Paypal ja pangakaart

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
vanaraha
Postitusi: 1
Liitunud: 29 Mai 2011, 12:01

Paypal ja pangakaart

Lugemata postitus Postitas vanaraha »

Tervist foorumlased

Ei tea kas postitus läheb nüüd õigesse teemasse aga eks moderaator tõstab vajadusel siis ringi.

Probleem siis järgmine:

Kas keegi teab kas kusagilt oleks võimalik tellida taoline pangakaart nagu on moneybookersil kuid ainult selle vahega, et raha oleks vaja kaardile kanda paypalist. Nimelt asjalood on sellised et eesti pangakaartidega tegusid teha ei saa sest kontod on teatud organite poolt arestitud ja seega need jäävad loetelust välja. Niipalju kui ma leidnud olen siis igalpool on ainuld mastercardid kuid vaja oleks visa.

ehk keegi teab kust saab ja kui saab siis viskate äkki mõne lingi siia.

Tänud ette juba ära.
Viimati muutis vanaraha, 31 Jaan 2012, 17:27, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kas keegi teab?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Postitus on vales alafoorumis, kuna raha teenimisega ei ole sellel midagi pistmist. Ja muuda pealkiri sisule vastavaks ehk selliseks, et saaks aru, mida sa teemaga tahad öelda (Kas keegi teab? võib tähendada sada miljonit asja...).
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: Paypal ja pangakaart

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

Mine tea ace, minu poolt pesumasin ja pesuvahend.Tema poolt pesu.Kas see ei ole kuidagi siis teenimisega seotud ;) Arvan et sooviksin peenikest tasu sellise masina käimitamise puhul :)

alertpayl on visa pilt peal kaardil mida tellida saad nendelt , uuri sealt tingimusi.
kirjas seisab :kui sa näed seda kaardi pilti oma alertpay kontos siis on sinu riigis see võimalik hankida.
Pilt
Vasta