Paypali abi vaja

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Paypali abi vaja

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Tervist,

On tekkinud probleem paypaliga. Väiksemate summadega ei olnud probleeme, kuid nüüd tuli ühelt inimeselt veidike suurem summa ~400$. Kasutan ise SEB + SEB virtuaalkaart. Verifiesin ilusti ära kaardi, tahtsin mu ID kaardist pilti ja veel paar pisemat asja ning sain oma konto uuesti lahti. Kui nüüd viskas sada probleemi ette ja mu account LIMITED.

Mida siis paypal tahab?


Jan 26, 2012 Credit Card Statement
To confirm you're the credit card owner, please send us a copy of your latest credit card statement that shows your name, address, and complete credit card number. Waiting for your response Resolve

(SEE KREDIITKAART ON MUL AEGUNUD JA MA EI KUJUTA ETTEGI, KUS SELLIST INFOT SAADA)

Jan 25, 2012 Proof of Address

To confirm your address, please send us a copy of a bill that shows your name and address. Helpful documents include a utility bill or an insurance bill. Information Received-Not Accepted please resubmit Reason: Document was not legible Resolve

(EI SOBINUD NEILE, KUID USUN, ET SELLE SAAB RESOLVITUD)

Jan 26, 2012 Check Email for Additional Required Documentation
We will send you an email explaining what we need from you to appeal the account limitation. Waiting for your response.

(MINGI PROBLEEM SEOSES VIRTUAALKAARDIGA)


Küsimus ongi nüüd selline, et kas kellegil on taoline probleem tulnud? Kuidas need lahendatud olete? Kas peaksin pöörduma SEBI panka? Paypal üldiselt emailidele väga vastata ei taha
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
kullaotsija
Postitusi: 80
Liitunud: 22 Veebr 2011, 19:57

Re: Paypali abi vaja

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

paypal-i jamadega ei ole kokku puutunud.Panga poole pöörduda dokumentide suhtes tasub ,aga nemad
kohe kindlasti ei tea paypal tingimusi.Seega pead pangale ise ütlema millist tõestus dokumenti vajad ja saad kindlasti.Lihtsalt peate koos arutama kuidas sõnastada seda sest see ei ole igapäevane protseduur.
Mul oli aegunud krediitkaardi koopia vaja esitada raha väljavõtmisel pokeri saidilt, seega analoogne olukord nagu sinul.Lasin swedil väljastada dokumendi kinnitusega,et selline kaart kuulus mulle.Eestikeelne oli.Saatsin ära.Hiljem tegin saidi kassiirile päringu kas mu pokeri konto kvalifitseerub
väljamaksetele.Sain vastuse et mu acc on verified.
Pilt
Vasta