PayPal

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
Hybrid Soldier
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Jaan 2008, 23:27

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Hybrid Soldier »

Eesti Pankade BIC e. SWIFT koodid siin: https://www.pangaliit.ee/arveldused/IBAN/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

aadu16 kirjutas: suur probleem ilmselt siis

sisestasin siis kõik andmed nii nagu peab ja kui vajutasin add card siis...
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

hea oleks kui keegi aitaks siis milles probleem . kas see võib olla sellest et mingit piirangud peal vms:( on tõitsa olemas ühispangas konto (isic) ja ka hansapangas (NPNK)KAART :(

Tere Aadu!
Milline logo sinu NPNK-l on?
Kui sinu NPNK kaardil on VISA Electron logo, siis seda kaarti sa lisada ei saa e. selle kaardiga sa ei saa ka mujal online teel makseid sooritada. Kui aga sul on aga NPNK EURO<26, siis see peaks VISA logoga olema. Mul ei ole sellist kaarti olnud ja raske mida öelda aga kui sellel kaardil on tagaküljel olemas ka "secure code" siis see peaks olema aktsepteeritav. Kui EI, siis üks põhjustest võib olla ehk selle kaardi lühike kehtivusaeg. See minu arvamus.
aadu16
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Veebr 2008, 20:10

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas aadu16 »

surf kirjutas:
aadu16 kirjutas: suur probleem ilmselt siis

sisestasin siis kõik andmed nii nagu peab ja kui vajutasin add card siis...
This credit card has been denied by the bank that issued your credit card. For details on why your card was denied, please contact your credit card issuer's customer service department. Or, you may want to try adding a different credit card.

hea oleks kui keegi aitaks siis milles probleem . kas see võib olla sellest et mingit piirangud peal vms:( on tõitsa olemas ühispangas konto (isic) ja ka hansapangas (NPNK)KAART :(

Tere Aadu!
Milline logo sinu NPNK-l on?
Kui sinu NPNK kaardil on VISA Electron logo, siis seda kaarti sa lisada ei saa e. selle kaardiga sa ei saa ka mujal online teel makseid sooritada. Kui aga sul on aga NPNK EURO<26, siis see peaks VISA logoga olema. Mul ei ole sellist kaarti olnud ja raske mida öelda aga kui sellel kaardil on tagaküljel olemas ka "secure code" siis see peaks olema aktsepteeritav. Kui EI, siis üks põhjustest võib olla ehk selle kaardi lühike kehtivusaeg. See minu arvamus.


Minul jh Visa Electron kuid kas ma siis pean panka minema ja ütlema et ma tahan toda NPNK euro kaarti vms . tahtsin teha jh alertpays asjad korda kuid ei saa :( mingid swift koodi tahab kuid mul nagu ka ühispanga oma see isic kas tollega ei saa midagi või teen tuleroaks mõlemad :lol:
Kasutaja avatar
Hybrid Soldier
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Jaan 2008, 23:27

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Hybrid Soldier »

Andsin sulle ju lingi kust SWIFT koode saad..
Krediitkaarti saad siis teha, kui su igakuine sissetulek on vähemalt 5000.-
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Hybrid Soldier kirjutas: Andsin sulle ju lingi kust SWIFT koode saad..
Krediitkaarti saad siis teha, kui su igakuine sissetulek on vähemalt 5000.-


Ei pea tingimata 5000.- olema, sõltub pangast, mõnes kohas pakutakse ka kõvasti väiksema sissetuleku puhul seda varianti, aga jah, viimase 6 kuu jooksul peab sissetulek olema küll.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
aadu16
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Veebr 2008, 20:10

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas aadu16 »

Hybrid Soldier kirjutas: Andsin sulle ju lingi kust SWIFT koode saad..
Krediitkaarti saad siis teha, kui su igakuine sissetulek on vähemalt 5000.-

aga mis kasu minul sellest kui jh mul visa electron nii et . aga kui selle krediitkaarti saan kas siis panen sinna swift sellise koodi ainult we EEUHEE2X
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

See ei ole Alertpay foorum aga OK.
Loe AlertPay esimest postitust siin. Seal on ära selgitatud. Erinevalt Paypalist, kus oma krediitkaardile saab laadida oma Paypal kontol olevat raha, Alertpays on krediitkaardid maksete tegemiskes ja ainult!
SWIFT/BIC ja IBAN koodid on selle jaoks, kui sisestada oma panga andmed, et vajadusel sealt raha välja võtta (küsida) otse oma Eesti panga arveldusarvele.
Kasutaja avatar
Hybrid Soldier
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Jaan 2008, 23:27

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Hybrid Soldier »

aadu16 kirjutas:
Hybrid Soldier kirjutas: Andsin sulle ju lingi kust SWIFT koode saad..
Krediitkaarti saad siis teha, kui su igakuine sissetulek on vähemalt 5000.-

aga mis kasu minul sellest kui jh mul visa electron nii et . aga kui selle krediitkaarti saan kas siis panen sinna swift sellise koodi ainult we EEUHEE2X


Just nimelt see kood.

Visa Electron on abiks siis, kui soovid välismaal poodidest midagi osta või pangaautomaatidest raha välja võtta ;)
copernik
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Veebr 2008, 16:12

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas copernik »

Kas saan õieti aru...et kui ei oma krediitkaarti siis paypali teenuseid ma kasutada ei saa?ei saa ntx oma pay-paly kontole laekuvat raha ntx tsekina välja võtta?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

copernik kirjutas: Kas saan õieti aru...et kui ei oma krediitkaarti siis paypali teenuseid ma kasutada ei saa?ei saa ntx oma pay-paly kontole laekuvat raha ntx tsekina välja võtta?

Kui sa ei oma mõnda krediitkaarti, mida Paypal aktsepteerib või mõnda muud pangakontot Euroopas, siis küll.. Eesti pankasid ta ju ei aktsepteeri veel.

Kuid võib ju kasutada kellegi hea tuttava abi, näit. saata raha mõne tuttava kontole, kes saaks seda oma krediitkaardile küsida. Või veel parem, kes vajaks Paypalit ja teeks sinuga vahetust, ostaks sinu käest seda raha.

Ja mida sa tavaliselt oma sularahaga teed? Ma ei usu, et ostad ainult süüa. Kindlasti ostad ka mõnda kaupa. Miks siis mitte raisata seda raha ostes vajalikku kaupa ebay.com-ist? Mina pole seal veel ühegi kaubaga tünga saanud. Ja hea otsingu korral on võimalik seal ka väga soodsalt osta.
verner

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas verner »

Tere

Sorry, aga ikka on segane

Oman paypal kontot alles väga lühikest aega. Registreerisin edukalt paypal-i oma NPNK sinistkarva deebetkaardi MITTE krediitkaardi. Antud kaardil on olemas VISA ning EURO26 logod.
Kaardi taga on olemas ka see kolmekohaline number, mida paypal edukalt aktsepteeris ning minu kontolt ka 1.50 euri bronneeris.

Account type: personal
Status: Estonian-Verified

(Näide) Kui onu Juhan mulle kaugelt Ameerikast paypal-i arve peale raha kandib siis kas ma saan seda oma Hansapanga kontole edasi kanda või ma ikkagi EI saa seda teha.

Olen terve topicu läbi lugenud ja asi on siiski veel segaseks jäänud...

Parimat
Verner
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Kõigepealt, tere tulemast RF-i, Verner! ;)

Kui sa oleks topicut hoolikamalt läbi lugenud, siis sa oleksid märganud mitu postitust, kus on öeldud, et Eesti elanik saab hetkel oma PayPal-i kontolt raha küsida ainult oma krediitkaardi peale. Samuti saab eestlane raha küsida oma USA panka, iseasi, paljud seda arvet USA pangas omavad?
Estonia
Send: Send funds without sharing your financial information.
Receive: Receive funds quickly from anyone with an email address in the 190 countries and regions that accept PayPal.
Withdraw: Withdraw funds from your PayPal account:
* To your credit, debit, or prepaid card.
* To your US bank account.



Mis puutub sinu NPNK EURO<26 Tudengikaarti. Kui ma uurisin selle kaardi kohta täpsemalt Hansapanga Noortepanga kodulehelt:
https://www.npnk.ee/kaardid_tudengi.php , siis sain ma sellest aru niipalju, et see ei ole tavaline debeetkaart nagu sa mainisid. See on universaalne kaart, mis omab nii debeertkaardi kui ka krediitkaardi omadusi..
NPNK kodulehelt:
NPNK EURO<26 Tudengikaart on ühtlasi VISA krediitkaart, mida on võimalik kasutada seal, kus tavaline kaart ei sobi. Näit. netipoodides, hotellide broneerimisel, lennupiletite ostmisel..

Lühidalt, kui sinu NPNK kaart on PayPal-i poolt juba aktsepteeritud, mida näitab ühtlasi ka selle staatus (Status: Estonian-Verified), siis soovi korral saad oma PayPal'i kontolt raha küsida oma NPNK krediitkaardile.
Kui sisened oma PayPal'i profiili alt "Credit Card" menüüsse, siis peaksid oma krediitkaardi andmete juures nägema järgmist teksti Accepts PayPal withdrawals, mis ütlebki seda, et sul on lubatud antud kaardile raha küsida:

Pilt

Et raha oma krediitkaardile küsida, peab sisenema oma PayPal kontole ja klõpsama Withdraw lingile (vt pilti!)

Pilt


Edasi klõpsad Withdraw funds to your card ja valid summa, mida soovid küsida.

Pilt

PS. Minimaalne w/d summa on $10.00 USD ja teenustasud iga w/d eest on €2 EUR
verner

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas verner »

Suured Tänud 8)
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas marten66 »

*Surf sai PayPal'i endale ühe patsiendi juurde* ;)
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

marten66 kirjutas: *Surf sai PayPal'i endale ühe patsiendi juurde* ;)

Vist ei, juhul, kui ta varem pole liitunud muidugi.. (tavaliselt tuleb automaatne e-mail teavaitus, kui keegi liitub). Paypalisse pole ammu juba reffe saanud. Ju ta siis pole nii POP.. ;)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Küsisin mõni hetk tagasi $80 USD oma Hansapanga Visa kaardile. Vaatame kaua sellega läheb :)
Arvestades madalat dollari kurssi ja CC ülekandetasu (30 EEK), kätte peaks siis saama 744.34 EEK

Pilt


Vaatasin igaks juhuks üle ka oma limiidid. Kontotüüp on mul Personal Verified ja ööpäevas saan kaardile küsida kuni 500$.
Krediitkaardimakseid teistelt kasutajatelt saan sellise kontotüübiga vastu võtta ainult 2 x aastas. Kui see limiit on ületatud ja soovin CC makseid vastu võtta, tuleb oma konto upgradeda juba Premier/Business tüübiks.

Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Paistab, et minu w/d on Paypal'i poolt juba töödeldud (?), kuid krediitkaardi arvel seda raha veel ei näe.

Pilt

* PayPal transfers funds to your card in 5-7 days, but your card issuer's policies may affect the processing time

Ootame siis need päeavad ära..
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Tänaseks on Paypali raha käes, kuid... siin RF-is tuleb nüüd üks uus ja huvitav teema nimega: "Paypali ja Hansapanga saaga" :lol:

EDIT: Teema siin:
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?f=57&t=1404
fraise
Postitusi: 2
Liitunud: 30 Juul 2008, 14:15

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas fraise »

Kas nii saab, et kannan raha eesti pangast MoneyBookerisse ja sealt PayPali?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

fraise kirjutas: Kas nii saab, et kannan raha eesti pangast MoneyBookerisse ja sealt PayPali?

Vastus on jällegi EI

PayPal on väga range poliitikaga. Igasugune rahavahetus on reeglite vastane. Ütleme lihtsalt. Sul on võimalik saada raha oma Paypalile teistelt PayPali kasutajatelt (näit. midagi neile müües, laenates jne). Ja nagu ma sulle ennist vastasin, saad raha kanda oma PayPalile USA pangakontolt, kui sul see muidugi olemas on.

Postitan veelkorra:
PayPal Offerings Worldwide

Estonia
Send: Send funds without sharing your financial information.
Receive: Receive funds quickly from anyone with an email address in the 190 countries and regions that accept PayPal.
Withdraw: Withdraw funds from your PayPal account:
* To your credit, debit, or prepaid card.
* To your US bank account.


Kui midagi müüa ei ole, siis on veel üks võimalus, kuid tiba keerulisem.
Kui sul on keegi hea tuttav, kelle PayPali kontol raha puudub, kuid tal on autoriseeritud(verifitseeritud) PayPali konto, mis tähendab seda, et tal on sisestatud seal (näit. Hasapanga) krediitkaart ja viimane on nõus sulle sinu PayPali aadressile tegema oma krediitkardilt ülekande, siis ta saab seda teha sinu kodulehel oleva 'PayPal Donate' lingi kaudu.
'PayPal Donate' lingile vajutades, sinu tuttav lihtsalt valib Payment Method'iks mitte 'PayPal Balance' vaid 'Credit/Debit Card' ja annetab..
NB! Ise pole seda varianti läbi proovinud, kuid arvan, et see asi peaks töötama!

Ja veel üks asi. Krediitmakset saad Personal kontoga vastu võtta 2 x aastas. Kolmanda makse vastuvõtmisel pead oma konto juba muutma Business'iks.

Ise olen PayPalile raha saanud ainult rahavahetustega (ühe e-raha teise vastu vahetades). See on minu jaoks kõige lihtsam viis PyPalile raha saada.
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Tänud Surf vastuse eest:
surf kirjutas: Tere tulemast Raha Foorumisse, kadunud!
Oleksid pidanud postitama selle küsimuse otse PayPal üldteema alla siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?f=57&t=609 . Seal on sellest ka esimestel lehtedel juttu.
Otse arveldusarvele ei saa. Paypal kontolt on võimalik Eesti elanikul hetkel raha küsida oma kohaliku panga poolt väljastatud krediitkaardile, millel on VISA logo, mis on ju põhimõtteliselt sama kui oma panga kontole. Tavaline Visa Electron kaart selleks ei sobi, kuna sellel puudub CVC kood (3-kohaline kaardi valideerimiskood kaardi tagaküljel).
Miinimum withdraw summaks krediitkaardile on €10.00 EUR ja teenustasu on €2.00 EUR summa pealt.

Viimasel ajal on mujal foorumites olnud juttu, et seda raha saab küsida ka SEB Virtuaalkaardile, mis sinu puhul oleks siis parim viis, küsida sealt raha oma SEB panka, omamata selleks krediitkaarti.

Ise olen küsinud raha oma PayPal kontolt Hansapanga vaba tagasimaksega krediitkaardie VISA CLASSIC REV.

PayPali hetke pakkumine
Estonia
Send: Send funds without sharing your financial information.
Receive: Receive funds quickly from anyone with an email address in the 190 countries and regions that accept PayPal.
Withdraw: Withdraw funds from your PayPal account:
* To your credit, debit, or prepaid card.
* To your US bank account.


Kuid sooviksin rohkem teavet SEB Virtuaalkaarti kohta. Lugesin läbi SEB kodulehel oleva info, mis puudutas Virtuaalkaardi vormistamist ja tellimist. Sain natuke targemaks selles osas, kuid ei oska veel Paypalilt SEB Virtuaalkaartile raha kanda. Keegi võiks teha õpetuse kuidas kanda Paypalilt raha SEB Virtuaalkaartile. Oleksin väga tänulik.
Lisaks täpsustav küsimus:
Kuidas Virtuaalkaart maksete tegemisel töötab st. kui ma sõlmin virtuaalkaardi lepingu kas siis see raha mis on Virtuaalkaartil limiidiks automaatselt lahutatakse sinu deebetkaarti kontolt maha või sinu raha seis seni ei muutu kuni sa oled sooritanud mõne makse Virtuaalkaartiga?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

kadunud kirjutas: Tänud Surf vastuse eest:

Kuid sooviksin rohkem teavet SEB Virtuaalkaarti kohta. Lugesin läbi SEB kodulehel oleva info, mis puudutas Virtuaalkaardi vormistamist ja tellimist. Sain natuke targemaks selles osas, kuid ei oska veel Paypalilt SEB Virtuaalkaartile raha kanda. Keegi võiks teha õpetuse kuidas kanda Paypalilt raha SEB Virtuaalkaartile. Oleksin väga tänulik.
Lisaks täpsustav küsimus:
Kuidas Virtuaalkaart maksete tegemisel töötab st. kui ma sõlmin virtuaalkaardi lepingu kas siis see raha mis on Virtuaalkaartil limiidiks automaatselt lahutatakse sinu deebetkaarti kontolt maha või sinu raha seis seni ei muutu kuni sa oled sooritanud mõne makse irtuaalkaartiga?

Minul SEB virtuaalkaarti ei ole, nii et kui soovid täpsemat infot ma soovitan võtta ühendust SEB panga klienditeenindusega (tel. 665 5100) aga ise arvan, et asi toimib järgmiselt:
vormistad endale selle virtuaalkaardi U-Netis, valides sellele mingi soovikohase limiidi (maks. kuni 50 000 EEK). Nimetus "virtuaalne" ongi sellepärast, et füüsiliselt sa ühtegi kaarti ei saa vaid saad kaardi numbri + kolmekohalise turvatunnuse CVV2 (card verification number) ja kehtivusaja, mis on need põhiandmed, mida tavakrediitkaardid omavad, et saaks oma kaarti näit. PayPal kontol autoriseerida.

Pilt

SEB lehelt
Kuidas virtuaalkaarti kasutada?
Virtuaalkaart on kasutatav kohe peale selle vormistamist. Kui olete internetikauplusest kauba välja valinud ja tehingu kinnitanud tuleb:

* valida maksmisviisiks Visa kaardiga maksmine
* edastada kaupmehele kaardi andmed:
+ kaardi number,
+ kehtivus
+ turvatunnus CVV2

Kaardi andmeid (kaardi numbrit, kehtivusaega, turvatunnust, limiiti ja vabu vahendeid) saab vaadata ainult U-Netis.


Kui sa sisestad oma virtuaalkaardi andmed PayPal kontole ja see lubab seda kaarti autoriseerida, siis järelikult saadki seda SEB virtuaalkotnot makseteks kasutada.

Pilt

SEB virtukaart ise vist pidi kehtima 40 päeva.
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas raulves »

Küsiks siis seda ,et kas PayPalile tulevad maksed kiiremini kui Alertpayle ,mõtlen PTC lehtedelt.Ja kas PayPalilt saab Alertpayle raha saata.
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Kui kiiresti tuleb raha ühele või teisele maksevahendile, see ei sõltu mingil juhul maksevahendist endast.
Nii Paypal kui ka AlertPay kontosisesed maksed on automaatsed (eng. instant) s.t seda, et kui keegi saadab sinu PayPal kontole raha, saad selle kätte auomaatselt. Nii on see ka kõikides globaalsetes maksevahendites, mida kuulnud või kohanud olen. Järelikult kõik oleneb lehe omanikust, kui kiiresti ta selle ülekande sulle teeb.

Ametlikult PayPali'lt AlertPay'le ja vastupidi raha saata ei ole võimalik. Saab vahetada mitteamtlikult e. foorumlaste keeles 'M2M' teel (member to member).
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

Krt küll Paypalis läheb raha ikka päris kaua kontole, kolmas päev juba sebis see summa broneeritud aga kuidagi ei jõua asi paypali kontole. :(
Vasta