Mida tähendab see Alertpay kiri?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
tarms85
Postitusi: 7
Liitunud: 30 Apr 2009, 17:06

Mida tähendab see Alertpay kiri?

Lugemata postitus Postitas tarms85 »

tegin alertist ülekande ja siis tuli selline kiri????
Mis mul siis tegemata on või on kuskilt midagi puudu, aidake mind esimese makse tegemisel või pole vaja midagi enam kuhugi lisada ja raha tuleb üle 3-5 päeva pärast???? soovin abi


You have successfully created a deposit transaction but still have 1 more step remaining! Please make arrangements to transfer funds from your bank account: Swedbank AS(XXXX72), to the account shown below. You may do this using your bank's online Internet banking facilities, by a telephone banking service, or in person at the branch.



Important Note:

You must include the bank deposit code as part of the transaction to ensure your payment is applied correctly, otherwise we will be unable to locate your deposit and this will result in delays. When entering your bank deposit code, please ensure that you only enter numbers; any additional text may cause the deposit code to be truncated. If you are unable to enter the full bank deposit code, remove the first 2 numbers and enter the remaining digits. Simply add the code to any of the following fields that get sent along with your transaction

Reference
Memo
Description Fields
Note


Correct way to submit bank deposit code:
Memo: 3434391651470 . * only the bank deposit code is entered



Incorrect way to submit bank deposit code:
Memo: Bank Deposit Code 3434391651470. * do not enter text before the bank deposit code.


AlertPay Bank Details

Bank: SEB Eesti Uhispank
Account Name: Earthport Plc
Account Holding Branch: Tallinn
IBAN: EE781010220047613013
Swift/BIC: EEUHEE2X
Account Number: 10220047613013
Bank Deposit Code: 3434391651470



Thanks for using AlertPay

The AlertPay Team
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Alertpay kiri

Lugemata postitus Postitas surf »

Tarms, kuidas sul inglise keelega koolis oli? :) Seal on ju kõik kirjas, mis sul tegemata jäi või mida tegema pead.. Hetkel sa tekitasid oma Alertapy kontol nn. "Bank Transfer Deposit" pendingu. Järgmine asi mida tegema pead on saata oma pangakontolt neile raha, kui su soov oli muidugi oma AlertPay kontot laadida, sest hetkel jääb mulle segaseks sinu lause "tegin alertist ülekande"
Ja step by step õpetus, kuidas oma AlertPay kontot laadida on siin AlertPay põhiteema all: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=19170#p19170 (NB! vaata ka postitus olevaid linke!)

Plaanis on AlertPay foorumisse luua lisaks põhikleepsule AlertPay.com veel mitu eraldi kleepsu, nagu näit. AlertPay - DEPOSIT MONEY, AlertPay - WITHDRAW MONEY jne. Niikaua aga peate kahjuks hakkama saama AlertPay.com põhikleepsuga siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?f=83&t=1018 . Ma olen seal mitmeid kordi vastanud, kuidas käib üks või teine asi, tasub ainult kasutada otsingu vormi, mis on näha selle teema ülaosas, sisestada sinna huvipakkuv sõna ja oleks enamus üsimustele vastus olemas ;) .


Panen teema lukku.
tarms85
Postitusi: 7
Liitunud: 30 Apr 2009, 17:06

Re: Alertpay kiri

Lugemata postitus Postitas tarms85 »

Inglis keelega polnud kõige parem, aga suhtlustasandil saan hakkama, ei õppinud koolis seda keelt. Ülekande all ma mõtlen bank transferit alertpayst hansapanga kontole. Kui palju ma neile kandma pean siis?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Alertpay kiri

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Miks sa midagi alertpayle kandma peaks, kui sa alertpayst panka raha kannad? Väljenda ennast selgemini palun, kuna väga keeruline on aru saada, mida sa üldse teha üritasid ja milles sul probleem on...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
tarms85
Postitusi: 7
Liitunud: 30 Apr 2009, 17:06

Re: Alertpay kiri

Lugemata postitus Postitas tarms85 »

lugu siis selline, et mulle tuli raha alertpay kontole ja ma tahaks sealt raha kanda oma hansapanga kontole, kui seda tegin alertpayst deposit, bank transfer täitsin vajalikud väljad ja vajutasin valmis, siis näitas alertpay esilehel, et see summa mis kandsin on pending, sellest ma saan aru, aga siis tuli mul kiri hotmaili, seesama mis on esimeses postituses
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Alertpay kiri

Lugemata postitus Postitas Taavi »

No siis tegid sa vale asja alertpays. Deposit tähendab ikka seda, et sa kannad raha alertpay kontole. Withdraw on ikka raha välja võtmiseks. Loe julgelt seda teemat, millele surf viitas.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
tarms85
Postitusi: 7
Liitunud: 30 Apr 2009, 17:06

Re: Alertpay kiri

Lugemata postitus Postitas tarms85 »

tänan abi eest
tarms85
Postitusi: 7
Liitunud: 30 Apr 2009, 17:06

Re: Alertpay kiri

Lugemata postitus Postitas tarms85 »

Kas see tasu mis on 0.50 USD läheb ülekantavast summast maha automaatselt samamoodi nagu see 47kr .minu summa mis kannan sealt on 770kr
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Alertpay kiri

Lugemata postitus Postitas surf »

tarms85 kirjutas:Kas see tasu mis on 0.50 USD läheb ülekantavast summast maha automaatselt samamoodi nagu see 47kr .minu summa mis kannan sealt on 770kr
Tegelikult teenustasuna peaks sul maha minema mitte 0.50 USD vaid 47.00 EEK, sest sa küsid ju selle raha oma Swedbanki kontole EEK-ides. Enne pangaülekande tellimist lihtsalt konverteerid oma saldo EEK-deks. Et raha konverteerida, klõpsa oma kontol Exchange lingile või mine My Profile » Currencies » Transfer Balance.
Kui sul on raha juba konverteeritud ja sinu AlertPay EEK saldo on 770, siis antud summa väljaküsmisel võetakse sellest summast maha ka "withdraw" teenustasu (47 EEK) ehk 770 EEK väljaküsimisel, peaksid sa oma Swedbanki kontole saama täpselt 723 EEK (770 - 47).

PS. Enne kui üldse hakkad mingit raha välja küsima, pead AP profiilile lisama ka oma panga andmed (My Profile » Bank Accounts » Add!)

Mis puutub sinu poolt ootel oleva deposiidiga, mida sa ekslikult tegid, siis selle saad tühistada järgmiselt: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=13353#p13353
Suletud