Paypal teenustasud

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Paypal teenustasud

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Nende enda kodukal ei näinud selle kohta Fees all midagi, aga igaks juhuks uurin, kas konto upgrademise korral on tasude puhul ka mingi muutus võrreldes tavakontoga?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: Paypal teenustasud

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Tere Deathace!

Mina olen puutunud samuti taolise asjaga kokku. Paypal on seadnud ülesse taolise süsteemi, et kõigepealt, kui Te kasutaja sinna teete, saate omada "Personal Account-i". Juhul, kui Te tegelete järjepidevalt raha ülekannetega ja Teile laekub raha, hakkab Paypal pakkuma "Premier Account-i". Umbes 20.-nda ülekande juures Paypal-i süsteem ei luba Teil ülekandeid teostada, seni, kuni Te pole uuendanud oma kontot, kas "Premier" või "Business" kasutajaks. Siis Te olete põhimõtteliselt Paypali poolt nurka surutud ja peate end tegema "Premier" kasutajaks. Peale seda peate iga ülekande pealt maksma teenustasusid, mis mind isiklikult ärevaks ajasid, kuna need olid üleliia kõrged. Seda muidugi leevendab asjaolu, et peale 30 päeva möödumist saab 40% rahast, millest Paypal teenustasudeks võttis, tagasi.

Parimat,

Hendrik

EDIT:
Tegelikult on see jutt natuke vale.
Siit saab paremini aru: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cm ... es-outside
Kasutaja avatar
milo
Postitusi: 2
Liitunud: 27 Dets 2009, 11:51

Re: Paypal teenustasud

Lugemata postitus Postitas milo »

Küll teemast mööda aga regasin ennast hiljuti paypali kasutajaks, esimene maksegi vastu võetud ja täna postkastis kiri - vali omale paypali lahendus mis sobib kõige paremini sinu vajadustega. Kuna eelistaks seda jätta CTP saitidelt raha kätte saamiseks siis mida peaks valima? Keegi on kindlasti valinud. Lihtsalt mul tekkis küsimärk, et kui hiljem tahan ntx midagi osta e-bayst mis siis juhtub? Optionid mida pakutakse 1 - Accept Payments online "Website payments standards". 2- Receive payments via email, without a website "Email payments". 3- Add PayPal as one of the payment methods on your website "Express checkout". 4- Accept Payments by credit card via eBay "PayPal on eBay".
Pilt
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Paypal teenustasud

Lugemata postitus Postitas surf »

kadunud kirjutas:Tere Deathace!

Mina olen puutunud samuti taolise asjaga kokku. Paypal on seadnud ülesse taolise süsteemi, et kõigepealt, kui Te kasutaja sinna teete, saate omada "Personal Account-i". Juhul, kui Te tegelete järjepidevalt raha ülekannetega ja Teile laekub raha, hakkab Paypal pakkuma "Premier Account-i". Umbes 20.-nda ülekande juures Paypal-i süsteem ei luba Teil ülekandeid teostada, seni, kuni Te pole uuendanud oma kontot, kas "Premier" või "Business" kasutajaks. Siis Te olete põhimõtteliselt Paypali poolt nurka surutud ja peate end tegema "Premier" kasutajaks. Peale seda peate iga ülekande pealt maksma teenustasusid, mis mind isiklikult ärevaks ajasid, kuna need olid üleliia kõrged. Seda muidugi leevendab asjaolu, et peale 30 päeva möödumist saab 40% rahast, millest Paypal teenustasudeks võttis, tagasi.

Parimat,

Hendrik

EDIT:
Tegelikult on see jutt natuke vale.
Siit saab paremini aru: https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cm ... es-outside
Hendrik, ma vaidleks vastu või pigem täpsustaks..
Tegemist kindlasti ei ole lihtsalt "Umbes 20.-nda ülekandega", kus Paypal ei luba ülekandeid teha nagu sa mainisid vaid asi on krediitkaardi maksetes. Tava e. e-maili ülekannete puhul seda Premier või Business kontole upgrademist ei pakutut. Ma ei tea, kuidas hetkel asi on, igatahes varem oli nii, et kui sul oli Personal konto ja sa said kellegilt juba esimese krediitkaardi makse, siis läks ka saadud raha ootele, e-mailile saabus kiri: "You have a pending payment!", kus soovitati upgradeda ja teatati, et sa saad oma Personal kontoga võtta vastu ainult 2 krediitkaardimakset aastas.
Selline oli selle kirja sisu:
Consider an Upgrade
Note: You can only accept up to 2 credit or prepaid card payments annually with a Personal account.
A Premier account allows you to accept credit or debit card payments for only 3.4% plus €0.35 EUR per transaction, plus you get these exclusive benefits:
* Let buyers pay you faster when you accept PayPal from your auction listings and automatically request payment from your buyers
* Receive our chargeback and seller protection at no additional cost
* Save time with our shipping, tracking and reporting tools

Ja lisaks, kes veel ei tea, siis PayPal lubab omada 2 kontot. Üht kontot saaks kasutada tava maksete saamiseks, teist kontot aga krediitkaardi maksete saamiseks.
Question : Can I have a PayPal Personal and a Premier/Business Account?
Answer : Yes, PayPal users can have one Personal account and one Premier or Business account. Each account needs to have a unique email address, bank account and credit card.

Question : Can I have multiple PayPal accounts?
Answer : Yes. You can have one Personal account and one Premier or Business account. You can add more email addresses, debit or credit cards, and bank accounts to your account, but each account must have its own email address and financial information. You can also upgrade your Personal account to a Premier or Business account.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Paypal teenustasud

Lugemata postitus Postitas surf »

milo kirjutas:Küll teemast mööda aga regasin ennast hiljuti paypali kasutajaks, esimene maksegi vastu võetud ja täna postkastis kiri - vali omale paypali lahendus mis sobib kõige paremini sinu vajadustega. Kuna eelistaks seda jätta CTP saitidelt raha kätte saamiseks siis mida peaks valima? Keegi on kindlasti valinud. Lihtsalt mul tekkis küsimärk, et kui hiljem tahan ntx midagi osta e-bayst mis siis juhtub? Optionid mida pakutakse 1 - Accept Payments online "Website payments standards". 2- Receive payments via email, without a website "Email payments". 3- Add PayPal as one of the payment methods on your website "Express checkout". 4- Accept Payments by credit card via eBay "PayPal on eBay".
Kui ma ei eksi, siis paljud PaidToClick lehtede omanikud kasutavad väljamaksete tegemisel krediitkaardi makset, nii et raske oleks siin mingit soovitust anda. Võib-olla oleks esialgu õige valida siis 1-e või 2-e variant.., kuigi ma pole enam milleski kindel, sest hiljuti PayPal muutis oma teenustasusid ja vaadatates neid teenustasusid lähemalt, siis mina ei näe enam suurt vahet, kas tegemist on Personal või Premier kontoga, sest minu arusaamise järgi on neil juba ühed ja samad teenustasud. Teenustasudest saaks kõrvale hiilida, kui Saatja kasutaks maksmise ajal "Personal" tab-i, uut makse valikut, kus on järgmised variandid: "Gift", "Payment owed", "Living expense" ja "Other". Lihtsalt kahtlen, et mõne lehe admin julgeb eriti seda valikut kasutada, sest ma ei kujuta ette, mida kõike võib Paypal teha kontoga, kui ta saab teada, et tegemist on siiski mõne kommerts-ülekandega..
Segane värk ühesõnaga..
User Agreement for PayPal Service
Last Update: Oct 14, 2009

8. Fees
Fees depend on whether you are making a commercial transaction or a personal transaction. A commercial transaction involves buying and selling goods and services, or payments received when you “request money” using PayPal. A personal transaction involves sending money (initiated from the “Personal” tab of the “Send Money” flow) to, and receiving money into your PayPal Account from, friends and family without making a purchase (that is, the payment is not for goods or services). If you are selling goods or services, you may not ask the buyer to send you a personal transaction payment for the purchase. If you do so, PayPal may remove your ability to accept any or all payments for personal transactions. Please note that you cannot send money for a PayPal personal transaction from some countries, including Germany or China.
Pilt
Kasutaja avatar
milo
Postitusi: 2
Liitunud: 27 Dets 2009, 11:51

Re: Paypal teenustasud

Lugemata postitus Postitas milo »

Aga abiks seegi info. Eks viskan näppu siis või valin teise optioni (Y)
Pilt
Pilt
Vasta