Paypal ja krediitkaart

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
skybluu
Postitusi: 8
Liitunud: 09 Veebr 2013, 01:19

Paypal ja krediitkaart

Lugemata postitus Postitas skybluu »

Teenin pay per download lehtedega raha ja nüüd alles tuli meelde see asi, et kui üle 100$ nädalas mulle saadetakse et siis pean saatma passi koopia aga kuna ma olen alaealine (paypal alaealisi ei luba ju), siis mõtlesin et teeks kellegile tuttavale täiskasvanule paypali ja ühendaks ta krediitkaarti sellega aga kas mingit raha krediitkaarti pealt maha ei lähe kui ma kasutan seda ainult selleks et verified saada ja edaspidi ostan asju paypali rahaga mis PPD lehtedega teenin?
robin88
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:18

Re: Paypal ja krediitkaart

Lugemata postitus Postitas robin88 »

Paypal võtab kaardi pealt väikse summa maha.
skybluu
Postitusi: 8
Liitunud: 09 Veebr 2013, 01:19

Re: Paypal ja krediitkaart

Lugemata postitus Postitas skybluu »

robin88 kirjutas:Paypal võtab kaardi pealt väikse summa maha.
kas tasu võtab ainult siis kui verifien või võtab edaspidi ka kui ma paypali raha vastu võtan või makseid teen
skybluu
Postitusi: 8
Liitunud: 09 Veebr 2013, 01:19

Re: Paypal ja krediitkaart

Lugemata postitus Postitas skybluu »

Selline küsimus veel, et kas paypal tahab ikka passi koopiat isegi kui kasutaja verified?
robin88
Postitusi: 4
Liitunud: 03 Veebr 2012, 23:18

Re: Paypal ja krediitkaart

Lugemata postitus Postitas robin88 »

Nad võtavad maksete pealt endale kasumit ka natuke. Kui virtuaalseid oste teed siis pole dokumente vist vaja esitada, kui aga raha välja võtta tahad siis jah.
skybluu
Postitusi: 8
Liitunud: 09 Veebr 2013, 01:19

Re: Paypal ja krediitkaart

Lugemata postitus Postitas skybluu »

Kas nad võtavad seda kasumit krediitkaarti pealt? :S
Kasutaja avatar
gngstmt
Postitusi: 53
Liitunud: 11 Juul 2009, 10:42

Re: Paypal ja krediitkaart

Lugemata postitus Postitas gngstmt »

Ei tohiks võtta, kui raha omale kaardile kandma hakkad, siis sealt summast arvestatakse automaatselt väike kopikas maha.
Vasta