PayPal

PayPal, Skrill, Neteller, Stripe, Payza jmt
surf
Kontakt:

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf » 17 Dets 2008, 18:37

Kadunud, sul on täitsa õigus! Lugesin SEB virtuaalkaardi lepingu tingimusi ja seal pole vanusest juttugi. Helistasin SEB klienditoesse ja vastatati, et nn. "juuniorkonto" omanik e. alaealine ei saa seda avada jah..

Ma pole päris kindel, et ainult selle virtuaalkaardi lisamine aitab seda liimiti eemaldada. Igatahes kui sul õnnestub see limiit eemaldada, peaksid edaspidi väga ettevaatlik olema ja hoolikalt läbi mõtlema, kuidas sa sealt oma raha välja viid. Ma millegipärast arvan, et kui sa peale limiidi eemaldamist üritad kohe suuremat summat kuskile liigutada, võib juhtuda sama või veel hullem kellegi teise kontoga, kuhu üritad kogu oma raha saata, sest mingi aeg nad võib-olla jälgivad sinu kontot. Mul oli ańaloogne juhtum AlertPay'ga. Rikkusin AP reegleid sellega, et vahetasin raha ja niikaua kui ma saatsin väiksemaid summasid siia tänna, ei juhtunud minu kontoga midagi. Kui ma üritasin aga samal päeval peale suuremat rahavahetust küsida pangaülekannet, minu kontole pandi limiit peale.. Arvata võib, et alles siis hakati minu kontot põhjalikumalt uurima ja seati kahtluse alla. Ma millegipärast arvan, et kui ma oleks selle küsitud summa jaganud umbes pooleks või kolmeks osaks ja need osad kuskile investeerinud ning küsinud raha panka kunagi hiljem, poleks minu konto kahtluse alla seatud.

kadunud

Lugemata postitus Postitas kadunud » 17 Dets 2008, 22:50

Nagu surf ennustas, tuleb lisaks konto avamisele üles laadida ka krediitkaarti omaniku kodune aadress ja arvete tšekke, mis on sooritatud sama krediitkaarti pealt.
Pilt
Ma saatsin Paypalile virtuaalkaartiga seotud aadressi tõestuse, kuid kas sellest piisab, et limiteeritusest lahti saada?
Ma arvan, et selle vale nimega ei tohiks probleeme olla, sest ma sain Paypal konto verifitud, kuigi Paypal-i konto on vale nimega ja virtuaalkaart on tõelise nimega.

Snowy

Lugemata postitus Postitas Snowy » 07 Jaan 2009, 15:56

Kadunud, Mul oli umbes taoline probleem. Paypal limiteeris mu konto 3 dec. ja täpselt täna sain ma selle limiteeritud staatusest lahti. Lisasin ID doc ja Proof of address.

kriss15

Lugemata postitus Postitas kriss15 » 17 Mär 2009, 23:56

kas paypali on nii kah võimalik raha kanda et helistad mingil nr.-il ja mingi kindel summa võetakse minu arvelt maha?

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 19 Mär 2009, 16:49

kriss15 kirjutas:kas paypali on nii kah võimalik raha kanda et helistad mingil nr.-il ja mingi kindel summa võetakse minu arvelt maha?
Jah, seda nimetatakse 'PayPal Mobile' teenuseks. Põhimõtteliselt saad teha samu tehinguid, mis on olemas sinu tava PayPal kontol, lisaks e-maili aadressile saad raha saata ka kellegi GSM numbrile ja maksta kaupade eest ebay-s kasutades ebay wap teenust jne, KUID minu arust sellele teenusele saavad ligi ainult järgmiste riigikide kontoomanikud: USA, Austraalia, Kanada, Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania ja Suurbritannia, sest kui ma üritan siseneda PayPal Mobile lehe kaudu ( https://mobile.paypal.com ) oma kontole, siis saan järgmise veateate: "Error: PayPal Mobile is not available in your country at this time."

PayPal Mobile teenus peaks kättesaadav olema ka iPhone ja iPod Touch'idega.

Leidsin, et ebay wap teenus on kättesaadav järgmistele GSM operaatori klientidele nagu: O2, Orange, T-Mobile, Tesco-Mobile, Three, Virgin, Vodafone. Võimalik, et kui sa hangid endale ühe eelpool mainitud operaatori SIM kaardi ja lisad selle GSM numbri oma PayPal profiilile, siis saad ehk ka seda Mobile teenust kasutada, kui aktiveerid selle järgmisel lehel: https://www.paypal.com/mobile , kuid 100% selles kindel ei ole. Vaevalt keegi eestlastest on seda proovinud teha. Minul on PayPal'i profiili lisatud Eesti Tele2 GSM number ja kui ma proovin oma GSM numbrit antud lehel ( https://www.paypal.com/mobile ) oma kontole sisse logides aktiveerida, saan järgmise teate: "This phone number cannot be activated for PayPal Mobile". Nii, et kes teab, milline oleks vastus, kui mul oleks seal näit. Vodafone number..

PayPal Mobile KKK:
https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/websc ... AQ-outside
Lisaks:
https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/websc ... le-outside

ronts13

Lugemata postitus Postitas ronts13 » 25 Mär 2009, 15:41

Lisasin paypal-i krediitkaardi,tegin kõik ära,aga seal ütleb:
Enter the 4-digit PayPal code from your card statement to get Verified and lift your limits.
Ma ei saa aru,kus kohast ma selle 4 kohalise koodi saan,äkki keegi valgustaks???

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 25 Mär 2009, 18:57

ronts13 kirjutas:Lisasin paypal-i krediitkaardi,tegin kõik ära,aga seal ütleb:
Enter the 4-digit PayPal code from your card statement to get Verified and lift your limits.
Ma ei saa aru,kus kohast ma selle 4 kohalise koodi saan,äkki keegi valgustaks???
Loe palun veelkord minu 04 Sep 2007 postitust selle topicu esilehel: https://rahafoorum.ee/foorum/viewtop ... 5784#p5784 (vt. Step 4)

Lühidalt, "4-digit PayPal code" = "Expanded Use Number" ja leiad selle oma SwedBanki või SEB pangas krediitkaardi broneeringute alt (vt. pilti minu postituses).

Lisaks, kui sa oled oma krediitkaardi andmed sisestanud, peaksid saama ka oma e-mailile kirja, kus on see ka lahti seletatud. Kirja näidis:
Your card has been linked to your PayPal account - now you just need to confirm it. Here's how:

Pilt

Your card ending in XXXX has been charged 1.50 EUR on Mar. 25, 2009.

Check your card statement in 2-3 days and find the 4-digit PayPal code for the charge.
Return to PayPal and enter the 4-digit code to confirm your credit card.

The charge will be refunded to your PayPal account after you confirm your card. When you confirm your card, your Sending, Receiving and Withdrawal limits will be lifted and you will be a Verified member.

If you access your card statement online, you will see the number within 2-3 business days. If you don't have online access to your statement, please wait for your printed statement to arrive by mail.
Thank you for using PayPal!
The PayPal Team
Check your card statement in 2-3 days and find the 4-digit PayPal code for the charge - eesti keeli s.t seda, et vaata oma pangakontol kaardi makseajalugu (broneeringut). See broneering sisaldabki seda 4. kohalist koodi, mis asub kohe sõna PAYPAL ees ( 1234PAYPAL ). Ja tegelikult ei võta selle broneeringu kättesaamiseks 2 või 3 päeva vaid peaksid selle oma pangakontolt krediitkaardi maksete ajaloost leidma kohe, kui oled kaardi andmed PayPal'is sisestanud.

kadunud

Lugemata postitus Postitas kadunud » 11 Mai 2009, 19:43

Asi on nüüd nii kaugel,et ma ei saanudki sellest limiidist lahti. Õnneks on PayPalil selline süsteem, et kui sa ei suuda oma kontot avada kuue kuu jooksul saab kanda raha, mis PayPal konto peal, enda viruaalkaarti peale.
Saatsin ka SEB-le kirja virtuaalkaarti asjus(võib-olla on kellegile kasulik):

Tere!
Ma sooviksin kanda rahvusvaheliselt pangafirmalt Paypal raha enda debeetkaartile. Teadagi läheb Paypal-i ja debeetkaarti sidumiseks vaja krediitkaarti. Kuna ma ei ole pideva sissetuleksuga inimene, ei ole mul võimalik krediitkaarti taotleda, küll aga virtuaalkaati. Siit ka küsimus: kas virtuaalkaarti on võimalik kasutada ka teistpidi: kanda raha Paypalilt virtuaalkaartile ja see liigub sealt edasi minu debeetkaartile? Kui see on võimalik, kas siis on vaja virtuaalkaarti limiit tõsta nii kõrgeks, kui suur on minu summa, mida ma sooviksin kanda? Ma sooviksin ka teada kas on võimalik kanda raha Paypal kontolt virtuaalkaartile, kui Paypali konto omaniku nimi on erinev virtuaalkaarti omast?

Vastus:

Virtuaalkaardi avamisel seome selle automaatselt arvelduskontoga, mis tähendab,
et kaart toimib kui deebetkaart. Kõik Virtuaalkaardiga teostatud tehingud
liiguvad seetõttu arvelduskonto kaudu.

Virtuaalkaardiga on võimalik nii makseid teostada kui ka vastu võtta. Makse
vastuvõtmisel ei kontrolli kaupmehe süsteem kaardi kehtestatud limiiti,
mistõttu ei ole oluline selle suurus vähemalt tehingusumma ulatuses.

Kahjuks ei ole meile teada, kas PayPal kinnitab tehingu, kui PayPali konto
omaniku nimi erineb kaardivaldaja nimest. Soovitame selle küsimusega pöörduda
PayPali poole.

Virtuaalkaarti on võimalik avada internetipanga menüüpunktis Lepingud-> Kaardid-
> Virtuaalkaardi avamine. Kaart kehtib 40 päeva ning maksab 10 krooni.
Rohkem infot Virtuaalkaardi kohta leiate aadressilt
https://www.seb.ee/page/0101360218

Siit ka küsimus: kas kellegil on kokkupuuteid olnud sellise olukorraga, kus Paypali konto omaniku nimi on erinev virtuaalkaarti omast.

Kunagi proovisin ema nimega Viruaalkaarti siduda oma varinime kontoga(lugege postitust paar lehte tagasi) ja see toimis, seega minu loogika eeldab, et siis on võimalik ka raha üle kanda.

kadunud

Lugemata postitus Postitas kadunud » 24 Mai 2009, 11:25

Tere jälle!

Nädalaega tagasi panin ma selle raha Paypalist vale nime pealt teele ja läks viis päeva ning kanne tuli korralikult üle. Teadmiseks teistelegi, et teil on võimalik kanda raha Paypalist oma konto peale, isegi siis kui teie Paypali konto omaniku nimi on erinev eestimaise panga omaniku nimest.

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 24 Mai 2009, 14:45

kadunud kirjutas:Tere jälle!

Nädalaega tagasi panin ma selle raha Paypalist vale nime pealt teele ja läks viis päeva ning kanne tuli korralikult üle. Teadmiseks teistelegi, et teil on võimalik kanda raha Paypalist oma konto peale, isegi siis kui teie Paypali konto omaniku nimi on erinev eestimaise panga omaniku nimest.
Väga huvitav.. 8) See on üks oluline info. Kadunud, mis panga kaardiga tegu oli?

Vasta