Paypal, krediitkaardi lisamine.

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
erkki
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Mär 2009, 04:06

Paypal, krediitkaardi lisamine.

Lugemata postitus Postitas erkki »

Tere, lisasin eile krediitkaardi paypal'i. Sain panka selle koodi ning aktiveerisin ära selle krediitkaardi. Mismoodi ma sellele raha nüüd saata saan, ei leia kuskilt slelist võimalust!?
Keegi teeks selgeks?

Kui ma teen niimoodi: https://www.paypal-eesti.maksed.net/files/maksa-2.jpg
siis mul tuleb ainult see, et ma saan teistele kasutajatele raha saata aga oma kreditkaardile mitte ...
Kuigi ühes kohas ütleb nii: Number of cards active on your account: 1
linnuke
Postitusi: 1
Liitunud: 27 Veebr 2009, 19:41

Re: Paypal, krediitkaardi lisamine.

Lugemata postitus Postitas linnuke »

Proovi nii: My account-Withdraw-Withdraw funds to your card(2euro on teenustasu)-lisad summa,kaart peab olema juba automaatselt lisatud,vajutad continue.Miinimum summa peab olema $10.00.Ja paari päeva pärast on raha pankas.
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
LG
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Re: Paypal, krediitkaardi lisamine.

Lugemata postitus Postitas LG »

Ka mina uurisin asja, ning minul samamoodi verifitseeritud krediitkaardiga, kuid withdraw ajal tahab uuest cardi lisamist
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Paypal, krediitkaardi lisamine.

Lugemata postitus Postitas surf »

@ erkki
Viimasel ajal on PayPalis toimunud palju muudatusi. "Paypal Eesti" kodulehte ei ole juba pikemat aega uuendatud. Osad pildid, õpetused, seletused ja teenustasud on juba ajast ja arust..

"Send Money" - võimaldab raha saata ainult teise kasutaja kontole
"Withdraw" - võimaldab küsida raha oma krediitkaardile

Raha küsimine Krediitkaardile:
1. Logi sisse oma PayPal kontosse.
2. Klõpsa üleval menüüreal "Withdraw" lingile.
3. Klõpsa "Withdraw funds to your card".
4. Sisesta "Amount" lahtrisse summa, mida tahad oma kaardie saata ja vajuta "Continue" nupule.
5. Klõpsa "Click Submit".

Ps. Summa, mida sa "Amount" lahtrisse sisestad võib-olla ükskõik, mis valuutas. Süsteem konveerteerib selle automaatselt oma teenustasuga Eesti kroonidesse.
Kui näed oma makse ajaloos selle tehingu staatuse all "Completed" (võib aega võtta mõni tööpäev), siis tähendab see seda, et PayPal on selle ülekande sinu krediitkaardi väljastanud pangale sooritanud. Edasine oleneb kõik sellest, kui kiiresti lokaalne pank selle sinu kaardi kontole üle kannab.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Paypal, krediitkaardi lisamine.

Lugemata postitus Postitas surf »

LG kirjutas:Ka mina uurisin asja, ning minul samamoodi verifitseeritud krediitkaardiga, kuid withdraw ajal tahab uuest cardi lisamist
Minul seda probleemi ei ole, just kontrollisin.
Klõpsa: Profile -> Add/Edit Credit Card ja vaata kas su kaart on ikka kehtiv (Expiration Date)! Ja kas seal samal lehel "Action" tulbas on ikka "Accepts PayPal withdrawals"?
Raha saab küsida ainult VISA kaardile. MasterCard logoga kaardile seda teha ei saa. ;)
You can withdraw funds from your PayPal account to any credit, debit, or prepaid card with a Visa logo
erkki
Postitusi: 2
Liitunud: 18 Mär 2009, 04:06

Re: Paypal, krediitkaardi lisamine.

Lugemata postitus Postitas erkki »

Nojah, siit ka seletus mu probleemile :)
Mul mastercardiga logo, mitte visa.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Paypal, krediitkaardi lisamine.

Lugemata postitus Postitas surf »

erkki kirjutas:Nojah, siit ka seletus mu probleemile :)
Mul mastercardiga logo, mitte visa.
Kui Visa kaarti oma pangast mingil põhjusel ei saa või ei soovi võtta, siis üheks võimaluseks oleks veel SEB virtuaalkaart.
Vasta