e cold

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.

Mis võimalused on?

Mida kasutada e cold-i asemel?
2
50%
Kas e cold-iga ei saa enam
2
50%
 
Hääli kokku: 4

hejaal
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Mai 2007, 20:13

e cold

Lugemata postitus Postitas hejaal »

Tere,tere!

Olen suhtkoht uus sellel alal,aga huvitab üks asi.Kui e-cold-iga on jama mis vahendeid on võimalik kasutada,et teha ülekandeid ja vastu võtta teenitud raha?

Huviga ootama jäädes
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: e cold

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Hansapank :roll:
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: e cold

Lugemata postitus Postitas surf »

hejaal kirjutas: Tere,tere!

Olen suhtkoht uus sellel alal,aga huvitab üks asi.Kui e-cold-iga on jama mis vahendeid on võimalik kasutada,et teha ülekandeid ja vastu võtta teenitud raha?

Huviga ootama jäädes

Arvan, et jutt käib e-gold-ist, mitte e-cold-ist..
Kui nii siis e-gold on ikka olnud siiamaani kõige kindlam HYIP, Autosurfide jt privaatsetesse kohtadesse investeerimisel. Niipalju kui mina sellest aru saan, siis see on ainuke online maksevahend, mis on 100% tagatud väärismetalliga ja vastu pidanud 10 aastat. Paljud teised e-maksevahendid on rohkem virtuaalsemad ja mõni ehk on isegi e-goldist sõltuv.
Küll on viimasel ajal palju kära tekitatud selle e-goldi ümber, kuid eks aeg näitab, kas e-goldiga ikka asjad on nii hullud, kui tegelikult räägitakse. Viimasel ajal olen üritanud palju informatsiooni leida ja aru saada, mis tegelikult e-goldiga toimub ja hetkel ma vastaks ikka nii, et kindlat informatsiooni ei ole võimalik kuskilt saada. Arvan, et kindlat vastust ei saaks ka otse OmniPay käest küsides. Keegi ei tea täpselt, mis tegelikult "lava" taga toimub. Võimalik, et siin tegemist mingi ärisaladusega, et e-gold üritab praegu teha mingit juriidilist või mt sammu, et USA võimudele keskmist sõrme näidata. Väga palju on ka spekulatsiooni selle ümber. Olen 100% kindel, et nn negatiivsete häälte taga on kindlasti ka suur osa neid inimesi, kes aitavad kaudselt või otseselt värbata kliente teistesse online pankadesse. Siit ka negatiivsus. Arvan, et see kuu peaks enamvähem selguma, mis e-goldiga tegelikult saama hakkab..
Neid teisi makseprotsessoreid on tegelikult nagu "seeni peale vihma". Kindlasti ei soovita kasutada sellist protsessorit nagu seda on CEPTrust, vaatamata sellele, et see on väga kuulus praegu ja mida paljud investorid praegu kasutavad e-goldi asemel. See minu isiklik soovitus. See on litsentseerimata ja vaevalt saabki litsentseeritud ja isiklikult minu enda jaoks on kõige hirmuäratavam see, et selle taga on autosurfijad ise. Sellises pangas raha hoida on sama riskantne, kui investeerida autosurfi. Ei mõista neid inimesi, kes seda teevad... Kui nüüd e-gold välja arvata, siis arvan, et kõige turvalisem hetkel on ehk kasutada e-Bullion-it ja Kanadas registreeritud AlertPay-id mida aktsepteerivad enamus online programmid. Kuid eestlase jaoks oleks vist e-Bullionist raskem raha kätte saada. Pole seda protsessorit päris lõpuni veel uurinud. Tean, et e-bullion debeet kaarte väljastatakse ka hetkel ainult USA-s resideeruvatele inimestele.
Endal on hetkel summad enamvähem jaotatud võrdselt AlertPay-s ja e-goldi-s.
Ma olen kindel, et lähimas tulevikus HYIP-id, Autosurfid (jmt Traffic Exchanges programmid) lähevad üle online debeetkaartidele (master ja visa) ja enamus võib olla anonüümsetele / nimetutele kaartidele. Nii nagu on need sisse viidud paljudes online kasiinodes. Autosurfid on vist esimesed, kes need kasutusele võtavad. Mõningad autosurfid on neid juba kasutanud ja mõni kasutab ka praegu, kuid kuna e-gold on veel elus, siis hetkel loetakse nende kaartide kasutamist siiski liiga kalliks. See debeetkaardi süsteem on küll kallis, kuid teeb programmid väheke kindllamaks. Deebetkaartidega saab kasutada sularahata maksete sooritamist kauplustes ja teenindusettevõtetes ning võtta välja sularaha sularahaautomaatidest üle maailma.

Sinu teine küsimus, Kas e-gold-iga ei saa enam üldse toimetada? Saab küll, kui ta sul kontol juba olemas on :lol: . Ma küll märkan, et paljud Autosurfid üritavad seda protsessorit mitte kasutusele võtta, kuid ma pole märganud samasugust käitumist teises valdkonnas, näit. serverteenuste osutamise juures (domeeni ost ja hosting)
hejaal
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Mai 2007, 20:13

Re: e cold

Lugemata postitus Postitas hejaal »

Tere taas!

E-gold-i account on olemas aga ülekandeid ei saa teha ei sisse ega välja.Annab järgneva teate:Spend refused by e-gold Account 2683123. e-gold Account 2683123 (MaisCliques.com) does not accept payments From 'Blocked' accounts. For assistance with removing the Block on your account, please contact e-gold Customer Service

Mis teha?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: e cold

Lugemata postitus Postitas surf »

hejaal kirjutas: Tere taas!

E-gold-i account on olemas aga ülekandeid ei saa teha ei sisse ega välja.Annab järgneva teate:Spend refused by e-gold Account 2683123. e-gold Account 2683123 (MaisCliques.com) does not accept payments From 'Blocked' accounts. For assistance with removing the Block on your account, please contact e-gold Customer Service

Mis teha?

Kui ma nüüd nüüd õieti aru saan, tahstid teha oma e-kulla kontolt ülekande maisclicues.com lehele, mille e-kulla nr on 2683123? Ja said siis sellise vastuse:
" e-gold Account 2683123 (MaisCliques.com) does not accept payments From 'Blocked' accounts "
Kui see on nii, siis sinu konto on külmutatud (eng. blocked)...

E-kulla kontol on "Control Panel"-il selline seadistus:
Spends from Blocked Accounts: Refuse (default) ja Accept
Järelikult, maisclicues.com-i e-kulla konto on standart seadistuses e. Refuse ja see tähendab seda, et nad ei saagi sinu külmutatud kontolt raha vastu võtta.. sest muidu ootab neid sama saatus, konto külmutamine..

Ütle mulle, mis ajast sinu konto on külmutatud? Mis ajast sa ülekandeid teha ei saa? Ja on sul seal väga suur summa peal?
hejaal
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Mai 2007, 20:13

Re: e cold

Lugemata postitus Postitas hejaal »

Tere!

Külmutatud on ca 3 kuud ja õnneks pole summa üldse suur,aga lihtsalt ei julge enam e-goldi-ga tegutseda,kuna see mul juba teine konto millega jama-eelmiselt kontolt kadus üle 50$ teadmata suunas.
hejaal
Postitusi: 4
Liitunud: 20 Mai 2007, 20:13

Re: e cold

Lugemata postitus Postitas hejaal »

Tere veelkord!

Vaatasin seda alertpay lehekülge ja seal võimalus 3 sorti arvet avada,millist soovitad?

Ette tänades
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: e cold

Lugemata postitus Postitas surf »

hejaal kirjutas: Tere!

Külmutatud on ca 3 kuud ja õnneks pole summa üldse suur,aga lihtsalt ei julge enam e-goldi-ga tegutseda,kuna see mul juba teine konto millega jama-eelmiselt kontolt kadus üle 50$ teadmata suunas.

Teadmata suunas..? Järelikult häkkerite töö. Vaatamata sellele, et minu e-kulla nr-t teavad paljud scammerid pole 2.a jooskul kordagi sisse murtud.

Kui seal summa pole suur, siis võiksid proovida seda varianti, mis on minu ajutisel kodukal link siin: https://surf4cash.onepagefree.com/?id=4829&
Võib olla on sellest abi ja kui summa väike siis pole ju midagi kaotada. Mina prooviks järgi. Sellise raha väljatoomise jaoks on vaja omada lisaks 2 e-kulla kontot.
hejaal kirjutas: Tere veelkord!

Vaatasin seda alertpay lehekülge ja seal võimalus 3 sorti arvet avada,millist soovitad?

Ette tänades


* BASIC PERSONAL ACCOUNT: (FREE TO OPEN - Receive Fee: $1.00 per transaction)
Do you need a starter account to send and receive money? Do you need a way to occasionally be paid in a quick and secure manner? Receive money for a flat rate of $1.00 per transaction. This is ideal if you primarily send payments, or buy online from merchants. The Personal Account is the perfect account to send and receive money from friends and family. Personal accounts do not have selling tools, but do have easy funding and withdrawal methods. (Learn more)
* PREMIUM ACCOUNT: (FREE TO OPEN Receive Fee: 2.5% + $0.25 per transaction)
Do you want an account without any limits? Do you want the ability to sell online? Start selling within minutes. If you are an active seller or do business online, choose the AlertPay Premium account.
The AlertPay Premium account is perfect for buying and selling online with the option to do business under your own personal name or under a company/group name. With a Premium account you have access to numerous online selling tools to help your business thrive online. Some business restrictions apply. (Learn more)
* SECURED ACCOUNT: (FREE TO OPEN - Receive Fee: 3.9% + $0.59 per transaction)
Do you require an account without any business restrictions? Do you need an account with chargeback prevention? This account accepts multi-level marketing, mature content and other commonly considered "risky" businesses.
With a Secured account you have access to numerous online selling tools to help your business thrive online as well as chargeback preventive measures to protect your business. (Learn more)

Minul on PREMIUM ACCOUNT ja Verified minu õigete andmetega s.t saatsin oma õige ID (ID kaardi pildi ja vist oli Elioni kuumakse e-arve). Ma täpselt ei mäleta aga minu arust peab ka Personal account olema verified. See selleks, et kahtluste korral su ülekandeid pidurdama ei hakata. NON Verified kontol on vist isegi kõrgem ülekandetasu (fee) kui Verified Premium kontol. Vist oli 2% summalt.

Ise pead otsustama kumba valid. ALERTPAY PERSONAL kontol on ka limiit ülekanded mitte 400$ kuus. Võibolla esialgu sul ei olegi mõtet Premium kontole kohe üle minna kui suurt summat pole oodata, sest Personal kontolt Premium kontole üleminek on ainult sekundite töö ja võid seda alati teha, kui tunned selle üle vajadust. Lihtsalt tuleb oma AP kontol vajutada lingile "upgrade" ja siis ta küsib edaspidiselt, et kas tahad upgradeda PREMIUM ACCOUNT või SECURED ACCOUNT ja kõik, oledki teise konto staatusega. Raha selle eest ei võeta, ainult teise staatuse valid sellise upgradega.

Huvitav oleks teada, kuidas sa sinna mõtled raha panna? Kõige odavam oleks muidugi E-kullaga AlertPay'd täiendad, fee 5.50 % + $0.25 USD per transaction. Checkiga on muidugi tasuta, kuid ei kujuta seda ette, kas Eesti panagast saab saata. Küsimus on kas AlertPay aktsepteerib (?). Minu teada ta Euroopa Bank Wired ei tunnista veel.

AlertPay Inc
Vasta