PayPal

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Kadunud, sul on täitsa õigus! Lugesin SEB virtuaalkaardi lepingu tingimusi ja seal pole vanusest juttugi. Helistasin SEB klienditoesse ja vastatati, et nn. "juuniorkonto" omanik e. alaealine ei saa seda avada jah..

Ma pole päris kindel, et ainult selle virtuaalkaardi lisamine aitab seda liimiti eemaldada. Igatahes kui sul õnnestub see limiit eemaldada, peaksid edaspidi väga ettevaatlik olema ja hoolikalt läbi mõtlema, kuidas sa sealt oma raha välja viid. Ma millegipärast arvan, et kui sa peale limiidi eemaldamist üritad kohe suuremat summat kuskile liigutada, võib juhtuda sama või veel hullem kellegi teise kontoga, kuhu üritad kogu oma raha saata, sest mingi aeg nad võib-olla jälgivad sinu kontot. Mul oli ańaloogne juhtum AlertPay'ga. Rikkusin AP reegleid sellega, et vahetasin raha ja niikaua kui ma saatsin väiksemaid summasid siia tänna, ei juhtunud minu kontoga midagi. Kui ma üritasin aga samal päeval peale suuremat rahavahetust küsida pangaülekannet, minu kontole pandi limiit peale.. Arvata võib, et alles siis hakati minu kontot põhjalikumalt uurima ja seati kahtluse alla. Ma millegipärast arvan, et kui ma oleks selle küsitud summa jaganud umbes pooleks või kolmeks osaks ja need osad kuskile investeerinud ning küsinud raha panka kunagi hiljem, poleks minu konto kahtluse alla seatud.
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Nagu surf ennustas, tuleb lisaks konto avamisele üles laadida ka krediitkaarti omaniku kodune aadress ja arvete tšekke, mis on sooritatud sama krediitkaarti pealt.
Pilt
Ma saatsin Paypalile virtuaalkaartiga seotud aadressi tõestuse, kuid kas sellest piisab, et limiteeritusest lahti saada?
Ma arvan, et selle vale nimega ei tohiks probleeme olla, sest ma sain Paypal konto verifitud, kuigi Paypal-i konto on vale nimega ja virtuaalkaart on tõelise nimega.
Snowy
Postitusi: 11
Liitunud: 27 Veebr 2008, 14:41

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Snowy »

Kadunud, Mul oli umbes taoline probleem. Paypal limiteeris mu konto 3 dec. ja täpselt täna sain ma selle limiteeritud staatusest lahti. Lisasin ID doc ja Proof of address.
Pilt
kriss15
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Dets 2008, 22:37

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kriss15 »

kas paypali on nii kah võimalik raha kanda et helistad mingil nr.-il ja mingi kindel summa võetakse minu arvelt maha?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

kriss15 kirjutas:kas paypali on nii kah võimalik raha kanda et helistad mingil nr.-il ja mingi kindel summa võetakse minu arvelt maha?
Jah, seda nimetatakse 'PayPal Mobile' teenuseks. Põhimõtteliselt saad teha samu tehinguid, mis on olemas sinu tava PayPal kontol, lisaks e-maili aadressile saad raha saata ka kellegi GSM numbrile ja maksta kaupade eest ebay-s kasutades ebay wap teenust jne, KUID minu arust sellele teenusele saavad ligi ainult järgmiste riigikide kontoomanikud: USA, Austraalia, Kanada, Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania ja Suurbritannia, sest kui ma üritan siseneda PayPal Mobile lehe kaudu ( https://mobile.paypal.com ) oma kontole, siis saan järgmise veateate: "Error: PayPal Mobile is not available in your country at this time."

PayPal Mobile teenus peaks kättesaadav olema ka iPhone ja iPod Touch'idega.

Leidsin, et ebay wap teenus on kättesaadav järgmistele GSM operaatori klientidele nagu: O2, Orange, T-Mobile, Tesco-Mobile, Three, Virgin, Vodafone. Võimalik, et kui sa hangid endale ühe eelpool mainitud operaatori SIM kaardi ja lisad selle GSM numbri oma PayPal profiilile, siis saad ehk ka seda Mobile teenust kasutada, kui aktiveerid selle järgmisel lehel: https://www.paypal.com/mobile , kuid 100% selles kindel ei ole. Vaevalt keegi eestlastest on seda proovinud teha. Minul on PayPal'i profiili lisatud Eesti Tele2 GSM number ja kui ma proovin oma GSM numbrit antud lehel ( https://www.paypal.com/mobile ) oma kontole sisse logides aktiveerida, saan järgmise teate: "This phone number cannot be activated for PayPal Mobile". Nii, et kes teab, milline oleks vastus, kui mul oleks seal näit. Vodafone number..


PayPal Mobile KKK:
https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/websc ... AQ-outside
Lisaks:
https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/websc ... le-outside
ronts13
Postitusi: 1
Liitunud: 21 Mär 2009, 17:36

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas ronts13 »

Lisasin paypal-i krediitkaardi,tegin kõik ära,aga seal ütleb:
Enter the 4-digit PayPal code from your card statement to get Verified and lift your limits.
Ma ei saa aru,kus kohast ma selle 4 kohalise koodi saan,äkki keegi valgustaks???
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

ronts13 kirjutas:Lisasin paypal-i krediitkaardi,tegin kõik ära,aga seal ütleb:
Enter the 4-digit PayPal code from your card statement to get Verified and lift your limits.
Ma ei saa aru,kus kohast ma selle 4 kohalise koodi saan,äkki keegi valgustaks???
Loe palun veelkord minu 04 Sep 2007 postitust selle topicu esilehel: https://rahafoorum.ee/foorum/viewtop ... 5784#p5784 (vt. Step 4)

Lühidalt, "4-digit PayPal code" = "Expanded Use Number" ja leiad selle oma SwedBanki või SEB pangas krediitkaardi broneeringute alt (vt. pilti minu postituses).

Lisaks, kui sa oled oma krediitkaardi andmed sisestanud, peaksid saama ka oma e-mailile kirja, kus on see ka lahti seletatud. Kirja näidis:
Your card has been linked to your PayPal account - now you just need to confirm it. Here's how:

Pilt

Your card ending in XXXX has been charged 1.50 EUR on Mar. 25, 2009.

Check your card statement in 2-3 days and find the 4-digit PayPal code for the charge.
Return to PayPal and enter the 4-digit code to confirm your credit card.

The charge will be refunded to your PayPal account after you confirm your card. When you confirm your card, your Sending, Receiving and Withdrawal limits will be lifted and you will be a Verified member.

If you access your card statement online, you will see the number within 2-3 business days. If you don't have online access to your statement, please wait for your printed statement to arrive by mail.
Thank you for using PayPal!
The PayPal Team
Check your card statement in 2-3 days and find the 4-digit PayPal code for the charge - eesti keeli s.t seda, et vaata oma pangakontol kaardi makseajalugu (broneeringut). See broneering sisaldabki seda 4. kohalist koodi, mis asub kohe sõna PAYPAL ees ( 1234PAYPAL ). Ja tegelikult ei võta selle broneeringu kättesaamiseks 2 või 3 päeva vaid peaksid selle oma pangakontolt krediitkaardi maksete ajaloost leidma kohe, kui oled kaardi andmed PayPal'is sisestanud.
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Asi on nüüd nii kaugel,et ma ei saanudki sellest limiidist lahti. Õnneks on PayPalil selline süsteem, et kui sa ei suuda oma kontot avada kuue kuu jooksul saab kanda raha, mis PayPal konto peal, enda viruaalkaarti peale.
Saatsin ka SEB-le kirja virtuaalkaarti asjus(võib-olla on kellegile kasulik):

Tere!
Ma sooviksin kanda rahvusvaheliselt pangafirmalt Paypal raha enda debeetkaartile. Teadagi läheb Paypal-i ja debeetkaarti sidumiseks vaja krediitkaarti. Kuna ma ei ole pideva sissetuleksuga inimene, ei ole mul võimalik krediitkaarti taotleda, küll aga virtuaalkaati. Siit ka küsimus: kas virtuaalkaarti on võimalik kasutada ka teistpidi: kanda raha Paypalilt virtuaalkaartile ja see liigub sealt edasi minu debeetkaartile? Kui see on võimalik, kas siis on vaja virtuaalkaarti limiit tõsta nii kõrgeks, kui suur on minu summa, mida ma sooviksin kanda? Ma sooviksin ka teada kas on võimalik kanda raha Paypal kontolt virtuaalkaartile, kui Paypali konto omaniku nimi on erinev virtuaalkaarti omast?

Vastus:

Virtuaalkaardi avamisel seome selle automaatselt arvelduskontoga, mis tähendab,
et kaart toimib kui deebetkaart. Kõik Virtuaalkaardiga teostatud tehingud
liiguvad seetõttu arvelduskonto kaudu.

Virtuaalkaardiga on võimalik nii makseid teostada kui ka vastu võtta. Makse
vastuvõtmisel ei kontrolli kaupmehe süsteem kaardi kehtestatud limiiti,
mistõttu ei ole oluline selle suurus vähemalt tehingusumma ulatuses.

Kahjuks ei ole meile teada, kas PayPal kinnitab tehingu, kui PayPali konto
omaniku nimi erineb kaardivaldaja nimest. Soovitame selle küsimusega pöörduda
PayPali poole.

Virtuaalkaarti on võimalik avada internetipanga menüüpunktis Lepingud-> Kaardid-
> Virtuaalkaardi avamine. Kaart kehtib 40 päeva ning maksab 10 krooni.
Rohkem infot Virtuaalkaardi kohta leiate aadressilt
https://www.seb.ee/page/0101360218

Siit ka küsimus: kas kellegil on kokkupuuteid olnud sellise olukorraga, kus Paypali konto omaniku nimi on erinev virtuaalkaarti omast.

Kunagi proovisin ema nimega Viruaalkaarti siduda oma varinime kontoga(lugege postitust paar lehte tagasi) ja see toimis, seega minu loogika eeldab, et siis on võimalik ka raha üle kanda.
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Tere jälle!

Nädalaega tagasi panin ma selle raha Paypalist vale nime pealt teele ja läks viis päeva ning kanne tuli korralikult üle. Teadmiseks teistelegi, et teil on võimalik kanda raha Paypalist oma konto peale, isegi siis kui teie Paypali konto omaniku nimi on erinev eestimaise panga omaniku nimest.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

kadunud kirjutas:Tere jälle!

Nädalaega tagasi panin ma selle raha Paypalist vale nime pealt teele ja läks viis päeva ning kanne tuli korralikult üle. Teadmiseks teistelegi, et teil on võimalik kanda raha Paypalist oma konto peale, isegi siis kui teie Paypali konto omaniku nimi on erinev eestimaise panga omaniku nimest.
Väga huvitav.. 8) See on üks oluline info. Kadunud, mis panga kaardiga tegu oli?
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

surf kirjutas:
kadunud kirjutas:Tere jälle!

Nädalaega tagasi panin ma selle raha Paypalist vale nime pealt teele ja läks viis päeva ning kanne tuli korralikult üle. Teadmiseks teistelegi, et teil on võimalik kanda raha Paypalist oma konto peale, isegi siis kui teie Paypali konto omaniku nimi on erinev eestimaise panga omaniku nimest.
Väga huvitav.. 8) See on üks oluline info. Kadunud, mis panga kaardiga tegu oli?
Tere surf!
Kuna ma alles õpin ja ma ei saa endale taotleda krediitkaarti, otsustasin sõlmida Virtuaalkaarti lepingu. Limiidiks panin 30 EEK, milles 25 EEK broneeriti. Sellega ma verifisin(avasin) enda konto. Edasi panin sealt "Withdraw funds from your card" ja pidavat minema 5-7 argipäeva. Raha panin teele millalgil esmaspäeva lõunal ja kanne tuli minu SEB konto peale reedel kell 00.00.
Nagu sellest järeldada võib, aksepteerib Paypal teise nimega krediitkaarte, kui Paypal konto omaniku nimi on.
xMBx
Postitusi: 2
Liitunud: 04 Apr 2008, 00:59

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas xMBx »

Kellelgi oleks võimalus hea odava vahelt võtuga kanda teatud summa PayPali?

Oleks kena kui alla 7% summa pealt oleks, siis oleks juba plussis. :roll:

Palju kellelgi pakkuda on?


[mod="surf"]xMBx, selle jaoks on loodud eraldi foorum siin: viewforum.php?f=85[/mod]
juke1983
Postitusi: 3
Liitunud: 06 Juun 2009, 13:12

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas juke1983 »

Siin postis oli eelpool juttu valuuta vahetusest kauba ostmisel, et ei toimuks kahekordset konveteerimist.
Selline küsimus, et kuna hetkel valuutad liiguvad üksteise suhtes päris palju, siis sellisel juhul saaks kasutada PP kontot kui Forexit. Vahetada kontol olev raha soosingus olevasse valuutasse ning hiljem siis mõnda teise. PP peaks ju konventeerima automaatselt (ei tea kas võtab live's kuskilt hetke kursid?). Sellega ei teeni küll suurt midagi aga kel viitsimist ja järjekindlust siis poleks ju raske paar klikki teha ja oma kontol olev raha teise valuutasse ümber konvertida. Et kas selline asi üldse väiks töötada? On keegi selle peale tulnud ja proovinud? Kas või see, et kui arvel on USD, tahad osta GBP, siis äkki oleks hoopis (kui muidugi kursid kenasti sinule soodad on) mõtekam enne konvertida EUR-desse aga mitte GBP-desse. Väheke palju jamamist vist tavakliendile, kes tahab lihtsalt miskit netist osta, aga lihtsalt põhimõtteliselt kas see oleks võimalik (kasutada nagu Forex)?
Ise olen värske PP klient ja pole võimalust endal proovida.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Sa võid ju arvestada seda ise, kui reaalne üldse oleks see võimalus Paypalis vaalutvahetustega teenida, kui tead, mis kursid on olnud näit. viimase 10. aasta jooksul ja mis summat sa ise oleksid näit. 10..15 aastat nõus seal hoidma.

Eesti panga kursid: https://www.bankofestonia.info/dynamic/erp/erp_et.jsp (vaata kasvõi 17. aasta taguseid kursse).
Ja Paypal'i kakulaator (hetkeseis) ise on siin https://www.paypal.com/us/cgi-bin/websc ... cy-generic (pead olema eelnevalt sisselogitud)

Isiklikult mina arvan, et väikeste summadega seal ei ole mõted üldse midagi planeerima hakatagi. Kuluks võib-olla minimaalselt 15 aastat, et sealt üldse mingit kasumit näeks ja see kasum tuleb ainult sel juhul, kui sa tõesti arvad õieti, millist valuutat säiltada/vahetada. Lisaks kalkulatsiooni juures ei tohi unustada ka inflatsiooni ja seda, et Paypalil on ka teenustasud iga valuutavahetuse tehingu eest. Kui ma ei eksi, siis 2,5% summalt. Järelikult vaevalt, et sa iga kuu vahetaksid seal oma balanssi ühelt valuutalt teisele.

Minu arust mõtekam oleks juba investeerida väärtmetallidesse, näit. kulda, sest siiamaani on statistika näidanud, et kulla hind on ajapikku tõusnud ja pikaajaline investeering sellesse oleks kuni siimaaani ära tasunud.

Kulla hinnast siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=6239#p6239
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

10 vist ei ole päris mõtet välja võtta, kuna teenustasu juba 2 euri, mis moodustaks sealt juba 20%, aga noh, kuidas kellelegi :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
tranceaddict
Postitusi: 1
Liitunud: 13 Juun 2009, 15:58

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas tranceaddict »

Paypalis ei saa Visa Electroniga midagi teha ? Kuna kaardi taga pole 3 kohalist numbrit? Et ühesõnaga Visa Electroniga pole mingit võimalust?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

tranceaddict kirjutas:Paypalis ei saa Visa Electroniga midagi teha ? Kuna kaardi taga pole 3 kohalist numbrit? Et ühesõnaga Visa Electroniga pole mingit võimalust?
Täpselt nii tranceaddict,
meie pankadest väljastatakse Visa Electron e. arvelduskonto deebetkaardid ilma autoriseerimiskoodita (CVV2). Ilma selle koodita ei saa kahjuks oma kaarti Paypalis autoriseerida, kuna kaardi lisamisel ja autoriseerimisel küsitakse just seda koodi. Meie Visa Electon kaartidega ei saa online teel makseid sooritada, seda saab teha ainult oma kaardi magnetriba või kiibi esitamisel (PIN-kood) mõnele Müüjale või siis ATM-le. Nii, et kui sa soovid Paypali kaudu ka kaardimakseid sooritada, siis tuleks ikka küsida oma pangast kas Visa või MasterCard krediitkaarti. Kui hiljem on ka plaanis oma Paypali kontolt raha välja võtta, siis kindlasti Visa kaart, sest Paypalist saab ainult Visa kaardile raha küsida. Lisaks, SEB pakub ka Virtuaalkaarti (kehtivusega 40 päeva), millega saab makseid teostada ja ka raha välja võtta.

VISA/MasterCard

AmEX

Visa Debit ja Visa Electron kaartide erinevustest siin: https://en.wikipedia.org/wiki/Visa_Electron
tarms85
Postitusi: 7
Liitunud: 30 Apr 2009, 17:06

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas tarms85 »

tere! sai ka paypal tehtud ja ennast tuvastatud ja sellega ka küsimus, et krediitkaartilt läks maha 1kr,et kas paypal hakkab minult iga kuu mingit raha ise maha võtma või oli see lihtsalt teenustasu. tänud ette:)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

tarms85 kirjutas:tere! sai ka paypal tehtud ja ennast tuvastatud ja sellega ka küsimus, et krediitkaartilt läks maha 1kr,et kas paypal hakkab minult iga kuu mingit raha ise maha võtma või oli see lihtsalt teenustasu. tänud ette:)
Tarms, oled kindel, et sinu kaardilt võeti maha ainult 1 kroon? Viimati oli see summa 1.50 euri.
Mis puudutab sinu küsimust, siis EI, PayPal-is ei ole kuumaksu ja see raha, mis sinu krediitkaardilt maha arvestati on nn. ülekanne, mis on mõeldud sinu krediitkaardi konto autoriseerimiseks - saadetakse mingi summa sinu panga kontole, mis sisaldab verifitseermiskoodi. Mõned maksevahendid saadavad näit. tunduvalt väiksemaid summasid e. mikromakseid, mis on sentides ja tagasi seda ei küsi. Paypal aga broneerib sinu kaardilt teatud summa, mida ei saa ka päris autoriseermisteenuseks nimetada, sest sa peaksid selle summa 24h jooksul oma PayPal-i kontole saama ja hiljem oma äranägemisel kasutada.
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=15277#p15277
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas raints »

Tervist. Mure järgmine.
Paypal tahab mult tõestust aadressi kohta. Pean neile saatma mingi dokumendi. Ainuke asi, mis elukohta tõestaks oleks mingi panga väljavõte või mingi selline asi. Et kui nüüd panka lähen, siis mida täpsemalt sealt küsida??
Pilt
Pilt
novo
Postitusi: 8
Liitunud: 28 Aug 2007, 19:48

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas novo »

raints, võta lihtsalt konto väljavõte, seal on su aadress peal. ma jagelesin just päris pikalt paypaliga ja sai mitu päeva neile helistatud enne kui asjad korda sain... igaljuhul lõpuks see pangast võetud väljavõte neile sobis.
intz

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas intz »

SEB klienditeenindaja väitis mulle, et ühe virtuaalkaardiga saab internetis ostude eest tasuda mitu korda (niikaua kui kaart kehtib). Varasemalt olen igaks ostuks vormistanud eraldi kaardi, kuna siit võib nii järeldada.

Aga PayPal ei lase sama virtuaalkaardiga teist korda enam maksta. Kas see on mingi PayPal poliitika, et ei lubata virtuaalkaardiga rohkem tehinguid teha kui ainult ühe korra, või on asi siiski SEBs kinni?
On keegi proovinud?
Viimati muutis intz, 25 Sept 2010, 11:56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ise pole sellega makseid teinud, ainult raha vastu võtnud, aga oled kindel, et sul kaardi limiit äkki hoopis ette ei tulnud? Et seadsid selle piisavalt kõrgeks omal?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
intz

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas intz »

Kaardi limiidi jätsin samaks, kuna summa jäi samadesse piiridesse mis eelmine.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Arvan, et probleem peab kuskil mujal peituma, mitte PayPal-is. Ma ei usu, et PayPal teab, et tegu on lühiajalise virtuaalkaardiga ja kui selle virtuaalkaardiga on kõik kombes, et vastav summa on ikka selle kaardi kontol olemas ja kaart kehtib, siis peaks kõik ok olema. SEB virtuaalkaart erineb teistest Visa kaartidest ainult sellega, et tal on väiksem kehtivusaeg, väiksem limiit ja füüsilist kaarti ei valmistata, sellest ka nimetus "virtuaalkaart". Kokkuvõttes on SEB mõelnud korraga 3-le positiivsele asjale: hoiab plastiku pealt raha kokku, ei risusta loodust ja väiksema palgalised saavad ka endale VISA kaarti soetada. Roheline Energia on meil olemas, nüüd siis juba Roheline Pank ka.. :D
Vaevalt see PayPal teada saab, kas sellele on plastikkaart trükitud või mitte. See on u. sama, kui ma kirjutan oma tava krediitkaardilt kõik andmed paberile, hävitan oma kaardi ja maksan internetis paberile kirjutatud andmetega kuni selle hävitatud kaardi kehtivusaeg saab ükskord läbi.

Kontrolli veelkord üle, kas sinu virtukaardi kontol on vastav summa makse jaoks ikka olemas, et kas varasemad maksed (broneeringud) ei ületa limiiti.
Ma siiski soovitaks SEB-i klienditoega ühendust võtta ja mitte esitada küsimust üldiselt vaid konkreetselt, anda oma andmed ja küsida, et mis summa suuruses sa võid järgmist makset teha ja et kas sa ei pea mitte oma limiiti tõstma?
Vasta