PayPal

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Vasta
Kasutaja avatar
MsPiggy
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Nov 2006, 20:47

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas MsPiggy »

cashflow kirjutas: Tee personal.
Premieril kopsakamad teenustasud + kaardimaksete saamise võimalus. Raha vastuvõtt muidugi eestlastele tulevikumuusika ikka veel...
PS. Esimese krediitkaardimaksega personal kontole muutub too automaatselt premieriks.


Vabalt võib ka mõlemad teha. Kui tead, et maksja maksab otse PP kontolt mitte krediitkaardiga, siis annad sellele personal konto emaili ja tenustasusid ei tule. Kui aga on kindel, et maksja kaarti kasutab, siis annad premieri aadressi. Oma personal kontole saad hiljem kõik tasuta ümber kantida.

Kui kaardimakse tahab tulla personal kontole, siis ei muutu see minu teada automaatselt premieriks, vaid sa saad seda ise otsustada. Üsna arusaadavalt tuli sellekohaseid selgitusi, anti võimalus makset mitte aktsepteerida ja säilitada personal. Lihtsalt ei võta raha vastu ja annad maksjale teise konto emaili. Kui tegi miski suure firmaga, siis muidugi ei tasu jamada ja kasutada kohe premieri.

Üks nipp veel - kui maksja kasutab masspay-d, siis teenustasusid ei tule ka premier kontole. Vähemasti PTR webmasterid nii väidavad ja mul endal ühest PTR-ist tulnud rahast tõesti makse maha ei läinud.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

MsPiggy-lt alati kasulik inff ;)

Ikka päris ammu pole sind kohanud siin.. back in business? :D
Tere!
Kasutaja avatar
MsPiggy
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Nov 2006, 20:47

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas MsPiggy »

Ehh, puhkusel :D
Olen vist tõesti kaua eemal olnud - surf siin räägib juba ka raha kulutamisest mitte ainult teenimisest :lol:
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

MsPiggy kirjutas: Ehh, puhkusel :D
Olen vist tõesti kaua eemal olnud - surf siin räägib juba ka raha kulutamisest mitte ainult teenimisest :lol:


Kole palju OT aga jah surf on nüüd meil siin põhi shoppaja :D
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

3 päeva veel ja saab paypali kasutada täisulatuses :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
MsPiggy
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Nov 2006, 20:47

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas MsPiggy »

Mulle igatahes tundub et juba toimib. Vähemasti saab raha vastu võtta, kaardile kandmist pole veel proovinud.

Tsekkasin just PP lehte ja röögatasin midagi sel teemal. Kõrvaltoast kostus selle peale "häh, juba 2 nädalat toimib, sa ei teadnudki vä?" :lol:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Hehe, ok. Tore teada siis, nüüd vaja lihtsalt igal pool vajalik summa täis saada ja siis cashoute requestima :)

Kas ma pean midagi tegema kah veel oma kontoga, et ta täies ulatuses tööle hakkaks või piisas sellest, et ma kunagi ta lihtsalt ära regasin?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
MsPiggy
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Nov 2006, 20:47

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas MsPiggy »

Minu arvates pole vaja midagi teha. PTC programmid tõenäoliselt kaardimakseid ei tee, st pole vaja ka upgrade teha. Raha väljavõtmiseks peaks seal mingi kaart olema regatud, aga väikeste summade puhul pole sel mõtet.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Noh jah. Eks ma kunagi ise uurin niikuinii lähemalt, kui peaks asja tihedamini vaja minema.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Well.. well.., tore uudis, tõesti..

Withdraw lehel siis avaneb selline pilt:

Pilt

Suurema summa puhul on Paypal kontolt võimalik raha ka oma krediitkaardile kanda, mis on ju põhimõtteliselt sama nagu oma panga kontole.

Miinimum withdraw summaks krediitkaardile on €10.00 EUR.
hemmm

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas hemmm »

see on küll nüüd hea uudis.
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Ma ei oska kohe suurest õnnest midagi peale hakata, vanasti oli toda nagu palju rohkem vaja...
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Eks ta nii ole jah, et kui olemas, siis enam ei lähe vaja.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
manyman

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas manyman »

Keegi nagu võiks natuke rohkem PayPal'i kasutamisest rääkima.

Omal küll on konto sinna tehtud, oma andmed sisestatud, küll aga ei ole mingit kaarti ei krediit kaarti ei deebet kaarti.

Millised võimaluse eestlastele praegu üldse on.

Ega ma nüüd valesti aru saa, nt kui mul on seal konto ja tahan kuskilt PTC programmist väljamakset, kas siis on vaja oma meili aadress ainult anda, nt Juku@hot.ee vms. Mis edasi? :oops:
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

manyman kirjutas: Keegi nagu võiks natuke rohkem PayPal'i kasutamisest rääkima.

Omal küll on konto sinna tehtud, oma andmed sisestatud, küll aga ei ole mingit kaarti ei krediit kaarti ei deebet kaarti.

Millised võimaluse eestlastele praegu üldse on.

Ega ma nüüd valesti aru saa, nt kui mul on seal konto ja tahan kuskilt PTC programmist väljamakset, kas siis on vaja oma meili aadress ainult anda, nt Juku@hot.ee vms. Mis edasi? :oops:

Jah, sinu emaili aadress on nn. Paypal-i konto numbriks.
Kõik oleneb, mis sa oma Paypaliga kavatsed teha. Kui PTC programmidega tegeleda, siis vist peaks piisama Personal kontost. MsPiggy postitas siin eespool hea soovituse - omada kaks Paypali kontot. Üks Personal ja teine Premier (või Business), et võtta vastu makseid krediitkaartidelt. Omada kaks kontot on lubatud, kuid kontod peavad olema seotud erinevate emaili aadressitega.
Paypali lehelt:
PayPal allows members to have one Personal account and one Premier or Business account. However, each PayPal account must contain unique email addresses and financial information. You may upgrade your account at any time.

Kui PTC-dega tegeled, siis kuidas oma Personal kontolt raha välja tuua?:
1. Raiskad raha (internetkauplused jms)
2. Kasutad kellegi teise eestlase abi, kellel on verifitseeritud konto (sisestatud krediitkaart). Saadad raha tema Paypalile ja tema teeb ülekande sinu pangaarvele.
3. Verifitseerid oma konto - lisad oma krediitkaardiandmed ja kannad raha €2.00 EUR-i eest oma krediitkaardile (miinimum ülekande summaks on €10 EUR).

Sellest on juba juttu olnud ja kõik vajaliku info leiab ka Paypali kodulehelt aga ok..

Siin on Personal ja Premier/Business kontode erinevused: Pilt

Ja siit leiad tabeli ülekannete tasudest:
https://www.paypal.com/us/cgi-bin/websc ... es-outside

Lühidalt, Personal konto puhul puuduvad ülekande tasud, kuid see on limiteeritud - sa ei saa oma Personal kontole raha vastu võtta debit või krediitkaartidelt, saad raha vastu võtta ainult teistelt Paypal kontodelt kuni $500 kuus. Mingi limiit peaks olema ka raha ülekandmisel/maksmisel. Seda limiiti näed oma Personal kontol, kui alustad makse sooritamist.

Muutsin tsipa Paypali üldist kasutusskeemi ja Eesti verifitseeritud konto puhul see näeks välja järgmiselt:

Pilt
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas cashflow »

surf kirjutas: 3. Kui sul on arve SEB pangas, vormistad U-kaardi, mis maksab 10 EEK-i ja kehtib 40 päeva, verifitseerid oma konto selle kaardiga

Lihtsalt infoks - väga palju kontosid on paypal külmutanud just igasugu ajutisi krediitkaarte kasutades.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

cashflow kirjutas:
surf kirjutas: 3. Kui sul on arve SEB pangas, vormistad U-kaardi, mis maksab 10 EEK-i ja kehtib 40 päeva, verifitseerid oma konto selle kaardiga

Lihtsalt infoks - väga palju kontosid on paypal külmutatud just igasugu ajutisi krediitkaarte kasutades.

Jah, tundub et sul õigus. Minu viga! Muutsin ka oma postituse.. Pole seda kaarti käes ise hoidnud ja tean sellest vähe .
Uurisin nüüd nati lähemalt selle kaardi kohta. Tuleb välja, et see U-kaart on siiski ainult virtuaalne pangakaart, järelikult pole mõted seda kaarti suurte summade puhul kasutada ja veel enam üritada raha küsida, sest see töötab vist ainult ühes suunas - saab ainult maksta!
Seoses kontode külmutamistega. Leidsin nii segaseid ja vahest ka rumalaid kommentaare, et ma ei imesta ka, kui Paypal kontosid külmutas. Mõni inimene ei tea isegi kus oma panga kontolt leida "expanded use number"-it peale krediitkaardi sisestust ja postitab, et ootab seda juba pool aastat.. :lol: Ma usun, et kontode külmutamise taga on ka suuremalt osalt süüdi kasutajad ise. Peab olema väga ettevaatlik ka raha vastuvõtmisel. Kontot võidakse seostada pettusega, kui võtad vastu raha mingilt petiselt.
Enne septembrit kuulus ju Eesti ainult "send only" riikide hulka aga paljud kasutasid ju seda U-kaarti ja kes teab, kuivõrd see Paypal siis seda virtuaalkaarti, mille kehtivuseag kippus ruttu läbi saama, eestlaste puhul aktsepteerida tahtis.

Hea oleks, kui keegi vastaks, mis moodi Paypal käitub nende U-kaartidega nüüd?
Ma leidisn selle kuu alguses tehtud postituse eBay foorumist:
eBay Answer Center
Cannot make payment in paypal using Virtual Visa card
Posted: Sep-06-07 11:23 PDT
heij0k (0 ) View Listings | Posts: 1 | Report

Hi! I have a major problem here!

I'm using SEB Eesti Ühispank's virtual VISA card called 'U-Kaart' as my primary card in PayPal. It's a 'virtual' card because one doesn't have to go to the bank office to sign papers to get the card - it only exists 'virtually' when I log in to my online bank account. It's made especially to buy from eBay or other internet stores. I've done 3 payments in eBay using this card and everything works perfectly - PayPal accepts it.

Now i want to pay about 300 dollars for the item i won on eBay auction. When I click to 'Pay Now' button in eBay and log in on PayPal it says:

'To send more than your sending limit, add a Mastercard, Discover, or American Express card and enroll in PayPal's Expanded Use Program.'

I have about $400 on my bank account, no loans, no unpaid bills, no limits exceeded (I just called the bank's information center! - they say 'No problems!')... everything should work just fine! I mean I've done this before and it worked perfectly.

What could be the problem?

Has anyone had such problems making payments using PayPal?

I've tried this about 20 times now and it gives always the same error note - It's getting frustrating, because I have the money and I really want to have the item I won on the auction. The seller doesn't accept anything but PayPal so if I can't solve this problem by tomorrow, I'll be in the black list of eBay...

Any solutions?

Vastus:
Posted: Sep-06-07 13:09 PDT
22shoes (117 ) View Listings | Posts: 3,076 | Report

I don't believe it's a problem with your Virtual Visa. I think, with this $300 payment, you will exceed your Paypal sending limit. Paypal is now requiring that you verify your account.

https://www.paypal.com/cy/cgi-bin/websc ... nts-policy
See sections 3.1 & 3.2

Paistab, et selle kaardiga maksta ikka saab, kuid Paypal võib seada sellele lühiajalisele kaardile limiidi (põhjused - to limit fraud or credit risk) ja nõuda varakult uut verificationi e. uue kehtiva kaardi lisamist.
Deep
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Juun 2007, 02:23

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Deep »

Et siis põhimõtteliselt autoriseerida tuleks PayPal konto U-Kaardi, Magnet kaardi või mõne krediitkaardiga ning raha saaks withdraw'ida nii tavalisele deebetkaardile (sisuliselt otse pangakontole), kui ka SEB Magnet kaardile ja tavalistele krediitkaartidele?


Deep
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Deep kirjutas: Et siis põhimõtteliselt autoriseerida tuleks PayPal konto U-Kaardi, Magnet kaardi või mõne krediitkaardiga ning raha saaks withdraw'ida nii tavalisele deebetkaardile (sisuliselt otse pangakontole), kui ka SEB Magnet kaardile ja tavalistele krediitkaartidele?


Deep

Ma arvan, et deebetkaartidega me oma kontot autoriseerida siiski ei saa, kuna meie pankade deebetkaartidel puudub CVC kood (3-kohaline kaardi valideerimiskood kaardi tagaküljel). Need on kas Visa Electron või Maestro kaardid, mitte aga VISA või MasterCard. Ei sobi kindlasti ka Hansapanga Nootrtekaart ja Koolikaart (need on Visa Electron), kuid NPNK EURO<26 Tudengikaart peaks sobima, sest see on juba VISA krediidikaart.

CVC kood
Pilt
Deep
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Juun 2007, 02:23

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Deep »

surf kirjutas:
Deep kirjutas: Et siis põhimõtteliselt autoriseerida tuleks PayPal konto U-Kaardi, Magnet kaardi või mõne krediitkaardiga ning raha saaks withdraw'ida nii tavalisele deebetkaardile (sisuliselt otse pangakontole), kui ka SEB Magnet kaardile ja tavalistele krediitkaartidele?


Deep

Ma arvan, et deebetkaartidega me oma kontot autoriseerida siiski ei saa


Jah, seda ma ei väitnudki (loe mu lauset uuesti :) ) Küsimus oli pigem lause teise poole kohta ehk siis withdraw'imis võimaluste kohta.
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

SEB pildikaartidel on igatahes olemas cvc :twisted:
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Deep kirjutas:
surf kirjutas:
Deep kirjutas: Et siis põhimõtteliselt autoriseerida tuleks PayPal konto U-Kaardi, Magnet kaardi või mõne krediitkaardiga ning raha saaks withdraw'ida nii tavalisele deebetkaardile (sisuliselt otse pangakontole), kui ka SEB Magnet kaardile ja tavalistele krediitkaartidele?


Deep

Ma arvan, et deebetkaartidega me oma kontot autoriseerida siiski ei saa


Jah, seda ma ei väitnudki (loe mu lauset uuesti :) ) Küsimus oli pigem lause teise poole kohta ehk siis withdraw'imis võimaluste kohta.

Deep, lugesin su lause uuesti läbi.. :D
Ma ei väidagi, et sina midagi väidad.. :lol: , lihtsalt leidsin selle lause sinu postituses: " ..ning raha saaks withdraw'ida nii tavalisele deebetkaardile (sisuliselt otse pangakontole), kui ka.." . Et mõni teine lugeja sellest valesti aru ei saaks, ma lisasingi kohe, et Paypal kontot ei saa autoriseerida (verifitseerida) meie deebetkaartidega, mis tähendabki sisuliselt seda, et raha ei saa küsida sellele deebetkaardile. Meie võime üksteist mõista, millest jutt, mõni teine lugeja aga mitte..

Mis puutub sinu küsimuse teist poolt, siis jah, Paypal lubab nüüd eestlastel küsida oma Paypal kontol olevat raha autoriseeritud krediitkaardie. Endal tõestust selle kohta pole, kuna ise pole veel seda oma krediitkaardile küsinud, kuid olen kindel, et see süsteem töötab, sest sellest kogu see Paypal uudis pajatabki. Arvan, et kui keegi ongi proovinud raha oma Eesti cc-le saata, siis need on väga üksikud, kuna asi on päris uus.
Kui sul on ees tavaline Paypal kodulehe template, siis otsi sealt ülemisest servast üles: "Learn more about PayPal Worldwide" link ja kliki sellele. Avanevas aknas vali seal riik Estonia ja sa näed järgmist:

Pilt

Need ongi need uued võimalused, mida Paypal on Eesti jaoks septembris lisanud. Ja ma kahtlen, et ta oma lehel seda valetama hakkaks.

Siiski tahaks hoiatada kõiki neid, kes mõtlevad Paypal-it kasutama hakata. Kui teil on olemas valikuvõimalus, millist krediitkaarti sinna sisestada, siis ikka see krediitkaart, millel on väiksem krediit. Just my suggestion.. ;) Miks? Aga sellepärast, et ma arvan keegi meist pole põhjalikult endale selgeks teinud, kuidas täpselt käitub Paypal "Fraud Prevention"-i või "Chargeback"-i korral. Olen lugenud palju foorume ja minu arusaam hetkel on selline, et kui Paypal süüdistab sind mingis pettuses (põhjused võivad erinevad olla), siis ta võib külmutada teatud ajaks sinu konto (kas mitte 180-ks päevaks?). Tavalistel juhtudel, peale teatud perioodi, võetakse blokeering maha ja raha on jälle kättesaadaval. Kui sellisel Paypal kontol on väike summa, siis pole veel hullu. Kuid.. oletame, et te müüsite internetis mingit kaupa kellelegi ja see keegi (ostja) esitab Paypalile kaebuse (on olemas ka valekaebajaid), et ta on kauba eest maksnud, kuid pole teie kaupa kätte saanud.. Kaebusele järgneb automaatselt selle tehingusumma broneerimine. Kujutage nüüd ette, kui Paypal üritab broneerida dispute e. vaidluse ajaks teie kontolt seda tehingusummat aga teie Paypal kontol see vajalik summa puudub? Kas sellisel juhul Paypal mitte broneeri seda raha krediitkaardilt, kui see on teie kontol autoriseeritud? Vot see on asi, mida tuleks välja uurida!!! Mina näiteks pole kogu seda põhimõtet veel endale selgeks teinud.. Kui see asi toimib tõesti sedasi ja sa jääd "dispute" osas kaotajaks, siis sul ei jäägi muud üle, kui see raha ostjale tagasi maksta, vastasel juhul, kui sa keeldud tagasi maksmast ja ei lisa raha oma krediitkaardile, siis maksad oma pangale (Hanza, SEB, mis iganes) krediitkaardil oleva broneeringu eest intresse elu lõpuni :D, kuna sinu krediitkaart on seotud siiski sinu pangas eraldi krediidi kontoga ja võlaga krediidi kontot pank ei sulge või siis sulgemise korral teeb tasaarvelduse arveldusarvelt.
Tore oleks see asi välja uurida, kas Paypal saab ikka sedasi krediitkaardilt summat broneerida või mitte (?)
Kasutaja avatar
MsPiggy
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Nov 2006, 20:47

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas MsPiggy »

Kaardi lisamise lehel on selline lause:
Debit Cards (also called check cards, ATM cards, or banking cards) are accepted if they have a Visa or MasterCard logo.
Mina loen siit välja, et käib deebetkaart kah, kui tal see kolmekohaline nummer taga on.

Surfi arutlust lugedes meenub kohe 12DP ja Stormpay jama. Minu mälu järgi mindi Stormpay kontoga seotud pangakontole küll hooga kallale, kui inimene oli 12DP-st saadud papi Stormpayst välja võtnud. Pole kindel, aga vabalt võib ka Paypaliga samamoodi olla.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

MsPiggy kirjutas: Kaardi lisamise lehel on selline lause:
Debit Cards (also called check cards, ATM cards, or banking cards) are accepted if they have a Visa or MasterCard logo.
Mina loen siit välja, et käib deebetkaart kah, kui tal see kolmekohaline nummer taga on.

Surfi arutlust lugedes meenub kohe 12DP ja Stormpay jama. Minu mälu järgi mindi Stormpay kontoga seotud pangakontole küll hooga kallale, kui inimene oli 12DP-st saadud papi Stormpayst välja võtnud. Pole kindel, aga vabalt võib ka Paypaliga samamoodi olla.


Pangakontole lausa? või siiski krediitkaardile.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

deathace kirjutas:
MsPiggy kirjutas: Kaardi lisamise lehel on selline lause:
Debit Cards (also called check cards, ATM cards, or banking cards) are accepted if they have a Visa or MasterCard logo.
Mina loen siit välja, et käib deebetkaart kah, kui tal see kolmekohaline nummer taga on.

Surfi arutlust lugedes meenub kohe 12DP ja Stormpay jama. Minu mälu järgi mindi Stormpay kontoga seotud pangakontole küll hooga kallale, kui inimene oli 12DP-st saadud papi Stormpayst välja võtnud. Pole kindel, aga vabalt võib ka Paypaliga samamoodi olla.


Pangakontole lausa? või siiski krediitkaardile.

MsPiggy mainis pangakontot sellepärast, et erinevalt meist saavad USA elanikud oma Paypali kontot siduda otse oma USA panga kontoga (meie ainult krediitkaardiga) ja nad saavad oma Paypali kontot laadida ja tühjendada otse oma panga arveldusarvet kasutades (vaata all erinevusi!). Järeldan lihtsalt, et Stormpay puhul oli sama süsteem, USA elaniku Stormpay konto oli seotud otse panga kontoga. Meie arveldusarve kontodele neil ligipääsu pole, kuid krediitkaardi kontole suure tahtmise korral peaks olema (?), sest me ise ju autoriseerime seda..

PayPal Offerings Worldwide

Estonia
Send: Send funds without sharing your financial information.
Receive: Receive funds quickly from anyone with an email address in the 190 countries and regions that accept PayPal.
Withdraw: Withdraw funds from your PayPal account:
* To your credit, debit, or prepaid card.
* To your US bank account.

United States
Send: Send funds without sharing your financial information.
Receive: Receive funds quickly from anyone with an email address in the 190 countries and regions that accept PayPal.
Withdraw: Withdraw funds from your PayPal account:
* To your local bank account.
* Via a check.
Localized: PayPal is translated and fully adapted to your country or region.
Vasta