Kas PayPal-is on kaardiomaniku nimi tähtis?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
mutski

Kas PayPal-is on kaardiomaniku nimi tähtis?

Lugemata postitus Postitas mutski »

Müüsin miskit maha ja nüüd ei teagi kuda seda raha sealt kätte saada.Kas saab ainult krediitkaardile?Mul endal hetkel krediitkaarti polegi.Abikaasal on aga ma ei teagi kas saan tema oma kasutada. Kas seda kontrollitakse,et nimed klapiksid?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kas PayPal-is on kaardiomaniku nim i tähtis?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kõige lihtsam variant raha kättesaamiseks, kui krediitkaarti pole, on SEB virtuaalkaardi abil. Viimati maksis 10.- selle tegemine ja selle kaudu saab raha välja võtta paypalist.

Küsimuse kohta vastust ei oska öelda. Perekonnanime seal vist muuta ei saa, aga eesnime koha pealt on justkui vaba valik, kui krediitkaarti lisada. Proovinud küll pole kellegi teise nimel välja võtta.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
mutski

Re: Kas PayPal-is on kaardiomaniku nim i tähtis?

Lugemata postitus Postitas mutski »

Tänan vastuse eest. Meil perekonnanimed ühesugused .Oksjoni avamistasu lasi muidugi ära maksta mehe krdiitkaardiga seepärast ei muretsenudki.Muidugi selle kaardi peal MasterCard,olen siit lugedes aru saanud ,et sellega ei saa tehinguid teha.St. ei saa raha enda arvele kanda.Tean,et saan PayPali konto ära kustutada ja uue nimega avada aga selleks peab konto nullis olema.Hetkel seal mul suurem rahasumma peal ja nüüd olengi hädas.Ise rumal-täitsa tean.
Veel selline küsimus,et seal märgitud ülekande limiidiks 500 dollarit aga ma tahan rohkem kanda,et kas seda saab muuta?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Kas PayPal-is on kaardiomaniku nim i tähtis?

Lugemata postitus Postitas surf »

mutski kirjutas:Müüsin miskit maha ja nüüd ei teagi kuda seda raha sealt kätte saada.Kas saab ainult krediitkaardile?Mul endal hetkel krediitkaarti polegi.Abikaasal on aga ma ei teagi kas saan tema oma kasutada. Kas seda kontrollitakse,et nimed klapiksid?
Tere Mutski,
Ma hetkel ei leia seda postitust üles aga tean juhust, kus üks RF-i liige autoriseeris oma kontol teise isiku (sugulase) SEB virtuaalkaardi ja probleemideta kandis raha oma PayPalist sellele kaardile ehk siis teise isiku (sugulase) nimele/kontole. See võib küll olla vastuolus PayPal-i reeglitega, kuid sellise tehingu võimalikkus viitab asjaolule, et kaardi autoriseerimisel ja antud kaardile raha väljavõtmisel, PayPal-il arvatavasti ei ole võimalik nimede samasust kontrollida.
Minu isiklik arvamus on see, et kui selline asi sai võimalikuks, siis saaks oma kontol autoriseerida ka sugulase (abikaasa) VISA kaarti, kuna PayPal ei näe kelle nimele raha kantakse. Kaardi valideerimine e. autoriseerimine on järelikult siinkohal üks kõige olulisem punkt. Et, kui sul on ligipääs sugulase (abikaasa) krediitkaardi turvaandmetele ja pangakontole, kust saad kätte PayPal-i poolt saadetud kontroll- e. autoriseerimiskoodi, siis oled nende jaoks "kaardivaldaja".
Seda võiks katsetada, kuid omal risikol ja kindlasti esialgu väikeste summadega.
mutski kirjutas:Tänan vastuse eest. Meil perekonnanimed ühesugused .Oksjoni avamistasu lasi muidugi ära maksta mehe krdiitkaardiga seepärast ei muretsenudki.Muidugi selle kaardi peal MasterCard,olen siit lugedes aru saanud ,et sellega ei saa tehinguid teha.St. ei saa raha enda arvele kanda.Tean,et saan PayPali konto ära kustutada ja uue nimega avada aga selleks peab konto nullis olema.Hetkel seal mul suurem rahasumma peal ja nüüd olengi hädas.Ise rumal-täitsa tean.
Veel selline küsimus,et seal märgitud ülekande limiidiks 500 dollarit aga ma tahan rohkem kanda,et kas seda saab muuta?
Välja võtta saab jah, ainult VISA logoga krediitkaardile. MasterCard-ile ei saa.
See limiit ($500) on minu arust PayPal-i verifitseerimata kontol (Account Status: Estonian - Unverified). Kui sa sisestad oma kontole mõne kaardi ja autoriseerid selle, siis limiiti ei ole.


Parandus.
Leidsin selle postituse: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=19746#p19746

Kas kadunud kaardi andmete sisestamisel ka eesnime muutis, seda ei tea. Arvatavasti mitte.
Vasta