Withdraw - ülekanne venib..

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Genobe

Re: Withdraw - ülekanne venib..

Lugemata postitus Postitas Genobe »

Eile õhtul saabus mu 30 eurot :)! JESS!!!
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Withdraw - ülekanne venib..

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Vähemalt lõppes edukalt see saaga :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Sigurdakepike

Re: Withdraw - ülekanne venib..

Lugemata postitus Postitas Sigurdakepike »

Tervitus, ei hakanud uut teemat tegema, kuna keiss sarnane ja pangaks Swed.
Tegemist aga raha küsimisega Swedi krediitkaardile.
Kas kellegil on olnud sellega kokkupuudet? Alertpayst eurod teele saadetud 14.03. kinnitus Complete.
Swedbanki leht näitab väljavõttel.
kuupäev 18.03.11
selgitus: Alertpay*\\Alertpay\
tehingud: summa -73.52 EUR
kontolt väljavõtmise kuupäev 17.04.2011


Kas tõesti võtab see tervelt kuu?
Vahepeal nagu jäin mõtlema, et kas see raha saatmine alertpayist krediitkaardile käib tõesti kaardi numbri järgi (nagu näiteks ebay maksed), sest pangast ise tagasimakseid tehes on krediitkaardi kontoks (kuhu raha tagasi läheb) hoopis midagi muud.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Withdraw - ülekanne venib..

Lugemata postitus Postitas surf »

Sigurdakepike kirjutas:Tervitus, ei hakanud uut teemat tegema, kuna keiss sarnane ja pangaks Swed.
Tegemist aga raha küsimisega Swedi krediitkaardile.
Kas kellegil on olnud sellega kokkupuudet? Alertpayst eurod teele saadetud 14.03. kinnitus Complete.
Swedbanki leht näitab väljavõttel.
kuupäev 18.03.11
selgitus: Alertpay*\\Alertpay\
tehingud: summa -73.52 EUR
kontolt väljavõtmise kuupäev 17.04.2011


Kas tõesti võtab see tervelt kuu?
Vahepeal nagu jäin mõtlema, et kas see raha saatmine alertpayist krediitkaardile käib tõesti kaardi numbri järgi (nagu näiteks ebay maksed), sest pangast ise tagasimakseid tehes on krediitkaardi kontoks (kuhu raha tagasi läheb) hoopis midagi muud.
Mina ütleks, et kuu aega - see on ebanormaalne!

Mis krediitkaardiga muidu tegu oli, kas Visa või MasterCard?
Kui tegemist oli MasterCard-iga siis venituse põhjuseks võis olla ka hiljutised muudatused MasterCard Europa reeglites, mil AlertPay ajutiselt, peaaegu terve märtsikuu (u. 20 päeva), ei aktsepteerinud MasterCard-i makseid. AlertPay teavitas sellest ka oma ametlikus blogis 2. ja 22. märtsil.

Mul oli u. sama jama 3 a. tagasi Paypali WD-ga Hansapanga Visa krediitkaardile. Staatus Paypali kontol näitas küll "Completed", kuid raha ei tulnud ega tulnud. Esimese asjana süüdistasin loomulikult Paypalit, kuid selle klienditeenindus oli kärme vastama ja tõestas, et nende poolt oli raha juba päev peale requesti teele saadetud ja olid nõus mind selles asjas igati aitama. Venitajaks oli tegelikult Hansapank, kes ei krediteerinud minu kaardi kontot. Raha sain oma krediitkaardi kontole alles 26 päeva peale requesti ja seegi pärast mitut telefonikõnet Hansapanka.

Loe lähemalt sellest siin: Paypali ja Hansapanga saaga
Sigurdakepike

Re: Withdraw - ülekanne venib..

Lugemata postitus Postitas Sigurdakepike »

surf kirjutas: Mina ütleks, et kuu aega - see on ebanormaalne!

Mis krediitkaardiga muidu tegu oli, kas Visa või MasterCard?

Loe lähemalt sellest siin: Paypali ja Hansapanga saaga
tänud vastamast,
Tegemist Visaga. Päris nutune, et oma raha peab seal läbi telefoni mitmeid kordi kerjama, eriti kui mingite lotode otsa veel juhtuda, kes selle infoga midagi peale ei oska hakata ega edastada ei mõista. Samas selle rahaga kiiret pole, esimene kogemus, summa pole just ka väga jooksmist väärt, mõtlesin et ootaks ära see 17 kuupäev ja kui siis midagi laekunud pole, siis tuleb minna, jalaga uks lahti lüüa ja oma raha nõudma hakata. Päris tahaks teada, mis põhjusel nad seda nutsu nii kaua kinni hoiavad. Igasuguste teenustasude ja "muinade" eest kasseerivad sekunditega.

terv.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Withdraw - ülekanne venib..

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Tegin siis ka eelmisel reedel väljamakse. Nüüdseks 3-5 business days periood möödas. Eks näis, kaua läheb...
Loodetavasti ikka saab järgmise nädala alguseks kätte. Aga üldiselt tundub, et neil on hetkel liiga suur koormus peal, sest disputede kohta tuli ka kohe kiri, et neid on tavapärasest rohkem ja läheb kauem aega.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Freebooter

Re: Withdraw - ülekanne venib..

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Ma võtsin eelmine kuu raha välja ja tuli üllatavalt kiiresti üle. 18. juunil küsisin makse, 20. juunil näitas "completed" ja 21. juunil oli Swedbankis raha olemas.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Withdraw - ülekanne venib..

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Minu ülekanne jõudis esmaspäeval SEBi.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta