. Description Fields
4. Note

Correct way to submit bank deposit code:Memo: 3434390498650 . * only the bank deposit code is entered

Incorrect way to submit bank deposit code:Memo: Bank Deposit Code 3434390498650. * do not enter text before the bank deposit code.

AlertPay Bank Details
AlertPay Bank Details

* Bank: SEB Eesti Uhispank
* Account Name: Earthport Plc
* Account Holding Branch: Tallinn
* IBAN: EE781010220047613013
* Swift/BIC: EEUHEE2X
* Account Number: 10220047613013
* Bank Deposit Code: 3434390498650
* Amount to deposit: 150.00 EEK
* Date: 11/2/2008 9:47 AM EST

Thanks for using AlertPay The AlertPay Team
owndyaa

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas owndyaa »

Rohupoiss
Teed nüüd siseriikliku makse

Paned raha lahtrisse 150
Nime paned : Earthport Plc
Konto number: 10220047613013
Selle paned selgitusse : 3434390498650 ei tohi vahet olla ... Kui ei mahu võtad 2 esimest numbrit ära

siis sooritad makse ja ootad :)
Ma arvan , et see käib niimoodi
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

owndyaa kirjutas: Kas ma pean ise raha saatma sinna alertpaysse nüüd? Või saadavad arve kontole?

EDIT : Sain juba

Keegi 'kolmas isik' ei saa sinu panga kontole ligi ja raha ülekannet teha. Ikka ise pead jah seda tegema. Sisened oma U-neti panka (või Swedbank) ja teed tavalise siserikliku makse ;)

Miks pead eraldi vajutama või looma oma AlertPay kontole pendingu (Deposit Funds), see on teada ainult AlertPay endale. Arvatavasti see 'pending' samaväärne maksekorraldusele. Kui tahad neile panga ülekannet teha, siis nad näevad sinu 'bank transfer pending'-ut veel enne, kui sa oled neile raha saatnud.
rohupoiss

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas rohupoiss »

owndyaa kirjutas: Selle paned selgitusse : 3434390498650 ei tohi vahet olla ... Kui ei mahu võtad 2 esimest numbrit ära

Oled kindel, et see on selgitus? Äkki see hoopis viitenumber, või ma eksin..?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

rohupoiss kirjutas:
owndyaa kirjutas: Selle paned selgitusse : 3434390498650 ei tohi vahet olla ... Kui ei mahu võtad 2 esimest numbrit ära

Oled kindel, et see on selgitus? Äkki see hoopis viitenumber, või ma eksin..?


See on ebastandardne viitenumber ehk siis läheb selgitusse. Võid ju proovida viitenumbri alla panna...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

rohupoiss kirjutas:
owndyaa kirjutas: Selle paned selgitusse : 3434390498650 ei tohi vahet olla ... Kui ei mahu võtad 2 esimest numbrit ära

Oled kindel, et see on selgitus? Äkki see hoopis viitenumber, või ma eksin..?

Rohupoiss, ma soovitan teha nii nagu sa emaili pealt loed:
Correct way to submit bank deposit code:Memo: 3434390498650 . * only the bank deposit code is entered
(punasega rõhutatut) s.t seda, et ikka Selgituse lahtrisse! Ja lahtrisse AINULT NUMBER, ei midagi muud!
Vaata ka eelnevat seletust ja maksekorralduse pilti minu postituses: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=13331#p13331
või foorumi beta lehel: https://rahafoorum.ee/beta5/viewtopi ... 331#p13331
Varem AlertPay nii põhjalikku seletust, kuidas ja kuhu Deposit Code sisestada emaili teel ei saatnud. Paistab, et paljud on valesti raha saatnud ja e-kirja on lisatud põhjalik seletus, mis on suureks abiks raha küsimisel.
owndyaa

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas owndyaa »

Eile tegin depositi ja sain täna kätte :)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

owndyaa kirjutas: Eile tegin depositi ja sain täna kätte :)

Yep. Kui kõik õieti teed, siis tööpäeviti läheb see tõesti imekiiresti.
larigpt

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Küsimus mida vist siin ei ole küsitud...kas alertpayl mingit exchangerit ka on olemas we? mingite teiste e-currencyte vastu ntx.
iNeedMoney

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Kle, et saada verificationi, kas peab panema passi ja proof of address ka we või piisab ainult passist ning mis asjad seal proof of address alla käivad?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

iNeedMoney kirjutas: Kle, et saada verificationi, kas peab panema passi ja proof of address ka we või piisab ainult passist ning mis asjad seal proof of address alla käivad?

Mõlemaid on vaja.
Q: What type of verification documents can I provide to AlertPay?
Solution

AlertPay requires a copy of 1 proof of address and 1 photo identification for verification. Please ensure that all four edges of the documents are visible.

Photo identification can be one of the following:

* Driver's license
* Passport
* State ID, Country ID or Photo Medical ID

Please submit the back of the identification if the expiration date is located on the back.

Proof of address must show your name and address and be dated within the last 6 months. You can submit one of the following:

* Utility Bill
* Phone bill
* Credit card statement
* Bank Statement

Variandid:
telefoni arved (GSM, tavatelefon)
Eesti Energia arve
Üüri arve
jne
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

larigpt kirjutas: Küsimus mida vist siin ei ole küsitud...kas alertpayl mingit exchangerit ka on olemas we? mingite teiste e-currencyte vastu ntx.

Ametlikke ikka ei ole kuigi on selline vahendaja nagu https://incrementalgold.com , millele on AlertPay siiski teinud erandi ja lubanud raha vahetada, kuid kas see leht ka turvaline on, ei oska öelda. Palju spekulatsiooni selle ümber..

Alertpay foorumist:
RE: Is incrementalgold.com really alertpays approved Exchanger?

This merchant has been approved. As a rule we do not allow exchangers due to the inherent risk and levels of fr.aud involved. We have made an exception in this case here due to the case presented and approval from our risk management team. This has been done primarily to faciliate withdrawals for our members who are in countries we do not yet support for banking.

AlertPay_Ferhan
Renee79

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Renee79 »

surf kirjutas:
larigpt kirjutas: Küsimus mida vist siin ei ole küsitud...kas alertpayl mingit exchangerit ka on olemas we? mingite teiste e-currencyte vastu ntx.

Ametlikke ikka ei ole kuigi on selline vahendaja nagu https://incrementalgold.com , millele on AlertPay siiski teinud erandi ja lubanud raha vahetada, kuid kas see leht ka turvaline on, ei oska öelda. Palju spekulatsiooni selle ümber..

Alertpay foorumist:
RE: Is incrementalgold.com really alertpays approved Exchanger?

This merchant has been approved. As a rule we do not allow exchangers due to the inherent risk and levels of fr.aud involved. We have made an exception in this case here due to the case presented and approval from our risk management team. This has been done primarily to faciliate withdrawals for our members who are in countries we do not yet support for banking.

AlertPay_Ferhan


Incrementalgold.com on scammerid!
Ärge üldse jamage selle kontoriga.AlertPay´l ei ole üldse ametlike verifitseeritud exchangereid!
Selle Incrementalgoldiga on nii et väiksed summad nad vahetavad,nii kui summad suureks lahevad siis kohe konto kinni ja bay bay!
Mõned tuttavad Neobuxist ei olegi isegi Incrementalgoldi debit kaarti kätte saanud!
Nii et tasub ettevaatlik olla!
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Yep Renee, sul on õigus, olen kuulnud nii head kui halba selle exchangeri kohta, seepärast ma ütlesingi, et palju spekulatsiooni selle ümber, kuid selle koha pealt, et "AlertPay´l ei ole üldse ametlike verifitseeritud exchangereid" sa siiski eksid! Eelmises postituses just tsiteerisn hiljutist AlertPay vastust, et selle excahngerile on antud luba rahavahetust teha, kuid AlertPay ei vastuta tema tegude eest ja vahetus on iga kasutaja enda riisikol. Sisuliselt tähendab see seda, et kui keegi kaebab AlertPay'le, et Incrementalgold teostab ametlikult rahavahetust ja rikub sellega AlertPay kasutaja tingimusi, siis AlertPay ei võta sellega midagi ette, kuna ta on korra lubanud tal seda teha. Iseasi kas Incrementalgold ka ausalt seda teeb? Miks AlertPay lubab tal siiamaani seda teha, kui on nii palju kaebusi, on hetkel arusaamatu. Võib olla inimesel, kes on petta saanud, on raske seda AlertPay'le hiljem tõestada (?) Ja alati ei tasu ka kõiki postitusi 100% foorumites uskuda. Olen näinud ka selliste süüdistuste teist külge, kus inimesed nimetavad midagi scammiks, kuid kui pika venituse peale lõpuks oma raha või kaardi kätte saanud, siis tavaliselt tagasisidet neilt ei tule..

Ma ei taha Incrementalgoldi mingil juhul kaitsta, sest ma pole seal oma raha vahetanud ega ei hakkagi seda tegema. Tahan lihtsalt lisada, et kui IceGold veel tegutses, siis võis ka lugeda tõsiseid süüdistusi tema kohta. Enamus neist olid kas valed, ülepuhutud või paljud probleemid tekkisid mitte IceGold'i süül.
Nüüd just viimastel päevadel ma näen suurt propaganda sõda, mis on suunatud SolidTrustPay protsessori vastu ja enamuselt tuleb see minu arust e-maksevhendi U-GotCash'i omanike poolt, kuigi on ka teisi.
Nädal 2 tagasi näpiti jälle AlertPay'd...

See online äri on küllaltki räpane, väljastpoolt näib kõik selge ja roosiline..
raulves

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raulves »

Kaua keegi on oodanud raha APst Eestisse.Mul täna on 5 tööpäev oodata ja pole veel käes.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

raulves kirjutas: Kaua keegi on oodanud raha APst Eestisse.Mul täna on 5 tööpäev oodata ja pole veel käes.

1. Mis k/p request (Bank Transfer) oli?
2. Kas see on su esimene ülekanne?
3. Mis kontoga tegu (verified jne)?
raulves

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raulves »

surf kirjutas:
raulves kirjutas: Kaua keegi on oodanud raha APst Eestisse.Mul täna on 5 tööpäev oodata ja pole veel käes.

1. Mis k/p request (Bank Transfer) oli?
2. Kas see on su esimene ülekanne?
3. Mis kontoga tegu (verified jne)?


12 november request.
Esimene ülekanne Eestisse.
Personal PRO Verified.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Imelik. Muidu jah, kõik klapib nagu sa väidad. Kui sa nüüd ikka kõik õieti tegid..

Anna kindlasti teada, kuna kätte saad! Uurisin, et pühasid ka nagu Quebecis vahepeal ei olnud.
11 Nov. oli küll riiklik püha (Remembrance Day) aga sinu request on tehtud nagu 12. Nov. Samas jälle meie kellaaeg on u. 7 h ees. Sain ka mõni hetk tagasi support emaili, nii, et AP staff on tööl küll.

Minu arvestuste järgi peaks tänasega täituma 7. tööpäev.
Kui tegid selle 12 k/p hilisõhtul, siis võimalik, et isegi 6. tööpäev.
raulves

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raulves »

Kaua läheb aega , et nad vastavad Support Ticketile.Saatsin neile kirja , et millal saan raha.Pole siiamaani tulnud raha.Kas see on õige , et Withdrawali ees on hall kast, mitte kas + või -
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

raulves kirjutas: Kaua läheb aega , et nad vastavad Support Ticketile.Saatsin neile kirja , et millal saan raha.Pole siiamaani tulnud raha.Kas see on õige , et Withdrawali ees on hall kast, mitte kas + või -


Igaks juhuks pangaandmed oled üle vaadanud, et kõik nimed ja numbrid kattuvad ilusti?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
raulves

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas raulves »

Kus kohast ma enda andmeid näen.Enda IBANi ja teisi numbreid.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com

Lugemata postitus Postitas surf »

raulves kirjutas: Kaua läheb aega , et nad vastavad Support Ticketile.Saatsin neile kirja , et millal saan raha.Pole siiamaani tulnud raha.Kas see on õige , et Withdrawali ees on hall kast, mitte kas + või -
Minul võttis vastuse kättesaamiega aega u 2 tööpäeva
Saadetud: Wed, Nov 19, 2008 at 8:43 AM
Vastatud: Fri, Nov 21, 2008 at 4:25 AM

Aga minu puhul oli tegemist erilise juhusega, sest kirjavahetuse algataja oli rohkem nagu AP ise.
raulves kirjutas: Kus kohast ma enda andmeid näen.Enda IBANi ja teisi numbreid.
Ega tagantjärgi ei näegi oma pangaandmeid AP kontol, sest sinu poolt sisestatud andmed on turvalisuse huvides juba scripti sisse maetud. Täpselt sama on ka Paypalis.
KUI nüüd hijem selgubki, et sisestasid valed panga andmed ja probleem lanendatud saab, kustutad oma pangaandmed sealt ära ja sisestad uuesti. Enne aga ära midagi tee, kui mingi vastuse neilt saad.
Vasta