Küsimus virtuaalkaart

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Küsimus virtuaalkaart

Lugemata postitus Postitas aixi »

Kas SEB virtuaalkaardiga saab moneybrookerisse (või ka teistele e rahasüseemidesse) ülekannet teha.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Küsimus virtuaalkaart

Lugemata postitus Postitas surf »

aixi kirjutas:Kas SEB virtuaalkaardiga saab moneybrookerisse (või ka teistele e rahasüseemidesse) ülekannet teha.
Ma usun, et SEB virtuaalkaardi lisamine Monybookersisse on isegi täitsa võimalik, kuid pole ise seda järgi proovinud ja ei tea ka kedagi, kes oleks. SEB virtuaalkaart on ju põhimõtteliselt sama, mis krediitkaart, vahe ainult selles, et seda kaarti füüsiliselt ei eksisteeri ja kaardi enda kehtivus on väga lühike - 40 päeva. Saad ju ise seda järgi proovida, kas nad aktsepteerivad nii väikese kehtivusajaga kaarti või mitte. Lisa oma profiili alt oma virtuaalkaardi andmed (kaardi number, kehtivusaeg, tüübiks vali VISA) ja vaata, kas see läbi läeb.. ;)

Samas ma ei saa aru, et miks sa seda asja üldse nii keeruliseks ajad? Oma Moneybookersi kontot saad ju laadida siseriikliku pangaülekandega ja see on tasuta. Kui ongi mingi ülekande tasu, siis on see panga enda oma, mis on mõned kroonid. Selleks et pangaülekannet teha, pead lihtsalt oma panga konto verifitseerima, mis ei ole keeruline (loe SIIT). Krediitkaardi abil konto laadimine aga on minu arust tasuline - 1,9% summalt.
Vasta