USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas surf »

opz kirjutas: Kas peaks e-bullioni peale üle minema?

Ja kuidas sa e-bullionist mõtled raha kätte saada?
Mina isiklikult pole siiamaani veel aru saanud, kuidas seal kontole raha kanda ja välja võtta.. ja kui kalliks osutub selle konto omamine eestlasele. Debit kaardid on seal ka minu teada ainult USA-s resideeruvatele.
Mina igatahes loodan ikka veel e-kullale.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: USA valitsus külmutas suuremad e-gold® kontod

Lugemata postitus Postitas surf »

Icegoldi vastus minu email päringule:

Tere,
Olen teadlik sellest, et e-kulla kontod on USA valisuse poolt külmutatud. Kas te saakside konkreetsemalt vastata, mis on selle põhjused ja kas on mingisugunegi lootus, et IceGold taasalustab e-kulla ostu? Märkasin IceGold kodulehel väikest muudatust ostukursi osas - see on tõstetud 2%-lt 3%-le. Kas see tähendab seda, et te siiski ostate piiratud koguses e-kulda?

Saatja: support@icegold.com Icegold Support
Kuupäev: Thu, 10 May 2007 11:47:21 +0300
Teema: Re: IceGold klienditugi: e-kulla ost

Hakkame ostma niipea, kui Omnipay (E-gold'ile kuuluv rahavahetusfirma) on saanud oma advokaatidelt kinnituse, et nad võivad meiega tehinguid edasi teha. Millal see täpselt juhtub, ei oska öelda. Sinnamaani ostame e-kulda siis, kui seda ise juurde vajame. Palun jälgida meie kodulehte - niipea kui midagi olulist muutub, anname selle kaudu teada.

Sincerely,
Rein Malsub
IceGold OÜ
Vasta