paypali klienditeenindus

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

paypali klienditeenindus

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Äärmiselt hea klienditeenindus on neil ikka. Ütlesid, et 72h jooksul võetakse minuga ühendust, nüüd on ligi 3 kuud möödas ja vaikus :D
Mõnusalt jõudis ootamise käigus meelest ära ka minna, et nad ühendust pidid võtma :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: paypali klienditeenindus

Lugemata postitus Postitas marten66 »

:D
huvitav lahendus - "ootame kuni ta probleemi lihtsalt ära unustab"
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: paypali klienditeenindus

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Tekib hetkel küsimus, et kuidas see PayPal üldse enam eksisteerib, kui sellisel moel valeinfot rahumeeli jagavad? Olen isegi nüüd oodanud juba üle nädala customer supportist vastust. Sellise suurusega ettevõttelt ootaks siiski Live Supporti, mitte mingit 3 kuuse delay'ga email supporti. Väidetavalt on nende phone support kiirem, aga ei raatsi seda nagu siit Eestist väga proovima hakata. Kas kuidagi neile kärna ei saa keerata mingi USA tarbijakaitse kaudu või midagi, kui nõnda customer supporti kohta kelbast ajavad?
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: paypali klienditeenindus

Lugemata postitus Postitas Audio »

Citrical kirjutas:Tekib hetkel küsimus, et kuidas see PayPal üldse enam eksisteerib, kui sellisel moel valeinfot rahumeeli jagavad? Olen isegi nüüd oodanud juba üle nädala customer supportist vastust. Sellise suurusega ettevõttelt ootaks siiski Live Supporti, mitte mingit 3 kuuse delay'ga email supporti. Väidetavalt on nende phone support kiirem, aga ei raatsi seda nagu siit Eestist väga proovima hakata. Kas kuidagi neile kärna ei saa keerata mingi USA tarbijakaitse kaudu või midagi, kui nõnda customer supporti kohta kelbast ajavad?
Paypal nö monopol, kuna seda aksepteeritakse pea kõikjal. Kui erinevad epoed ja värgid viitsiksid jamada võiks neile konkurent tulla (ehk aksepteeriksid rohkem teise protsessoreid), kuna tõesti Paypali suhtumine väga sitt.
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: paypali klienditeenindus

Lugemata postitus Postitas Citrical »

No krt mul oli konto praktiliselt aasta unverified ja selle tulemusena ka limited. Nüüd kus ma kaks nädalat tagasi selle verified sain, jäin ootama, et lõpusk kaoks ka mult need limitationid ja, et saan lõpuks korralikult midagi internetimaailmas looma hakata, aga ei, kus sa sellega. Nüüd seisab kõik nende taga, kuna kõikjal on neil pandud pikimaks reageerimis ajaks 72h, siis algselt ootasin. 72h'ga muidugi pole piirdutud. Jutt käib siis esmalt selles, et kohe selgelt on kirjas, et kui on limited ja teed oma listis olevad tegevused ära, siis vaadatakse suu case 72h jooksul üle ja saad asjad korda. Nii see siis ei olnud, saatsin ühe kirja nädal tagasi, ka kirjadele oli 24-72 h reageerimisaeg, saatsin 3 päeva pärast uue kirja ja täna veel kolmanda. Mul jääb vist ülioluline 120 päeva projektki nüüd PayPali tõttu tegemata täiesti. Kas on äkki targem sealt see $37 välja võtta Entropaysse ja siis sulgeda see, teha uus kasutaja ning verified teha see. Olgu öeldud, et selle verifiemise peale läheb mingi nädal aega. Kas pigem oodata kirja või teha see uus kasutaja, mida arvate?
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: paypali klienditeenindus

Lugemata postitus Postitas Audio »

Citrical kirjutas:No krt mul oli konto praktiliselt aasta unverified ja selle tulemusena ka limited. Nüüd kus ma kaks nädalat tagasi selle verified sain, jäin ootama, et lõpusk kaoks ka mult need limitationid ja, et saan lõpuks korralikult midagi internetimaailmas looma hakata, aga ei, kus sa sellega. Nüüd seisab kõik nende taga, kuna kõikjal on neil pandud pikimaks reageerimis ajaks 72h, siis algselt ootasin. 72h'ga muidugi pole piirdutud. Jutt käib siis esmalt selles, et kohe selgelt on kirjas, et kui on limited ja teed oma listis olevad tegevused ära, siis vaadatakse suu case 72h jooksul üle ja saad asjad korda. Nii see siis ei olnud, saatsin ühe kirja nädal tagasi, ka kirjadele oli 24-72 h reageerimisaeg, saatsin 3 päeva pärast uue kirja ja täna veel kolmanda. Mul jääb vist ülioluline 120 päeva projektki nüüd PayPali tõttu tegemata täiesti. Kas on äkki targem sealt see $37 välja võtta Entropaysse ja siis sulgeda see, teha uus kasutaja ning verified teha see. Olgu öeldud, et selle verifiemise peale läheb mingi nädal aega. Kas pigem oodata kirja või teha see uus kasutaja, mida arvate?
Kõige mõtekam on sul nii teha, et oledki unverified koguaeg, näiteks iga paari kuu tagant uus acc, nii teen vähemalt mina.
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: paypali klienditeenindus

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Ise makseid teha ju ei saa, kui oled unverified. Või ma eksin siinkohal?
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: paypali klienditeenindus

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Ise olin ka pikalt unverified.
Lahenduseks on võtta swedpangast krediitkaard(võib ka tudengi) ja probleemid kaovad. Pole mõtet nende virtuaalkaartidega jamada, varsti saad nkn jälle mingi limitationi või kurvamel juhul banni. Teadmiseks, et ametlikult pole virtuaalkaardid paypalis lubatud. (vabandan, kui sa virtuaalkaarti ei kasuta)
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: paypali klienditeenindus

Lugemata postitus Postitas Audio »

Citrical kirjutas:Ise makseid teha ju ei saa, kui oled unverified. Või ma eksin siinkohal?
saab
Vasta