Paypal valuuta konverter ja virtuaal krediitkaart

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Osavpoiss
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Nov 2012, 15:04

Paypal valuuta konverter ja virtuaal krediitkaart

Lugemata postitus Postitas Osavpoiss »

Tere

1. Kas paypal võtab eraldi raha veel valuuta konvertimise pealt USD - EUR?
2. Kui palju maksab SEBs enda kontol olevate USD konvertimine EUR?
3. Kui mul on tehtud virtuaalne krediitkaart SEBs ja panen sellel nt limiidiks 50€ siis kui ma tahan paypalist sinna kanda rohkem kui 50€ siis kas see on võimalik? Kas antud limiit kehtiv ainult maksmisel või ka raha vastuvõtmisel?

Aitäh, antud küsimused võivad olla mõningate jaoks rumalad, aga ma tõesti ei leidnud seda infot kuskilt ja pole teemaga kursis.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Paypal valuuta konverter ja virtuaal krediitkaart

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Tuleb natukene rohkem otsida ;)

1. PayPali esilehel on link Fees, kust leiad:
If your transaction requires a currency conversion, we will use a retail exchange rate. The retail exchange rate is our wholesale cost of foreign currency (determined by an outside financial institution) plus a currency conversion fee. This fee depends on the currency you are converting into. See the "Fees" > "Additional Fees" > "Currency Conversion Fee" section of the User Agreement for details.
Ehk vastus su küsimusele: Jah.

2. Pangad vahetavad alati oma valuutakursiga, kus on teenustasu sisse arvestatud. Neid näed näiteks SEBi puhul valuutakursside alt.

3. Kaardi tingimuste all on:
Kaardi tellimisel saad määrata ostulimiidiks kuni 3 500 eurot
ja
Tehinguid saad teha oma arvelduskontol oleva summa ja limiitide piires
Kuna vastuvõtmine toimub sinu pangakontole ja selle kohta mingeid eraldi märkusi pole, siis vastuvõtmisele ei tohiks ka pangapoolseid piiranguid olla (kui just sinu pangakontol pole ülemist piiri ees, kui palju seal raha on lubatud hoida :P). Sisuliselt on tegemist pangaülekande vastuvõtmisega.
Osavpoiss
Postitusi: 3
Liitunud: 08 Nov 2012, 15:04

Re: Paypal valuuta konverter ja virtuaal krediitkaart

Lugemata postitus Postitas Osavpoiss »

Tänud vastuse eest. Tegelt ma seda teadsin, et paypal võtab raha, aga just mõtlesingi, et kas paypal võtab rohkem raha, kui pank ümberkonvertimisel..
Vasta