Kuidas monebookersy kontolt raha kanda?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
tiit216
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Dets 2008, 12:50

Kuidas monebookersy kontolt raha kanda?

Lugemata postitus Postitas tiit216 »

Lukus
Viimati muutis tiit216, 31 Dets 2011, 16:13, muudetud 1 kord kokku.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Kuidas monebookersy kontolt raha kanda?

Lugemata postitus Postitas surf »

1. Pead eelnevalt sisestama oma Moneybookersi profiilile näit. oma Swedbanki andmed ( My Account -> Bank Account -> Add )
2. Verifitseerid oma Swedbanki andmed ( väike näide/abi siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=11800&#p11800 )
3. Klikid "WITHDRAW" valid "Bank Transfer" ja järgid juhiseid!
tiit216
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Dets 2008, 12:50

Re: Kuidas monebookersy kontolt raha kanda?

Lugemata postitus Postitas tiit216 »

Aga kuidas ma selle verifity koodi saan kas saadavad kirjaga koju v kuhugi e-mailile?
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: Kuidas monebookersy kontolt raha kanda?

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

tiit216 kirjutas: Aga kuidas ma selle verifity koodi saan kas saadavad kirjaga koju v kuhugi e-mailile?


Moneybookers teeb sulle 1 sendise ülekande ja selle selgituses on siis see vertify kood!
Nii, et jää ootama kuna su arvele 1 sent juurde tuleb ;)
coolboader
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Dets 2009, 19:19

Re: Kuidas monebookersy kontolt raha kanda?

Lugemata postitus Postitas coolboader »

tere kust ma leiaks panga kinnitus koodi et raha panga kontole kanda mul on oma konto andmed sisestatud aga nõuab koodi
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Kuidas monebookersy kontolt raha kanda?

Lugemata postitus Postitas surf »

coolboader kirjutas:tere kust ma leiaks panga kinnitus koodi et raha panga kontole kanda mul on oma konto andmed sisestatud aga nõuab koodi
Coolboader, sinu vastus on kahes viimases postituses siin teemas :) Viitsisid neid postitusi üldse lugeda?
Paistab, et sa oled küll sisestanud oma pangaandmed, kuid oled jätnud selle autoriseerimata (verifitseerimata).
Kui sa oled Moneybookers-is oma pangaandmed juba sisestanud, siis peaksid ka oma pangakontole mikromakse saama ja see mikromakse sisaldabki autoriseerimiskoodi. Pildid abiks https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=11800&#p11800
Vasta