Paypalist ei saa rohkem kui $500 p/m võtta välja?

PayPal, Skrill, Neteller, Stripe, Payza jmt
mankiboy

Paypalist ei saa rohkem kui $500 p/m võtta välja?

Lugemata postitus Postitas mankiboy » 04 Nov 2013, 15:34

Tervist,

Esimest korda tahaks PayPalist võtta suurema hulga raha välja ~$10k, kuid nüüd tekkis probleem. Nimelt PayPal ei lase eestlastel muuta Withdrawal limitit. Mis käär on? Kas keegi on suutnud seda kuidagimoodi liftida?

Kui teed business accoundi, siis vist saab üle $500/kuus välja võtta, aga hetkel on 500 max. Ebareaalne.

Keegi oskab kommenteerida midagi selle kohta?

Taavi
Kontakt:

Re: Paypalist ei saa rohkem kui $500 p/m võtta välja?

Lugemata postitus Postitas Taavi » 04 Nov 2013, 17:16

https://www.paypal.com/us/webapps/helpc ... leID=94053

Sul ilmselt verifitseerimata pangakonto vmt?

Overview lehel peaks üleval servas olema "View limits" link ja sealt peaksid saama valida soovitud limiidid ja "lift limits".

mankiboy

Lugemata postitus Postitas mankiboy » 04 Nov 2013, 17:28

Taavi kirjutas:https://www.paypal.com/us/webapps/helpc ... leID=94053

Sul ilmselt verifitseerimata pangakonto vmt?

Overview lehel peaks üleval servas olema "View limits" link ja sealt peaksid saama valida soovitud limiidid ja "lift limits".

Full verified ja legit krediitkaart samuti.

Minul, ega ka mu tuttaval (kellel full verified), pole seda "view limits" võimalust. See peaks olema ainult US/UK/CA kontodel. Aga ma teen kõne PayPali ja vaatan kas saan targemaks.

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 04 Nov 2013, 17:29

Eks anna siis teada, mis räägivad. Vb pead tõesti business kontoks upgradema, sest seal on see nupp näiteks täitsa olemas ;)

mankiboy

Lugemata postitus Postitas mankiboy » 04 Nov 2013, 17:40

Taavi kirjutas:Eks anna siis teada, mis räägivad. Vb pead tõesti business kontoks upgradema, sest seal on see nupp näiteks täitsa olemas ;)
Kõne tehtud.

Ütlesid, et tõesti eestis max $500 withdrawal per month ja erandeid ei tehta. Seega, mina enam PayPali ei kasuta. Ma olen üldiselt üritanud suure kaarega PayPalist mööda minna, aga kuna üks vendor ei pidanud oma lubadusest kinni ja ei maksnud otse pangakontole, siis pidin laskma tal selle PayPali kanda. Nüüd omad vitsad peksavad...

Aga loodetavasti on see kasulik õppetund ka teistele, kes plaanivad läbi personaalse accoundi suuremaid summasi liigutada. Juhuks, kui keegi tahab omale paypalile dollareid, võib PM saata.

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 04 Nov 2013, 17:42

Mis businessi puhul suhtumine on? Sealt saad suuremaid summasid ka välja võtta?

Isiklikult ka paypal üldse ei istu oma suhtumisega. Pidevalt panevad lambist kontosid kinni ja lahti saamiseks mine või lolliks, sest ükski dokument ei sobi või unustatakse neid läbi vaadata ja siis öeldakse, et liiga vana juba vmt...

Kahjuks vist paljudel juhtudel ei ole head alternatiivi?

mankiboy

Lugemata postitus Postitas mankiboy » 04 Nov 2013, 17:44

Taavi kirjutas:Mis businessi puhul suhtumine on? Sealt saad suuremaid summasid ka välja võtta?

Isiklikult ka paypal üldse ei istu oma suhtumisega. Pidevalt panevad lambist kontosid kinni ja lahti saamiseks mine või lolliks, sest ükski dokument ei sobi või unustatakse neid läbi vaadata ja siis öeldakse, et liiga vana juba vmt...

Kahjuks vist paljudel juhtudel ei ole head alternatiivi?
Ei küsinud, aga ei viitsi hakata pabereid jälle määrima, sest ei ole ei FIE ega ka OÜ. Maksan hetkeseisuga ainult tulumaksu, kõik ülejäänud raha investeerin edasi või panen kõrvale. Seega arvatavasti on ka business account välistatud.

Üks alternatiiv, mida enamasti pakutakse on tšekid. Nende realiseerimine võtab kaua aega ja on üldiselt tülikas. Aga kui sa oled nn. "power seller", siis tehakse peaaegu alati erandeid, ehk siis otseülekanded Swedpanka.

Taavi
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Taavi » 04 Nov 2013, 17:59

Tšekkidega üsna krõbe teenustasu ka tavaliselt minu mäletamist mööda...

kullaotsija

Lugemata postitus Postitas kullaotsija » 01 Dets 2013, 01:10

mul on samuti enda arvates tavaline konto (Premier) kuid pilt hoopis teistsugune.
nimelt välja saakisn võtta 500€ päevas kuid vastu võtta ainult 2500€ aastas
samas on "lift limits" kastike avatud vastuvõetava raha suhtes

kirjutad siin dollarites, prooviksid ehk muuta põhivaluutaks euro

mul endal palju suurem probleem
ei ole kunagi suutnud ühildada sellist kaarti, mis üldse võimaldaks võtta välja raha pp kontolt
olen aru saanud et mastercard ei sobi selleks meie regioonis
proovin nüüd payoneer mastercard kaarti kuna nad väidavad et
võimaldavad rahade laekumist U.S kompaniidelt samuti ka Paypal ning Skrill
paypal ei luba esilagu kaarti lisada ja annab vea teate
tõenäoliselt tuleb Payoneer kontos ära täita ankeet ning laadida ID dokument, mis kohustuslik U.S. makseid kasutades
aga samas ei ole ka välistatud et pp-i tuleks lisada Payoneer panga konto kujul sest mulle on omistatud ka see

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 04 Dets 2013, 02:32

Proovi raha välja võtta (pangakontole) järgmise aasta veebruaris siis, kui Paypal läheb SEPA maksetele üle! Siis peaks Eesti elanik saama raha kanda oma pangakontole. Ehk on siis limiidid juba teistsugused?

https://cms.paypal.com/ie/cgi-bin/?cmd= ... le.x=en_US

Vasta