"Top Up" teenuse abil Paypal'i konto deponeerimine

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
karla
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Mär 2013, 19:04

Re: "Top Up" teenuse abil Paypal'i konto deponeerimine

Lugemata postitus Postitas karla »

surf kirjutas:
karla kirjutas:Kas Paypaliga ostes on vaja krediitkaarti kui saaks Top Upiga raha peale?
Ebayst ostes küsib minult krediitkaardi infot kuigi mul krediitkaarti pole.
Kas äkki on asi selles et raha pole veel peale kantud? Või pean kuskilt mujalt selle arve ära tegema?
PayPal'iga arveldades ei ole krediitkaarti vaja. Piisab täielikult PayPal-i kontol olevatest vabadest vahenditest. PayPal ei nõua krediitkaardi olemasolu, s.o lisavõimalus maksete sooritamiseks.
Kui sul on PayPali konto juba olemas ja sa soovid eBay-s mõne kauba eest maksta, siis peale "Proceed to checkout" ei ole vaja sisestada mingeid krediitkaardi andmeid. Seal peaks pakutama võimalus maksta PayPal-i kontoga (Pay with my PayPal account). Selleks aga tuleb sul seal samal "checkout" lehel siseneda oma PayPal-i kontosse (Log in to your PayPal account to complete the purchase).
Ka sinu eBay ja PayPal-i konto on muidu omavahel seotud? Kontode omavaheline sidumine peaks asja lihtsamaks tegema: https://pages.ebay.com/help/account/link-paypal.html
proovin,proovin ikka sama asi koguaeg. Seal tegelikult ütleb ka ,et lisa kas deebetkaart või krediitkaart. Äkki siis lisan deebetkaardi info sinna? Kahjuks ei leidnud seda kohta kus saaks lisada deebetkaardi, ainult krediitkaardi võimalus on mulle silma jäänud. Muud asjad on mul korras.
Vasta