Paypal aadressi kinnitamine.

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
biketown
Postitusi: 62
Liitunud: 03 Jaan 2009, 17:09

Paypal aadressi kinnitamine.

Lugemata postitus Postitas biketown »

Probleem selles, et mu PP konto on pandud limited access olekusse ning et sellest ära saada, pean saatma proofi oma elukohast jms. Nad nõuavad mingit arvet või kindlustuslepingut vms, aga ma ise ei maksa ühtegi arvet... ei mobiiliarveid ega midagi. Niiet kuidas siis edasi toimida?
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: Paypal aadressi kinnitamine.

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Ülemises topicus on täpselt sama asja küsitud... seal soovitatakse minna panka ja konto väljavõte küsida, seal peaks aadress peal olema.
Pilt
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Paypal aadressi kinnitamine.

Lugemata postitus Postitas surf »

Jah, ega sul muud üle ei jäägi, kui saata pangakonto väljavõte. Krediitkaarti sul ju ei ole.
Ma ei usu, et pead oma pangakontost just kuu väljavõte tegema. Ehk piisab sellest, kui lased telleril lihtsalt konto seisust väljavõtte teha?
Aastaid tagasi sai AlertPay-ga samamoodi tehtud, kui selle verifikatsioon oli keerulisem. Saatsin siis neile oma Hansapanga konto seisu. See väljavõte oli väiksem kui A4 ja sisaldas arvelduskonto saldot, vaba jääki, broneeringuid, krediidi limiiti, viiviseid ja intresse ning väljavõttel oli minu nimi, konto nr, elukoha aadress, panga logo ja kõik see kinnitatud panga pitsatiga. Maksis see väljavõte 25 eeki kui ma õieti mäletan.
Vasta