AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

PayPal, Skrill, Neteller, Stripe, Payza jmt
lumos

Re: AlertPay (Payza) - SISSEJUHATUS & ÜLDINE ARUTELU

Lugemata postitus Postitas lumos » 22 Juun 2012, 16:21

Mul tekkis selline probleem. et tahtsin 50 Euri kanda payzasse. ja saatsin raha nende SEBi kontole aga ei pannud kirjeldusse oma Deposit koodi ja nüüd on raha läinud ticketitele kah ei vastata

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 24 Juun 2012, 21:11

Äkki peaks selle alertpay teema asemel uue payza teema tegema, kuna siin on nüüd nii palju aegunud ja ebaolulist infot?

Aga selle ticketite vastamise kohapealt...kui kaua sa oodanud oled?

lumos

Lugemata postitus Postitas lumos » 24 Juun 2012, 21:13

[quote="deathace"]Äkki peaks selle alertpay teema asemel uue payza teema tegema, kuna siin on nüüd nii palju aegunud ja ebaolulist infot?

Aga selle ticketite vastamise kohapealt...kui kaua sa oodanud oled?[/quote

Võiks jah uue teema teha.

Olen oodanud 5 päeva

lumos

Lugemata postitus Postitas lumos » 27 Juun 2012, 21:55

Kas keegi nendest Prepaid kaaridest teab midagi. Kas nendega on võimalik eestis maksta või ainult USA ja Kanadas.

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 18 Juul 2012, 08:15

Mõned päevad tagasi uuendas Payza oma kasutajatingimusi, mis põhimõtteliselt tähendab seda, et Payza ei toeta enam kõrge riskiga
veebilehti nagu HYIP, MLM, Money Cycler jne.: https://blog.payza.com/user-agreement-u ... ent-update

Kõik, kes tegelevad HYIP, MLM jms programmidega ja tahavad sealt pappi edasi saada, peavad looma endale nüüd konto EgoPay-s, mis on Payza tiimi poolt ekstra selliste programmide jaoks loodud.

Pärast kasutajatingimuste muutmist, saatis Payza HYIP-de omanikele meili teel hoiatuse, et nende tegevus ei ole enam Payza poolt aktsepteeritav ja et ärisuhe nendega lõpetatakse. Lisaks soovitati 20. juuliks kõik raha välja võtta ja oma Payza konto kindlasti sulgeda. 20. juulil lubas Payza ise neid kontosid automaatselt sulgema hakata. Kirjas soovitati ka neil luua konto EgoPay-s ja oma raha sinna ümber kantida.

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 18 Juul 2012, 10:53

See on ilmselt tingituna sellest, et need programmid tekitavad jube palju disputesid. Egopays seda võimalust pole? :)

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 19 Juul 2012, 04:30

deathace kirjutas:See on ilmselt tingituna sellest, et need programmid tekitavad jube palju disputesid. Egopays seda võimalust pole? :)
Jah, EgoPay-s seda võimalust pole. Neid disputesid oli arvatavasti ikka palju. Polnud vist programmi, kus seda ei tehtud aga ma arvan, et see ei ole peamine põhjus, miks nad avasid uue maksevahendi ja registreerisid selle just offshore firmana. Arvatavasti oli see tehtud selle jaoks, et seadustega mitte pahuksisse minna. Paistab, et nad ei taha nendest kõrge riskiga lehtedest kuidagi loobuda. Tegemist on ikka suure klientuuriga ja suure kasumiga. Ma usun Belize ei olnud juhuslik valik ja minu isiklik arvamus on, et see oli neil juba ammu ettekavatsetud ja hästi planeeritud. Võimalik, et veel enne Payza tulekut.

swn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas swn » 19 Juul 2012, 12:09

lumos kirjutas:Kas keegi nendest Prepaid kaaridest teab midagi. Kas nendega on võimalik eestis maksta või ainult USA ja Kanadas.
Minul on AlertPay (PayZa) prepaid kaart. Saab maksta kaardimakseterminalides kus Visa aksepteeritud. Pangaautomaadist raha siiski kätte ei saa. Kiip puudub, olemas vaid magnetriba.

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 20 Juul 2012, 06:00

swn kirjutas: Minul on AlertPay (PayZa) prepaid kaart. Saab maksta kaardimakseterminalides kus Visa aksepteeritud. Pangaautomaadist raha siiski kätte ei saa. Kiip puudub, olemas vaid magnetriba.
swn, oled sa selles ikka kindel?
Kiip ei puutu asjasse. Mul oli GlobeWallet prepaid debit card, sellel oli ainult magnetriba ja võtsin ATM-idest raha välja ilma probleemideta. Kui AlertPay ettemaksukaardi tutvustuses on kirjas, et sellega saab ATM-ist raha välja võtta, siis nii peaks see ka tegelikult olema. Siit-sealt tagasisidet lugedes olen teada saanud, et kaardil ATM withdraw ikka töötab. Võib-olla teed sa midagi valesti? ATM-ist raha küsimisel tuleks kaardi kontole jätta mingi suurem varu, sest kaardil on terve posu teenustasusid.. näit. ATM-ist raha väljavõtmisel on teenustasu $3 USD ja väljavõetavale summale lisandub veel ka valuuta konverteerimise tasu 2,5%, sest kaart on nomineeritud USD-s. See kõik arvestatakse maha kaardikontolt ja kui küsitav summa on suurem, siis ta ei lasegi seda tehingut teha.

swn
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas swn » 20 Juul 2012, 12:21

surf kirjutas:
swn kirjutas: Minul on AlertPay (PayZa) prepaid kaart. Saab maksta kaardimakseterminalides kus Visa aksepteeritud. Pangaautomaadist raha siiski kätte ei saa. Kiip puudub, olemas vaid magnetriba.
swn, oled sa selles ikka kindel?
Kiip ei puutu asjasse. Mul oli GlobeWallet prepaid debit card, sellel oli ainult magnetriba ja võtsin ATM-idest raha välja ilma probleemideta. Kui AlertPay ettemaksukaardi tutvustuses on kirjas, et sellega saab ATM-ist raha välja võtta, siis nii peaks see ka tegelikult olema. Siit-sealt tagasisidet lugedes olen teada saanud, et kaardil ATM withdraw ikka töötab. Võib-olla teed sa midagi valesti? ATM-ist raha küsimisel tuleks kaardi kontole jätta mingi suurem varu, sest kaardil on terve posu teenustasusid.. näit. ATM-ist raha väljavõtmisel on teenustasu $3 USD ja väljavõetavale summale lisandub veel ka valuuta konverteerimise tasu 2,5%, sest kaart on nomineeritud USD-s. See kõik arvestatakse maha kaardikontolt ja kui küsitav summa on suurem, siis ta ei lasegi seda tehingut teha.

Vbl ongi sul õigus selles, et raha peaks rohkem peal olema. Olen proovinud nii SEB kui ka Swedbanki automaatidest. Enda meelest ma sel korral isegi pidasin meeles, et teenustasudega tuleb arvestada, siiski lõi keelava teksti ette. Proovin millalgi uuesti. Muus osas toimib kaart hästi (H)

Vasta