AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

reinar11 kirjutas:aga pct on miinimum 1000 selle kandsin ka üle siis pean midagi muutma või et see üle tuleks.kui õigesti aru sain siis alertpay ei võta rohkem vastu kui 400. kas neid limiite saab ka suurendada.
1000 miinimum? 8O Kas ma sain õieti aru, et sinu PTC programmis on miinimum summa väljamaksmisel $1000 USD? Kui see on nii, siis arvan, et sul pole selle AP verifikatsiooniga eriti kuskile kiiret, sest vaevalt see PTC sulle üldse seda raha saadab.. (H)
-IFFI-

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas -IFFI- »

Mul probleem selles, et eelmine aasta novembri lõpus saatsin konto kinnitamiseks oma scannitud ID kaarti mõlemad pooled ja muidugi ei olnud mul ühtegi realselt makstud tsekki kus mu aadress on näha. Saatsin selle asemel netipanga aadressi osa kuigi lugesin jah et seda nad ei aksepteeri. Küsimus siis selline, et siia maani pole mu konto loomulikult aksepteeritud (verifered) ja dokumenditgi seisavad ootejärjekorras.
Kas nad ennem ei vaatagi üle kui ma miski realse arve koopia saadan? Siia maani pole mingit liikumist toimunud kontol. Omal mul pole ka seal msikit liikumist olnud ka rahaliselt. Kas ma seda kontot ikka näiteks saan kasutada ja toiminguid teha kui konto pole aktiveeritud? On võimalik, et laekuvad mul sinna netist maksed peale ja saan ise maksta? Või on see "surnud" konto nii kaua kui pole aksepteeritud?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

-IFFI- kirjutas:Mul probleem selles, et eelmine aasta novembri lõpus saatsin konto kinnitamiseks oma scannitud ID kaarti mõlemad pooled ja muidugi ei olnud mul ühtegi realselt makstud tsekki kus mu aadress on näha. Saatsin selle asemel netipanga aadressi osa kuigi lugesin jah et seda nad ei aksepteeri. Küsimus siis selline, et siia maani pole mu konto loomulikult aksepteeritud (verifered) ja dokumenditgi seisavad ootejärjekorras.
Kas nad ennem ei vaatagi üle kui ma miski realse arve koopia saadan? Siia maani pole mingit liikumist toimunud kontol. Omal mul pole ka seal msikit liikumist olnud ka rahaliselt. Kas ma seda kontot ikka näiteks saan kasutada ja toiminguid teha kui konto pole aktiveeritud? On võimalik, et laekuvad mul sinna netist maksed peale ja saan ise maksta? Või on see "surnud" konto nii kaua kui pole aksepteeritud?
Kordame üle..

Verifikatsiooniks on vaja kahte tüüpi dokumente: Proof of Address ja Photo ID.

Proof of Address - selleks sobib skänneeritud pilt Sinu telefoni, elektri või mõnest muust arvest, kus on korralikult nähtav Sinu ees-ja perekonnanimi ja kodune aadress. See dokument e. arve ei tohi olla vanem kui 3. kuud.

Photo ID - skänneeritud pilt kehtivast juhiloast, passist või isikutunnistusest (kui ketivusaeg on dokumendi tagaküljel, siis ka pilt dokumendi tagaküljest).

NB! Kõik dokumendid peavad enne saatmist (uploadimist) olema skänneeritud, sest AlertPay ei aktsepteeri screenshot-e.

AlertPay KKK-st:
Q: What type of verification documents can I provide to AlertPay?
AlertPay requires a copy of one proof of address and one photo ID for verification. Please ensure that all four edges of the documents are visible.

Photo identification can be one of the following:
* Driver's license
* Passport
* State ID, Country ID or Photo Medical ID

Please submit the reverse side of the ID if the expiration date is located on the back.

Proof of address must show your name and address and be dated within the last 6 months. You can submit one of the following:
* Utility Bill
* Phone bill
* Credit card statement
* Bank Statement
IFFI,
ma usun, et sinu dokumendid on kindlasti juba selleks ajaks ülevaadataud, iseasi, mis staatuses nad on.. Mis staatuses aga on sinu konto autoriseerimine näed, kui sisened oma kontosse ja klõpsad ülemises menüüs lingile "Profile" ja "Personal" tulba alt "Verification".
Avaneval lehel näed konkreetselt, kui kaugel on sinu konto verifikatsioon või mis põhjusel see on pooleli, tagasi lükatud jms (Vt. Notes - märkuste lahtrit!)

Siin on üldised staatused:
SUBMITTED: AlertPay has received the documents.
APPROVED: The document has been accepted and is on file.
DECLINED: The document has *not* been accepted. The reason for the decline will be provided in the “Notes” section. You must now submit a new document to complete your verification submission.
EXPIRED: The submitted document no longer matches your current information. You must now submit a new document in this category to complete the verification process.

Kui ma ei eksi, siis peale dokumentide ülevaatamist, peaks ka AlertPay-st tulema meili teel teavitus. Selle sisu on umbes järgmine, et sinu konto staatust on uuendatud, sisene oma kontole ja vaata oma konto staatust vmt. Hetkel ma pole selles enam muidugi kindel, kuid arvan, et vanasti nii see käis. Kui see on nii, siis üks põhjus, miks seda meili kätte pole saanud võib olla ka selles, et kasutad oma AlertPay-s mittesoovitavat meilikontot (näit. hot.ee). Gmail on parim.

Ja veelkord. Konto verifikatsioon ei ole kohustuslik vaid see on soovitatav. Ka autoriseerimata kontoga saab raha vastu võtta ja saata. Autoriseerimata kontole on seatud limiiidid: saab vastu võtta kuni $400 USD kuus või kokku $2000 USD (aastas?).
-IFFI-

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas -IFFI- »

Suur tänu vastamast, poleks olnud vaja nii pikalt vastata, Oleks piisanud kui oleks saanud ainult teada kas ma saan rahasid liigutada seal kontol. Seega sain väga hea ning asjaliku vastuse ja tänan veel kord ;)

Kahjuks-Õnneks nii suured summad mul ei liigu :D ja teiseks pole mul tõesti ühtegi realselt pabermakse kviitungit neile saata kuna teen maksed läbi neti panga ja neidgi on aint paar tükki :P
A konto on mul seal "Personal Pro Unverified" staatuses ;) ja kasutan ikka ning ammu gmaili ainukesena kõikjal

...hot.ee :lol: :lol:
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Märkasin väikest muudatust AlertPay KKK-s
Eemaldatud on verifikatsiooni kulgemise aeg

Hetkel ripub selline vastus:
Q: How long does it take to process my verification documents?
If you upload your documents or mail them to us, we will process them and provide a decision as soon as we can. Documents are viewed and processed based on priority and the order in which we receive them. The information contained in your documents must match the information on your AlertPay profile to be approved. You can view the status of your documents once you login to your account.
Veel selle aasta alguses nägi see minu arust välja nii:
Q: How long does it take to process my verification documents?
If you upload your documents or mail them to us, we will process them and provide a decision within 10 business days of receiving them. The information contained in your documents must match the information on your AlertPay profile to be approved. You can view the status of your documents once you login to your account.
DioX

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas DioX »

Selline küsimus, et mis valuutakursi järgi konverditakse kroon USD-ks Alertpays ?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

DioX kirjutas:Selline küsimus, et mis valuutakursi järgi konverditakse kroon USD-ks Alertpays ?
Kõik valuutad konverteeritakse AlertPay enda kindlaksmääratud kursi järgi, mis on kõikuv ja see on: valuutaturu keskmine kurss + 2,5% teenustasu.

Sisene oma AlertPy kontosse ja pealehel (Overview), kus näitab kontojääki, klõpsa "Manage" lingile. Avaneval lehel klõpsa paremas Info tabelis "Currency Calculator" lingile. Seal on olemas kõik kursid ja valuutakalkulaatoril saad ka täpsemalt arvutada, milline on lõppsumma konverteerimisel ühest valuutast teise.


Arvestades kalkulaatorit on nende vahetuskurss hetkel 1.00 EEK = $0.08 USD ja 100 kr konverteerimisel saaksid oma USD kontole: $8.42 USD.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Lehel uus kujundus! ;)
Paistab, et ka logot on muudetud.

Viimati muutis AlertPay oma kodulehe disaini 2008.a septembris kui ma ei eksi.

Märkasin, et Firefox brauseriga uus kujundus päris korralikult veel ei tööta. Näit. ei saa kontolt välja logida, kuna "logout" link asub AlertPay logo taga ja on ka märgata mõningaid nihkeid tekstides.

IE ja Crome-ga vigu ei leidnud.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ei tea, mul küll firefoxiga väljalogimisega probleeme pole. See ilusti üleval paremal servas ja logo vasakul servas.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

deathace kirjutas:Ei tea, mul küll firefoxiga väljalogimisega probleeme pole. See ilusti üleval paremal servas ja logo vasakul servas.
Väga huvitav..
Mis FF versioon sul on?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Taavi »

3.6.3
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

deathace kirjutas:3.6.3
Hmm.. mul oli ka veel täna 3.6.3, vaatasin, et ei saa välja logida ja mõned tekstid vales kohas, uuendasin just 3.6.4-le aga see ei aidanud LOL
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Ok, eemaldasin firefoxi täielikult oma arvutist ja tõmbasin selle uuesti alla. Ei tea, mis selle probleemiks võis olla, igatahes nüüd on kõik kombes..
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Kell' huvi, lisasin mõningad videoõpetused (krediitkaardi lisamine, valideerimine, eemaldamine): https://alertpay.edicypages.com/krediitkaardid

Edu!
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

AlertPay konto laadimisel olge tähelepanelikumad! Selles osas on toimunud mõningad muudatused.

[mod="surf"]AlertPay ei kasuta hetkel Earthport Plc teenust. Selle asemel on nüüd Envoy Services Ltd[/mod]

Konto laadimisel vaadake "Deposit Instructions" lehelt üle Saaja andmed (Home / My Profile / Bank Accounts / Deposit Instructions).

Pilt Pilt

Kui Earthport Plc arveldkonto asus ainult SEB-is, siis Envoy Services Ltd arvelduskonto asub vastupidiselt ainult Swedbankis.
Envoy Services Ltd "Bank Deposit Code" koosneb nii tähtedest kui ka numbritest ja see peaks olema 12-ne kohaline.

Eestlase jaoks ei muutunud sisuliselt midagi - ülekanded jäävad ikka siseriiklikuks. Muutus vaid põhipank, mille kaudu rahasiirdeid tehakse.
Kuna põhipangaks on nüüd Swedbank, siis nendele, kes omab arveldusarvet mõlemas pangas (SEB ja Swedbank) ja pole Swedbanki andmeid veel oma AlertPay profiilile sisestanud, oleks soovitav seda teha, sest nüüdsest saab just selle panga kaudu raha kiiremini deponeerida ja välja küsida.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Küsimus neile, kellele inglise keel on peaaegu, et teiseks keeleks.
Kas teie saate minu küsimusest aru, mida ma AlertPay-le esitasin? On selle point ikka arusaadav?
Hello,
From 01-Jan-2011, the Estonian kroon (EEK) will be replaced by the euro (EUR) and the euro becomes the official legal tender in Estonia. Account money in kroons will be converted at the central exchange rate into the euros: https://euro.eesti.ee/EU/Prod/Euroveeb/M ... /index.jsp

My question is - what happens to these AlertPay accounts that still has some Estonian kroons on their AlertPay balance? Will you automatically switch our EEK account to EUR or should we open the EUR currency balance and manually exchange our kroons to euros? If yes, what is the deadline?
Thank you!
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Saan aru ,et sa seletad ,et Eesti Kroon asendub Euroga.

Küsid kas peamine valuuta kasutajal muutub automaatselt või pead sina seda käsitsi muutma ja millal see toimub.

Minu jaoks 100% arusaadav.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Aitäh armido,

Küsin seda sellepärast, et nende vastus oli kuidagi puudulik:
Hello Mr./Ms. XXXX XXXXXXX


Thank you for contacting AlertPay. My name is Gurpreet and I am happy to assist you.

If you wish to change your primary currency, please do the following:

1. Login to your AlertPay account.
2. Click on "Manage" in the AlertPay balance box.
3. Click on the star icon next to the currency you want as “Primary”.

Thank you for choosing AlertPay as your payment processor.

Regards,

----------------------------------
Thank you for choosing AlertPay! If you have any additional questions, don't forget to consult our FAQs at https://www.helpdesk.alertpay.com!

Gurpreet
Customer Support
514-748-5774
...

Ticket
Closed
See Gurpreet oleks justkui hindupärane nimi. Ei tea, kas ta sai ikka aru, mida küsitakse?
Küsimuse point ei olnud tegelikult selles, et kuidas endale profiili alt põhivaaluta valida vaid selles, et kas see kasutaja kellel on kontojäägil kroonid, peab need ise eurodeks vahetama või vahetatakse see AlertPay poolt automaatselt. Ja kui see tuleb teha käsitsi, siis mis on selle tähtaeg? Gurpreet
Praegu jääb arusaamatuks, et kui kaua võib neid kroone seal hoida? Piiramatu aja jooksul? (H)
MoneyBookers on neist selles osas ette jõudnud.
Huvitav, kas AlertPay süsteem laseb veel ka järgmisel aastal kroone pangakontole küsida? :)
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Ilmselt ta ei pruugi sellest informeeritud olla.
Eesti pole just väga suur riik ka.
Võimalik ,et ta lihtsalt ei tea täpseid kuupäevi aga ilmselt on soovitatav enne 31.Detsembrit ära vahetada.
Aga mulle jääb ka selline tunne nagu poleks ta tekstist korralikult aru saanud.
Aga ka see võimalus ,et ta ei hakka lihtsalt põhjalikult seletama vaid kirjutama otseselt ,mis sul ette vaja võtta.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Tundub, et tegemist lihtsalt kiiresti vastanud supporti teenindajaga, kes nägi currency ja exchange ja kopeeris stampvastuse sulle ja sai linnukese kirjale juurde panna, et tehtud. Soovitan üle küsida uuesti ;)

Teine variant muidugi, et keeleoskamatu...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas surf »

Teil on mõlemil õigus.
Nii ebaprofessionaalset vastust ma pole veel AP-st saanud. Ma kaldun arvama, et minu abikeskuse piletile vastas inimene, kes inglise keelt praktiliselt üldse ei mõista ja on nii suur võhik, et ei oska ka sellisteks juhtudeks tavalist google translatorit kasutada. Ma üldse ei imesta, kui selleks inimeseks oli nende üks uus kaugtöötaja Indiast. Nimi oli ka indupärane. Ma tean, et Navi Mumbais (Indias) asub neil uus klienditugi. Google puhvrist võib leida hiljutisi AlertPay kuulutusi erinevatest tööotsinguportaalidest, kus nad otsivad uude satelliitkontorisse Mumbaisse mitut klienditoe spetsialisti. Viimastes AlertPay uudistes oli ka mainitud, et nad avavad lähikuudel Mumbais uue kontori: viewtopic.php?p=26254#p26254
icehammer12

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas icehammer12 »

Tere!
Kas alertpayst saab paypalile raha saada ning kuidas seda teha.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay.com - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ei saa. Ainult vahetades kellegagi...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta