USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas surf »

Viimased segased uudised e-gold® kohta

1. 1mdc lehel: USA valitsuse poolt on teadmata põhjusel külmutatud kõik 1Mdc e-goldi(e-kulla) kontod. Samuti on külmutatud ka kõikide suurte e-valuutavahetajate e-kulla kontod.
https://www.1mdc.com/

2. Vaatasin täna icegoldi.ee lehte ja arvan, et ka nende e-kulla kontod on külmutatud, sest mille muuga veel saaks põhjendada järgmist teadet, mis võib leida IceGoldi lehelt:
27.04.07 Teade
IceGold'i uus e-kulla konto: 4386672
Oleme ajutiselt oma vanade e-kulla kontode 372 ja 37273 asemel kasutusele võtnud uue konto: 4386672
Selle konto kaudu toimuvad nüüdsest nii e-kulla ostu- kui ka müügitehingud.

Icegoldi lehelt on eemaldatud ka 1mdc ostu-müügi %, jäänud on vaid e-kulla ost/müük.

Veel lugemist:
https://digitalmoneyworld.com
https://www.usdoj.gov/opa/pr/2007/April/07_crm_301.html
Arutelud:
https://hyipblog.nobshyip.net/2007/04/27 ... -accounts/

Üks tore kommentaar seal:
"It is a no-brainer. I hope e-Gold already have the plans to move out of USA - for the sake of all her members and supporters.
I am sure e-Gold had enough of being push around, bullied and coerced into helping the FEDs. Aargh !
Sorry to say this - USA is going down in their economy, currency, trade deficit, Iraq war, internal politics, world standing, religion and moral.
SIGH………."

:lol:


Arvamused?
Minu isiklik arvamus on, et e-gold annab sõna otseses mõttes USA valitsusele kere peale..
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas tiger »

E-gold annab usa valitsusele kere peale? Kudamoodi? Ostavad sexshoppidest kõik piitsad kokku?
IXI

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas IXI »

E-goldil on rohkem rulli kui usal juba :mrgreen:
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas tiger »

Usa on omadega nii naa perses.
prints

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas prints »

kusjuures minul endal ip blokitud
ma ei sa aru mis toimub
teisel arvutil pääsen niikaugele et lubab pinkoodi saata aga see jääbki tulema :evil: :evil: :evil:

sain korda asja
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas surf »

prints kirjutas: kusjuures minul endal ip blokitud
ma ei sa aru mis toimub
teisel arvutil pääsen niikaugele et lubab pinkoodi saata aga see jääbki tulema :evil: :evil: :evil:

sain korda asja

Saatsin sulle PM..
Sinu IP on bännitud ajutiselt, kuni eemaldad oma viirused arvutist vms.. :lol:

Tundub, et e-kullal on nüüd mingi uus IP filter, mis bännib ebaturvalisi IP-sid. Asi vajaks uurimist. Googlest võib juba palju inffi selle kohta leida..
prints

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas prints »

tänud surf saatsin sulle tagasi ps

kusjuures arvutis on zone ja trend micro mõlemaga käisin üle midagi polnud
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas surf »

prints kirjutas: tänud surf saatsin sulle tagasi ps

kusjuures arvutis on zone ja trend micro mõlemaga käisin üle midagi polnud

Ma ei usu, et see mis sinu kontoga toimus, päris halb asi oli. Saad ju nüüd oma kontole ligi, nagu ma aru sain.. (?) Hetkel arvan, et see IP filter teeb klientide kontod veel turvalisemaks. Paistab, et neil on nüüd mingi uus programm, mis avastab seda, mida sina oma arvutiga pole suuteline avastama. Asi võib olla ei seisnegi alati sinu arvutis, võimalik, et ka serveris. Aga see ainult minu oletused. Peab veel välja uurima täpsemalt, mida see uus IP filter üldse teeb, välja uurida nii head kui ka halvad omadused. Võimalik, et see uus vidin, mis nad paigaldasid, hoiab tulevikus ka rohkem häkkimisi ära. Kuid see on minu arvamus..
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas surf »

IceGold

UUDISED 03.05.07
Teade E-kulla ostmine ajutiselt peatatud

Oleme ajutiselt peatanud e-kulla ostmise kuna meil ei ole hetkel võimalik üleliigset e-kulda edasi müüa kesksele rahavahetajale Omnipay'le. Alustame taas e-kulla ostmist kui meil selle järele vajadus tekib või kui saame kinnituse Omnipay'lt, et neile on jälle võimalik e-kulda müüa. Loodame jätkata e-kulla kokkuostuga järgmisel nädalal.


:|
Viimati muutis surf, 04 Mai 2007, 01:35, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
opz
Postitusi: 22
Liitunud: 10 Okt 2006, 22:33

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas opz »

Kas peaks e-bullioni peale üle minema?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas surf »

opz kirjutas: Kas peaks e-bullioni peale üle minema?

Ja kuidas sa e-bullionist mõtled raha kätte saada?
Mina isiklikult pole siiamaani veel aru saanud, kuidas seal kontole raha kanda ja välja võtta.. ja kui kalliks osutub selle konto omamine eestlasele. Debit kaardid on seal ka minu teada ainult USA-s resideeruvatele.
Mina igatahes loodan ikka veel e-kullale.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas surf »

Icegoldi vastus minu email päringule:

Tere,
Olen teadlik sellest, et e-kulla kontod on USA valisuse poolt külmutatud. Kas te saakside konkreetsemalt vastata, mis on selle põhjused ja kas on mingisugunegi lootus, et IceGold taasalustab e-kulla ostu? Märkasin IceGold kodulehel väikest muudatust ostukursi osas - see on tõstetud 2%-lt 3%-le. Kas see tähendab seda, et te siiski ostate piiratud koguses e-kulda?

Saatja: support@icegold.com Icegold Support
Kuupäev: Thu, 10 May 2007 11:47:21 +0300
Teema: Re: IceGold klienditugi: e-kulla ost

Hakkame ostma niipea, kui Omnipay (E-gold'ile kuuluv rahavahetusfirma) on saanud oma advokaatidelt kinnituse, et nad võivad meiega tehinguid edasi teha. Millal see täpselt juhtub, ei oska öelda. Sinnamaani ostame e-kulda siis, kui seda ise juurde vajame. Palun jälgida meie kodulehte - niipea kui midagi olulist muutub, anname selle kaudu teada.

Sincerely,
Rein Malsub
IceGold OÜ
Vasta