PayPal

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
geblicious
Postitusi: 5
Liitunud: 24 Okt 2007, 03:08

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas geblicious »

hm mul on usa pangakonto olemas küll aga ikka ei lase raha peale laadida, ilmselt sellepärast et staatus on "Estonian-verified", ei tea kas elukohta muuta saab? või peaksin usa kaardi primaryks tegema, praegu on primary eesti kaart ja usa pangakonto. oskad ehk aidata?
Pilt
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

geblicious kirjutas: hm mul on usa pangakonto olemas küll aga ikka ei lase raha peale laadida, ilmselt sellepärast et staatus on "Estonian-verified", ei tea kas elukohta muuta saab? või peaksin usa kaardi primaryks tegema, praegu on primary eesti kaart ja usa pangakonto. oskad ehk aidata?

muudad usa primaryks ja siis kannab paypal sinna cashi sulle mõned sendid ja selle kaudu saad identida..et midagi rasket ei ole..

krt vb peab ip kaa oleks US oma.. dunno..
Kasutaja avatar
geblicious
Postitusi: 5
Liitunud: 24 Okt 2007, 03:08

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas geblicious »

ai ai, probleem on hoopis selles, et kuna regamisel panin riigiks eesti siis ei saa billing adreusa oma olla ja kui billing adre on vale ei saa ka kaarti primariks teha :S ...seega kui tahan, et see töötaks peaksin uue konto tegema :|
Pilt
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

Jep.. siis on sul aint sellega nats jama, et kui sa ebayst midagi tellima hakkad, siis nad kasutavad su primary aadressi :D, et siis pead igakord neile teada andma, et sa ei soovi sinna nänni vaid hoopis teiselepoole maakera :D
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas algaja »

kellegil ehk 25 dollarit paypali kontol ??? sooviks osta mingi %-ga.
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

Sama siin ostaks kaa kokku kui juhtub olema nüüd lähiajal kuna ikkagi sain nüüd teada, et mul endal läheb 1,5-2 nädalat, et raha sinna jõuaks :S

PS. algaja kui kiiret pole siis võin aidata.. aga pead siis varuma selle 7-9 tööpäeva :/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

IXI kirjutas: Sama siin ostaks kaa kokku kui juhtub olema nüüd lähiajal kuna ikkagi sain nüüd teada, et mul endal läheb 1,5-2 nädalat, et raha sinna jõuaks :S

PS. algaja kui kiiret pole siis võin aidata.. aga pead siis varuma selle 7-9 tööpäeva :/


Endal pole rahagi, mille eest sa siin ostad siis?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

deathace kirjutas:
IXI kirjutas: Sama siin ostaks kaa kokku kui juhtub olema nüüd lähiajal kuna ikkagi sain nüüd teada, et mul endal läheb 1,5-2 nädalat, et raha sinna jõuaks :S

PS. algaja kui kiiret pole siis võin aidata.. aga pead siis varuma selle 7-9 tööpäeva :/


Endal pole rahagi, mille eest sa siin ostad siis?


Miks mul raha ei peaks olema :roll:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

No võlga pole ju ära maksnud...ja põhjenduseks tõid, et sul konto tühi.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

deathace kirjutas: No võlga pole ju ära maksnud...ja põhjenduseks tõid, et sul konto tühi.

Eesti omad jah kahjuks tühjad praegu :(
Järgmine nädal peaks selle probleemi lahendatud saama.
Kasutaja avatar
bultaco
Postitusi: 13
Liitunud: 13 Okt 2007, 12:15

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas bultaco »

kas vertifitseerimatapaypali kontoga saab ebayst asju osta?
või siis laiemas mõttes , et milleks üldse vertifitseerimata paypali raha kasutate ?
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

bultaco kirjutas: kas vertifitseerimatapaypali kontoga saab ebayst asju osta?
või siis laiemas mõttes , et milleks üldse vertifitseerimata paypali raha kasutate ?

mingid piirangud on peal siiski ja osad müüjad ei aksepteeri verifymatta kontosi.. ja vähe veel sellest? mul verfytud.. aga osad nõuavad veel mingeid ime pikkasi lisa verifysi :D suht karmiks elu läind.
Marguz
Postitusi: 8
Liitunud: 02 Okt 2007, 10:00

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Marguz »

Kas keegi targem inimene võib öelda kas ma võin praegusel hetkel kanda paypalist raha ühelt kontole teisele või siis see sama summa saata credit kaardile mis on paypalis regatud?
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

Marguz kirjutas: Kas keegi targem inimene võib öelda kas ma võin praegusel hetkel kanda paypalist raha ühelt kontole teisele või siis see sama summa saata credit kaardile mis on paypalis regatud?

mm.. aga miks sa ei peaks VÕIMA :D?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Marguz kirjutas: Kas keegi targem inimene võib öelda kas ma võin praegusel hetkel kanda paypalist raha ühelt kontole teisele või siis see sama summa saata credit kaardile mis on paypalis regatud?

Jah, saab.
Miinimum withdraw summaks krediitkaardile on €10.00 EUR ja ülekanne maksab €2.
Marguz
Postitusi: 8
Liitunud: 02 Okt 2007, 10:00

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Marguz »

Okei. Seda ma kõike nägin ja proovisin teha. Aga lööb sellise logo, et page not found.
Kasutaja avatar
bultaco
Postitusi: 13
Liitunud: 13 Okt 2007, 12:15

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas bultaco »

Aga mida ma siis üldse vertifitseerimata paypali kontoga teha saan , teisele paypali kontole (vertified või unvertified) ikka saan kanda ?
( vabandage nende lollide küsimuste pärast , aga plaanis ka lõpuks ekulla pealt paypali peale üle minna peale seda viimast icegoldi jama :P)
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

bultaco kirjutas: Aga mida ma siis üldse vertifitseerimata paypali kontoga teha saan , teisele paypali kontole (vertified või unvertified) ikka saan kanda ?
( vabandage nende lollide küsimuste pärast , aga plaanis ka lõpuks ekulla pealt paypali peale üle minna peale seda viimast icegoldi jama :P)

saad küll jaa :)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Marguz kirjutas: Okei. Seda ma kõike nägin ja proovisin teha. Aga lööb sellise logo, et page not found.

Marguz
seleta üksikasjalikumalt, mis sa teha proovisid? Kui ma sinust õieti aru sain, üritasid krediitkaardile oma Paypal kontolt raha ülekanda. Kui see on nii, siis:
1. mis errorilehe või logo sulle Paypal ette lõi? Võiksid postitada selle screenshoti.
2. kas sinu Paypal konto on ikka verifitseeritud? Kui jah, siis millise krediitkaardiga?
2. mis oli selle summa täpne suurus ja millises valuutas sa oma krediitkaardile ülekanda tahtsid?

Withdraw funds to your card
Kuigi minimum withdraw krediitkaardile on €10 EUR-i, üritasin just teha seda sama oma Paypal kontol oleva €3 EUR-iga. From This Balance alt (kus on "Select Balance") valisin EUR-id (€3.00 EUR), edasi sisestasin summa (Amount) lahtrisse 3 ja oma krediitkaardi, kuhu raha saata ja mingit selletaolist errorit nagu sina seda nägid mulle Paypal ei andnud. Leht lihtsalt hoiatas mind, et küsitav summa ei ole piisav:
Your withdrawal amount is less than the minimum withdrawal amount. This amount is €10.00 EUR.

Ma millegipärast arvan, et sa tegid midagi valesti.
manyman

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas manyman »

Öelge kuidas PP account downgrade käib, et teha uus ja siis juba verified PP account
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

manyman kirjutas: Öelge kuidas PP account downgrade käib, et teha uus ja siis juba verified PP account

Nati segane küsimus.
Mis puutub siia verified? Downgrademiseks nim. Premium/Business kontolt tagasi Personal kontole saamine. Kui sa mõtled seda, siis sellist päringut saaks saata "Contact Us" vormi abil logides sisse Paypali abikeskuse lehelt (Help by Email) https://www.paypal.com/helpcenter/main. ... trycode=US ja valides seal näit. "Changing/Updating account information"

Sama saaks teha ka telefoni teel (Help by Phone):
Hours of service:
4:00 AM PST to 10:00 PM PST Monday through Friday
6:00 AM PST to 8:00 PM PST Saturday and Sunday
For general questions, please call:
+1-402-935-2050

Märkuseks!
Saad downgradeda ainult 1X , mis tähendab seda, et kui sa ühe korra oled juba oma kontot downgradenud ja hiljem uuesti seda upgradenud, siis 2X sa seda enam kunagi downgradeda ei saa.
Loe siit:
https://www.paypal.com/helpcenter/main. ... ton=Search

Samas ma ei saa aru, miks sa seda teed? Paypal lubab ju Premier või Business konto kõrvalt avada ka lisaks ühe Personal konto. Kasulik on omada kaks PP kontot: Personal ja Premium (või Business). Premium ja/või Business kontoga sa saad krediitkaardi makseid vastu võtta, Personaliga aga mitte.

Kui sinu küsimus seisnes selles, et tahad lihtsalt oma vana "Verified" konto muuta tagasi "Unverified" e. kontolt autoriseerimise eemaldada, siis seda peaks saama teha eemaldades oma krediitkaardi andmed sellelt kontolt:
If your credit card was registered to a different PayPal account, you need to log in to the previous account and remove the card before adding it to your new account. To remove credit cards from your account click the Profile subtab and Credit Cards link.
Kasutaja avatar
Pandora
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Jaan 2008, 20:53

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Pandora »

:roll:
Tule mulle refferaliks! http://uronlinebux.com/?r=pandora
ClixMania on tagasi! Liitu http://www.clixmania.net/?r=27718
Teeni raha netis klikkides http://4bux.info/?r=pandora
aadu16
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Veebr 2008, 20:10

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas aadu16 »

suur probleem ilmselt siis

sisestasin siis kõik andmed nii nagu peab ja kui vajutasin add card siis...
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

hea oleks kui keegi aitaks siis milles probleem . kas see võib olla sellest et mingit piirangud peal vms:( on tõitsa olemas ühispangas konto (isic) ja ka hansapangas (NPNK)KAART :(
Kasutaja avatar
Hybrid Soldier
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Jaan 2008, 23:27

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Hybrid Soldier »

Sul peab KREDIITKAART olema.
Ehk siis VISA jms. (Visa Electron on hoopis teine asi)
aadu16
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Veebr 2008, 20:10

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas aadu16 »

Hybrid Soldier kirjutas: Sul peab KREDIITKAART olema.
Ehk siis VISA jms. (Visa Electron on hoopis teine asi)


mhm kuid kust saab sellise asja nagu SWIFT BIC :(
aitähh et eelmisele vastasid
!!! :)
Vasta