Paypalli konto limiteeringu eemaldamine

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
carloz
Postitusi: 2
Liitunud: 12 Mai 2010, 22:52

Paypalli konto limiteeringu eemaldamine

Lugemata postitus Postitas carloz »

Keegi oskab ehk aidata, et müüsin ebays ühe toote hinnaga 500 dollarit, sain ostjalt raha kätte aga nüüd tekkis probleem.
"We've temporarily limited access to your account"
Why is my account access limited?
Your account access has been limited for the following reason(s):
Our system found unusual activity associated with your PayPal and eBay accounts that present a potential high risk
]
*Confirm your credit cardTo confirm you are the credit card owner, we'll charge a small amount to your credit card. After you confirm the amount, we'll credit your PayPal account for the amount charged.
*Photo IDTo help confirm your identity, please send us a copy of your photo ID that shows your name and address.
*Proof of AddressTo confirm your address, please send us a copy of a bill that shows your name and address. Helpful documents include a utility bill or an insurance bill. I
*Provide InvoicesPlease confirm that you own the merchandise you're selling. Helpful documents include copies of sales receipts, itemized lists of goods sold, and original bills of sale. Invoices must show date of purchase, name of wholesaler or supplier, a description of the items sold, quantity of items purchased, and the amount you paid for the merchandise. We will handle your information in accordance with our privacy policy.(Alternatives available)
*Supplier Contact InfoPlease provide your supplier's phone number and address to confirm the origin of the goods that you're selling. We will handle your information in accordance with our privacy policy.
*Provide proof of deliveryPlease confirm that the merchandise was delivered.

Esimene on confirmitud, photo id uploadisin neile ära ja proof of adressi saatsin ka neile ära.
huvitav kas ma pean tõesti kõik need punktid täitma või avavad peale kahe teise punkti ülevaatamist? Või oskab keegi aidata/soovitada, kuidas need kolm järgmist punkti lahendada? On kellegil olnud kokkupuuteid?
cubicus

Re: Paypalli konto limiteeringu eemaldamine

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Mul oli just üks väga ebameeldiv juhtum Paypaliga.Tehti siis minu fundsile reversal ilma mingi põhjuse ja õiguseta.Üks leht maksis mulle commissionsi välja ja Paypal tegi reversali,mida pe...t?.Viimasel ajal on paljudel tõsised jamad Paypaliga.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Paypalli konto limiteeringu eemaldamine

Lugemata postitus Postitas surf »

cubicus kirjutas:Mul oli just üks väga ebameeldiv juhtum Paypaliga.Tehti siis minu fundsile reversal ilma mingi põhjuse ja õiguseta.Üks leht maksis mulle commissionsi välja ja Paypal tegi reversali,mida pe...t?.Viimasel ajal on paljudel tõsised jamad Paypaliga.
Kahtlen, et see juhtus ainuüksi PayPal-i süül. Kui usaldusväärne see leht on või oli, kes sulle komisjoni pidi maksma? Minu arvamus on, et PayPal ei teeks omapead seda reversali ilma, et lehe omanik (Maksja) oleks sellest teadnud. Üks põhjus võib olla selles, et Maksja edastas PayPal-ile ise süüdistuse ja küsis raha tagasi. Teine variant on, et selle Maksja kontot süüdistatakse mõnes pettuses, et raha sellele kontole on saadud ebaseaduslikul teel või on see konto lisaks seotud muu tegevusega, mis ei ole PayPali poolt aktsepteeritud.
PayPali kaudu on kerge teistele siga keerata. Eriti kerge on seda teha nende arveldustega, millel puhul puudub PayPali või eBay kaitse (arveldused väljaspool eBay-d; arveldused mitteautoriseeritud kasutajatega; kasutajatega, kes on autoriseerinud oma kontot mitte panga vaid krediitkaardiga)..
Seepärast PayPal ei ole eriti hea maksevahend nn programmidest või isiklikelt veebilehtedelt teenimiseks. PayPal on turvaline, kui ostad või müüd kaupa ja kui Müüja pakub ka internetipõhist postisaadetise jägimise süsteemi (online tracking code), et petistel poleks hiljem eriti midagi vaidlustada.

PayPal ei avalda kunagi, milles ta üht või teist kontot süüdistab. AlertPay-ga on tegelikult sama teema. 1,5a tagasi juhtus minuga samasuguse jama AlertPay kontoga. Peale raha saamist ühelt kasutajalt, minu konto sai "locked" staatuse ja saadetud raha võeti tagasi. Ainus seletus, mis AP-st tuli, oli: "This payment was reversed due to the transfer of fraudulent funds." ja hilisemale küsimusele ka muud vastust ei saanud kui "Unfortunately due to legal reasons, the payment must be reversed. This decision is final.."
Peale seda, kui üks kanadalane minu nimel AlertPaysse helistas, sain ma neilt kirja, kus öeldi, et minu kontolt on blokeering eemaldatud, kuid kirja lõpus soovitati antud kasutajaga igasuguseid tehinguid vältida. Raha ma tagasi ei saanudki. Ju siis see inimene, kellelt ma raha sain, tegeles millegi väga halvaga..
cubicus

Re: Paypalli konto limiteeringu eemaldamine

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Leht millelt komisjoni tasu sain on korralik leht,probleeme ei ole.Mida Paypal tegi,nad panid mu raha on hold,selle algataja oli Paypal.Seal oli lihtsalt kirjas et minu trans.is being viewed või midagi taolist.Saatsin neile seletuse ka mis rahaga tegemist on,peale seda tehti review.Ootasin pea kuu aega ja siis tehti reversal.Minu meelest täielik ämber Paypali poolt.Uued töötajad blokivad :lol: Saatsin neile kirja et mis jama on,vastu tuli mingi täielik jama,mis ei puutunud üldse asja,case id oli ka vale :D .Võtsin lehega ühendust kust komisjoni tasu sain ja saadeti uuesti see mulle,nii et raha sain siiski kätte (Y)
Vasta