PayPal

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

SEB pildikaartidel on igatahes olemas cvc :twisted:
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Deep kirjutas:
surf kirjutas:
Deep kirjutas: Et siis põhimõtteliselt autoriseerida tuleks PayPal konto U-Kaardi, Magnet kaardi või mõne krediitkaardiga ning raha saaks withdraw'ida nii tavalisele deebetkaardile (sisuliselt otse pangakontole), kui ka SEB Magnet kaardile ja tavalistele krediitkaartidele?


Deep

Ma arvan, et deebetkaartidega me oma kontot autoriseerida siiski ei saa


Jah, seda ma ei väitnudki (loe mu lauset uuesti :) ) Küsimus oli pigem lause teise poole kohta ehk siis withdraw'imis võimaluste kohta.

Deep, lugesin su lause uuesti läbi.. :D
Ma ei väidagi, et sina midagi väidad.. :lol: , lihtsalt leidsin selle lause sinu postituses: " ..ning raha saaks withdraw'ida nii tavalisele deebetkaardile (sisuliselt otse pangakontole), kui ka.." . Et mõni teine lugeja sellest valesti aru ei saaks, ma lisasingi kohe, et Paypal kontot ei saa autoriseerida (verifitseerida) meie deebetkaartidega, mis tähendabki sisuliselt seda, et raha ei saa küsida sellele deebetkaardile. Meie võime üksteist mõista, millest jutt, mõni teine lugeja aga mitte..

Mis puutub sinu küsimuse teist poolt, siis jah, Paypal lubab nüüd eestlastel küsida oma Paypal kontol olevat raha autoriseeritud krediitkaardie. Endal tõestust selle kohta pole, kuna ise pole veel seda oma krediitkaardile küsinud, kuid olen kindel, et see süsteem töötab, sest sellest kogu see Paypal uudis pajatabki. Arvan, et kui keegi ongi proovinud raha oma Eesti cc-le saata, siis need on väga üksikud, kuna asi on päris uus.
Kui sul on ees tavaline Paypal kodulehe template, siis otsi sealt ülemisest servast üles: "Learn more about PayPal Worldwide" link ja kliki sellele. Avanevas aknas vali seal riik Estonia ja sa näed järgmist:

Pilt

Need ongi need uued võimalused, mida Paypal on Eesti jaoks septembris lisanud. Ja ma kahtlen, et ta oma lehel seda valetama hakkaks.

Siiski tahaks hoiatada kõiki neid, kes mõtlevad Paypal-it kasutama hakata. Kui teil on olemas valikuvõimalus, millist krediitkaarti sinna sisestada, siis ikka see krediitkaart, millel on väiksem krediit. Just my suggestion.. ;) Miks? Aga sellepärast, et ma arvan keegi meist pole põhjalikult endale selgeks teinud, kuidas täpselt käitub Paypal "Fraud Prevention"-i või "Chargeback"-i korral. Olen lugenud palju foorume ja minu arusaam hetkel on selline, et kui Paypal süüdistab sind mingis pettuses (põhjused võivad erinevad olla), siis ta võib külmutada teatud ajaks sinu konto (kas mitte 180-ks päevaks?). Tavalistel juhtudel, peale teatud perioodi, võetakse blokeering maha ja raha on jälle kättesaadaval. Kui sellisel Paypal kontol on väike summa, siis pole veel hullu. Kuid.. oletame, et te müüsite internetis mingit kaupa kellelegi ja see keegi (ostja) esitab Paypalile kaebuse (on olemas ka valekaebajaid), et ta on kauba eest maksnud, kuid pole teie kaupa kätte saanud.. Kaebusele järgneb automaatselt selle tehingusumma broneerimine. Kujutage nüüd ette, kui Paypal üritab broneerida dispute e. vaidluse ajaks teie kontolt seda tehingusummat aga teie Paypal kontol see vajalik summa puudub? Kas sellisel juhul Paypal mitte broneeri seda raha krediitkaardilt, kui see on teie kontol autoriseeritud? Vot see on asi, mida tuleks välja uurida!!! Mina näiteks pole kogu seda põhimõtet veel endale selgeks teinud.. Kui see asi toimib tõesti sedasi ja sa jääd "dispute" osas kaotajaks, siis sul ei jäägi muud üle, kui see raha ostjale tagasi maksta, vastasel juhul, kui sa keeldud tagasi maksmast ja ei lisa raha oma krediitkaardile, siis maksad oma pangale (Hanza, SEB, mis iganes) krediitkaardil oleva broneeringu eest intresse elu lõpuni :D, kuna sinu krediitkaart on seotud siiski sinu pangas eraldi krediidi kontoga ja võlaga krediidi kontot pank ei sulge või siis sulgemise korral teeb tasaarvelduse arveldusarvelt.
Tore oleks see asi välja uurida, kas Paypal saab ikka sedasi krediitkaardilt summat broneerida või mitte (?)
Kasutaja avatar
MsPiggy
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Nov 2006, 20:47

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas MsPiggy »

Kaardi lisamise lehel on selline lause:
Debit Cards (also called check cards, ATM cards, or banking cards) are accepted if they have a Visa or MasterCard logo.
Mina loen siit välja, et käib deebetkaart kah, kui tal see kolmekohaline nummer taga on.

Surfi arutlust lugedes meenub kohe 12DP ja Stormpay jama. Minu mälu järgi mindi Stormpay kontoga seotud pangakontole küll hooga kallale, kui inimene oli 12DP-st saadud papi Stormpayst välja võtnud. Pole kindel, aga vabalt võib ka Paypaliga samamoodi olla.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

MsPiggy kirjutas: Kaardi lisamise lehel on selline lause:
Debit Cards (also called check cards, ATM cards, or banking cards) are accepted if they have a Visa or MasterCard logo.
Mina loen siit välja, et käib deebetkaart kah, kui tal see kolmekohaline nummer taga on.

Surfi arutlust lugedes meenub kohe 12DP ja Stormpay jama. Minu mälu järgi mindi Stormpay kontoga seotud pangakontole küll hooga kallale, kui inimene oli 12DP-st saadud papi Stormpayst välja võtnud. Pole kindel, aga vabalt võib ka Paypaliga samamoodi olla.


Pangakontole lausa? või siiski krediitkaardile.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

deathace kirjutas:
MsPiggy kirjutas: Kaardi lisamise lehel on selline lause:
Debit Cards (also called check cards, ATM cards, or banking cards) are accepted if they have a Visa or MasterCard logo.
Mina loen siit välja, et käib deebetkaart kah, kui tal see kolmekohaline nummer taga on.

Surfi arutlust lugedes meenub kohe 12DP ja Stormpay jama. Minu mälu järgi mindi Stormpay kontoga seotud pangakontole küll hooga kallale, kui inimene oli 12DP-st saadud papi Stormpayst välja võtnud. Pole kindel, aga vabalt võib ka Paypaliga samamoodi olla.


Pangakontole lausa? või siiski krediitkaardile.

MsPiggy mainis pangakontot sellepärast, et erinevalt meist saavad USA elanikud oma Paypali kontot siduda otse oma USA panga kontoga (meie ainult krediitkaardiga) ja nad saavad oma Paypali kontot laadida ja tühjendada otse oma panga arveldusarvet kasutades (vaata all erinevusi!). Järeldan lihtsalt, et Stormpay puhul oli sama süsteem, USA elaniku Stormpay konto oli seotud otse panga kontoga. Meie arveldusarve kontodele neil ligipääsu pole, kuid krediitkaardi kontole suure tahtmise korral peaks olema (?), sest me ise ju autoriseerime seda..

PayPal Offerings Worldwide

Estonia
Send: Send funds without sharing your financial information.
Receive: Receive funds quickly from anyone with an email address in the 190 countries and regions that accept PayPal.
Withdraw: Withdraw funds from your PayPal account:
* To your credit, debit, or prepaid card.
* To your US bank account.

United States
Send: Send funds without sharing your financial information.
Receive: Receive funds quickly from anyone with an email address in the 190 countries and regions that accept PayPal.
Withdraw: Withdraw funds from your PayPal account:
* To your local bank account.
* Via a check.
Localized: PayPal is translated and fully adapted to your country or region.
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas cashflow »

https://www.paypal.com/us/cgi-bin/websc ... sk-outside
"In a dispute over a chargeback, the decision is ultimately made by the credit card company and PayPal cannot control the outcome."

Üldiselt sobib ka Paypal'i puhul hyip'idega sama soovitus: söögi- ja üürirahaga pole mõtet sinna mängima minna. :mrgreen:
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ühesõnaga, kui mul paypal konto on mingi krediitkaardiga sidumata, siis ma ei saa raha vastu võtta kelleltki?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

deathace kirjutas: Ühesõnaga, kui mul paypal konto on mingi krediitkaardiga sidumata, siis ma ei saa raha vastu võtta kelleltki?

aikt beibs ;D!
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Jama. Kust ma saan tasuta krediitkaardi, mis võib mul siin aastaid niisama seista ja vedeleda? :lol:
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

deathace kirjutas: Ühesõnaga, kui mul paypal konto on mingi krediitkaardiga sidumata, siis ma ei saa raha vastu võtta kelleltki?

Miks sa nii arvad? Saab ju ikka. Mu pojal on mingi X riigi autoriseerimata konto ja võtab raha vastu, pole siiamaani probleeme olnud. Isegi, kui sa registreerimisel määrad riigiks EESTI, siis Eestile on lubatud Send. Receive. Withdraw. Autoriseermata kontol on ainult mingi limiit peal.
Kui sul pole autoriseerimata kontoga kavatsust kuskil e-kaupluses kaupu osta, siis pole seda ehk ka suurt vajadust krediitkaardiga siduda. Nimelt paljud e-kauplused ei soovi autoriseerimata (Non-Verified) Paypalilt raha vastu võtta.

Olin paar nädalat kodunt eemal ja polnud aega RF-i eriti jälgida. Selle aja jooksul olen siis eBay-s maksnud oma krediitkaartidega (Hansa ja SEB) 4 kauba eest. Paar kaupa ka juba kätte saanud. Probleeme hetkel krediitkaartidega maksmisel pole tekkinud.. Nagu lubatud, peale maksete sootitamist, sain Paypalile tagasi ka 3 EUR-i, mis broneeriti minu kahe krediitkaardi autoriseerimise eest.
Oct. 4, 2007 Bonus From PayPal Completed Details €1.50 EUR
Oct. 4, 2007 Bonus From PayPal Completed Details €1.50 EUR

Mis ma märkasin? Kui maksad kaardiga mingi kauba eest, siis maksmisel tuleb alati arvestada ka kohaliku panga valuutakurssi.
Näit. minu Paypali ajalugu näitab, et maksmisel £92.98 GBP (Suurbritannia naelsterling), on minu kaardilt konverteeritud 2,143.76 EEK-i.
Conversion From: -2,143.76 EEK
Conversion To: £92.98 GBP
Exchange Rate: 1 Estonian Kroon = 0.0433725 British Pounds

Date: Oct. 14, 2007
Time: 11:39:34 PDT
Status: Completed

Minu Hanza.net-i ajalugu aga näitab, et minu krediitkaardilt on maha arvestatud 2165.20 EEK-i (e. 21.44 EEK-i rohkem).
Määrasin eelnevalt oma Paypali kontol "Primary Currency"-ks EUR ja maksmisel GBP-ga Paypal võttis EUR -> GBP konverteerimise eest oma ja Hansapank oma (EEK -> EUR) :D . Maksin nagu topelt konverteeringu eest (?). Võimalik, et kui ma oleks oma Paypalil enne makse sooritamist "Primary Currency"-ks ajutiselt määranud GBP, siis Paypal poleks oma vahetuskurssi arvestanud ja minu makse oleks üldkokkuvõttes olnud väiksem, oleksin võib olla maksund ainult EEK -> GBP konverteeringu tasu Hansapangale. Seda peab katsetama, kui järgmine kord midagi jälle ostma hakkan..
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Oleks võinud varem öelda. Ma ei julgenud igaks juhuks PTC saidilt välja võtta raha. Nüüd on minimum payouti tõstetud $3 ja mul jääb ilusti $0,312 puudu. Referraleid ka pole krt :P
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

deathace kirjutas: Oleks võinud varem öelda. Ma ei julgenud igaks juhuks PTC saidilt välja võtta raha. Nüüd on minimum payouti tõstetud $3 ja mul jääb ilusti $0,312 puudu. Referraleid ka pole krt :P

Ega ma nende PTC-de koha pealt vaevalt saaks nõu anda aga siin on ju MsPiggy vastus sulle ;) :
MsPiggy kirjutas: Minu arvates pole vaja midagi teha. PTC programmid tõenäoliselt kaardimakseid ei tee, st pole vaja ka upgrade teha. Raha väljavõtmiseks peaks seal mingi kaart olema regatud, aga väikeste summade puhul pole sel mõtet.

PTC-dega tegelemisel teeks mina 2 Paypal kontot. Üks autoriseerimata ja teine autoriseeritud. Autoriseerimata kontole teeks PTC-lt requesti. Sealt nagunii suuri summasid ei tule. Vajadusel kannaks autoriseerimata kontolt 2.-le kontole, millega saaks hiljem vajadusel, kas osta midagi või withdraw to cc! :D. Mine tea, mis PTC-ga tegemist tuleb.. mõni kaebus ja siis hakatakse siduma kõiki kontosid.. (?)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Täna leidsin spämmi kaustast omal mingi paypal phishing meili, aga tundub, et see link seal juba enam ei tööta. Igaks juhuks siiski hoiatuseks vähemkogenenumatele, et alati tasub vaadata, mis aadressile mingi link viib, enne kui paroole sisestama hakata.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
MsPiggy
Postitusi: 8
Liitunud: 21 Nov 2006, 20:47

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas MsPiggy »

Mis ma märkasin? Kui maksad kaardiga mingi kauba eest, siis maksmisel tuleb alati arvestada ka kohaliku panga valuutakurssi.
Näit. minu Paypali ajalugu näitab, et maksmisel £92.98 GBP (Suurbritannia naelsterling), on minu kaardilt konverteeritud 2,143.76 EEK-i.
Conversion From: -2,143.76 EEK
Conversion To: £92.98 GBP
Exchange Rate: 1 Estonian Kroon = 0.0433725 British Pounds

Date: Oct. 14, 2007
Time: 11:39:34 PDT
Status: Completed

Minu Hanza.net-i ajalugu aga näitab, et minu krediitkaardilt on maha arvestatud 2165.20 EEK-i (e. 21.44 EEK-i rohkem).
Määrasin eelnevalt oma Paypali kontol "Primary Currency"-ks EUR ja maksmisel GBP-ga Paypal võttis EUR -> GBP konverteerimise eest oma ja Hansapank oma (EEK -> EUR) :D . Maksin nagu topelt konverteeringu eest (?). Võimalik, et kui ma oleks oma Paypalil enne makse sooritamist "Primary Currency"-ks ajutiselt määranud GBP, siis Paypal poleks oma vahetuskurssi arvestanud ja minu makse oleks üldkokkuvõttes olnud väiksem, oleksin võib olla maksund ainult EEK -> GBP konverteeringu tasu Hansapangale. Seda peab katsetama, kui järgmine kord midagi jälle ostma hakkan..


Hea tähelepanek, mida minagi pole taibanud varem mainida. Kindlasti tasub see liigutus end ära eriti suurema summa puhul, et enne krediitkaardiga maksmist õige valuuta Primaryks panna.

Siis veel see, et krediitkaardilt võetakse papp maha mitu päeva hiljem ja kurss võib juba erineda broneerimise päevast, st kogusumma tavaliselt erineb broneeritud summast.

Kui sul on PP kontol erinevad valuutad ja regatud CC: sellisel juhul kasutatakse maksmisel ainult vastavat valuutat ja minnakse seejärel kohe CC kallale. Üllatuste vältimiseks tasuks sellega arvestada. Kui tahad maksta USD, siis peaksid soovi korral ise oma EURid ja muud enne maksmist ümber konvertima. Minu kogemus näitab, et seda automaatselt ei tehta. Oli vaja maksta GBP ja hiljem alles märkasin, et kõik EURid olid PP kontol alles ja raha võeti kaardilt.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

MsPiggy kirjutas: 1. Hea tähelepanek, mida minagi pole taibanud varem mainida. Kindlasti tasub see liigutus end ära eriti suurema summa puhul, et enne krediitkaardiga maksmist õige valuuta Primaryks panna.

2. Siis veel see, et krediitkaardilt võetakse papp maha mitu päeva hiljem ja kurss võib juba erineda broneerimise päevast, st kogusumma tavaliselt erineb broneeritud summast.

3. Kui sul on PP kontol erinevad valuutad ja regatud CC: sellisel juhul kasutatakse maksmisel ainult vastavat valuutat ja minnakse seejärel kohe CC kallale. Üllatuste vältimiseks tasuks sellega arvestada. Kui tahad maksta USD, siis peaksid soovi korral ise oma EURid ja muud enne maksmist ümber konvertima. Minu kogemus näitab, et seda automaatselt ei tehta. Oli vaja maksta GBP ja hiljem alles märkasin, et kõik EURid olid PP kontol alles ja raha võeti kaardilt.


2 - Vot see oli ka minu jaoks uudis, ei pööranud sellisele asjale tähelepanu.. LOL, broneering küll jah ripub pikka aega aga et summa võib hiljem kursi järgi muutuda, ei osanud arvata ja jälgida.
Me teeme ikka sinuga huvitavaid avastusi, MsPiggy :D .hahaa, kaks lambapead on ikka kaks lambapead :lol:

3 - Jah, maksmisel võetakse automaatselt selle valuuta väärtuses, mis on lisatud kaubale, kuid see peaks toimima juhul, kui maksad mingi e-kaupluse kaudu. Võimalik, et seda, kuidas maksta määrab automaatselt html kood (script), mis on peidetud selle nät. "Pay Now" nupu sisse, millele makstes vajutad. Kui oma Paypal konto kaudu teed ülekannet, siis see automaatselt cc-d vist ei kasuta? On nii va? Pole hetkel sellist ülekannet otse kontolt teinud, kus kaart juba autoriseeritud.
Samas mulle tundub, et isegi kui e-kaupluse kaudu makset sooritama hakkad, sul peaks olema võimalus maksta mitte cc-ga vaid ka Paypali konto jäägilt. Ma millegipärast arvan, et see on nii, sest kui e-kaupluses kauba eest maksmisel jõuad paypal lehele, sisestad oma kasutajanime ja parooli, avaneb veel enne viimast vajutust ja raha ülekannet üks makseleht, kus sul lastakse kõik viimast korda üle kontrollida. Sellel lehel saad veel valida, millise krediitkaardiga sa maksad (valiku mitte tegemisel maksab primary cc) ja ma arvan, et just sellel lehel äkki saadki cc makse asemel valida ka Paypali kontol olevat jääki. Seda peaks ka katsetama järgmine kord :D
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

sai siin veits surfiga vesteldud jne.. Et küsimus siis järgmine, et kuidas saaks kõige kiiremini PayPalile raha.. minu maal ja hetke seisuga on nii, et tava pangakontolt läheb 2 nädalat aega.. mis on nagu masendav lausa.. CC veel ei ole.. ja kas CClt saab üldse kanda raha paypali.. selle kohta meil ka teadmised puudusid..

Tänud vastuse eest ette ära :)
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

minu paha.

2 nädalat on kui pank pole identitud.. kui on siis ikka 3-5 tööpäeva nii, et ok :)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

IXI kirjutas: minu paha.

2 nädalat on kui pank pole identitud.. kui on siis ikka 3-5 tööpäeva nii, et ok :)

Ma ei saa ikkagi pihta asjale, et kuidas sa need 3-5 tööpäeva seda raha sinna kannad? Meie "tava pangakontolt" sa ei saa ju kuidagi sinna raha kanda, kuna Paypal aktsepteerib ainult USA pankasid.. Paypaliga sa saad hetkel siduda oma Eesti krediitkaarti e. autoriseerida seda. "Pank identitud" all mõtled siis ikkagi oma Paypal konto autoriseerimist mingi krediitkaardiga va?
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

hmm.. a surf ma ei ela Eestis ju :D

sa suts ajastmaas meil :D
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

IXI kirjutas: hmm.. a surf ma ei ela Eestis ju :D

sa suts ajastmaas meil :D

Ah soo.. 8O
seda ma mõtlengi, et mis krdma panga juttu sa ajad koguaeg.. :D
Kasutaja avatar
geblicious
Postitusi: 5
Liitunud: 24 Okt 2007, 03:08

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas geblicious »

hm mul on usa pangakonto olemas küll aga ikka ei lase raha peale laadida, ilmselt sellepärast et staatus on "Estonian-verified", ei tea kas elukohta muuta saab? või peaksin usa kaardi primaryks tegema, praegu on primary eesti kaart ja usa pangakonto. oskad ehk aidata?
Pilt
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

geblicious kirjutas: hm mul on usa pangakonto olemas küll aga ikka ei lase raha peale laadida, ilmselt sellepärast et staatus on "Estonian-verified", ei tea kas elukohta muuta saab? või peaksin usa kaardi primaryks tegema, praegu on primary eesti kaart ja usa pangakonto. oskad ehk aidata?

muudad usa primaryks ja siis kannab paypal sinna cashi sulle mõned sendid ja selle kaudu saad identida..et midagi rasket ei ole..

krt vb peab ip kaa oleks US oma.. dunno..
Kasutaja avatar
geblicious
Postitusi: 5
Liitunud: 24 Okt 2007, 03:08

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas geblicious »

ai ai, probleem on hoopis selles, et kuna regamisel panin riigiks eesti siis ei saa billing adreusa oma olla ja kui billing adre on vale ei saa ka kaarti primariks teha :S ...seega kui tahan, et see töötaks peaksin uue konto tegema :|
Pilt
IXI

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas IXI »

Jep.. siis on sul aint sellega nats jama, et kui sa ebayst midagi tellima hakkad, siis nad kasutavad su primary aadressi :D, et siis pead igakord neile teada andma, et sa ei soovi sinna nänni vaid hoopis teiselepoole maakera :D
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas algaja »

kellegil ehk 25 dollarit paypali kontol ??? sooviks osta mingi %-ga.
Vasta