ostan moneybookers verified konto 100.-

PayPal, Skrill, Neteller, Stripe, Payza jmt
koffen18

ostan moneybookers verified konto 100.-

Lugemata postitus Postitas koffen18 »

konto võib olla tühi, peaasi et sellega on ülekandeid teostatud.

surf
Kontakt:

Re: ostan moneybookers verified konto 100.-

Lugemata postitus Postitas surf »

Kas sa tõesti arvad, et keegi nõustub sulle verified moneybookersi kontot müüa? Ja veel enam 100.- eest, mis iganes valuutas see ka ei ole..
Kui sa saad mingi pettusega hakkama, mis sa arvad, kes siis vastutust kannab selle eest? Moneybookersi konto verifikatsioon ei käi mingi krediitkaardi kaudu, nagu seda PayPal'is saab teha. Isiku ja aadressi verifitseerimiseks saadetakse ikka reaalselt posti teel kiri kodusele aadressile.

koffen18

räägi mulle petuskeem mis kellelegi pasa kaela toob? ma küll ühtki ei tea.

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf »

koffen18 kirjutas: räägi mulle petuskeem mis kellelegi pasa kaela toob? ma küll ühtki ei tea.

Sa ei tea petuskeeme, mis võib online maksevahenditega teha? :D
Küsiksin siis vastu, et mille jaoks sulle kellegi teise ja veel verified kontot vaja on? Miks ise ei loo kontot ja ei verifitseeri seda? Kui ma ei eksi, siis ka unverified Moneybookersi kontoga saab raha vastu võtta ja maksta. On ainult teatud limiidid summadele ja need summad minu arust ei olnud väiksesed.

Ma loodan, et me ei räägi üksteisest mööda. Verified konto tähendab seda, et sinu kontol on sinu reaalsed isiku- ja panga andmed, kodune aadress ja nende õigsus on Monybookersi poolt kontrollitud/verifitseeritud.

Suur oht on juba üldse anda oma isikuandmeid kellegile, keda sa ei tunne..
Toon hiljutise näite, kus tehti mitmekümmne tuhande dollari suurune kahjum ühele maksevahendile ( https://u-gotcash.com ). Selle jaoks kasutatigi teise isiku andmeid ja ACH ülekannet ja veel ühte maksevahendit, mis ei toeta chargebacki. Peensusteni ei hakka laskuma, kuidas see võimalik on, kuid lõpptulemus on see, et sellest maksevahendist pumbati välja vähemalt 70K USD LibertyReserve kontodele, mis ei nõua oma klientidelt verifitseerimist ja mis ei toeta chargebacki ja see maksevahend (U-GotCash) on nüüd suurtes makseraskutes ja vaevalt enam jalule saabki.
See on ainult üks näide nn. "fraudulent fund" 'ist.. On ka teisi, kergemate raskusastmetega pettusi.

BiteMeII

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

Ja usun, et siinne foorumi rahvas ei poolda ka selliseid kontode müüke :!:
Siit sa kindlasti endale kontot ei saa!

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ainuüksi piisavate isikuandmetega on võimalik igasugu jama kokku keerata...

Aga jah, milleks sulle kellegi teise konto, kui mingit jama ei taha korraldada? Hea huumor ühesõnaga...verifitseeri ise konto ära, kui legaalset asja ajad.

koffen18

asi on selles et enda kontoga ühte kohta raha kantud, enam ei saa boonust. oleks vaja kellegi teise oma nii 5ks minutiks.

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi »

koffen18 kirjutas: asi on selles et enda kontoga ühte kohta raha kantud, enam ei saa boonust. oleks vaja kellegi teise oma nii 5ks minutiks.

Teisisõnu illegaalne petuskeem...

kriss15

Lugemata postitus Postitas kriss15 »

deathace kirjutas: Ainuüksi piisavate isikuandmetega on võimalik igasugu jama kokku keerata....

Ütle mulle kah millist jama sa saad inimesele kokku keerata kui sa tead tema mõndasid isikuandmeid(nt. isikukood)?

Vasta